głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Świetne  świetne  świetne ! :   teksty legalove dodał komentarz: Świetne, świetne, świetne ! : ) do wpisu 28 luty 2013
Marcu  przybywaj. teksty

legalove dodano: 28 luty 2013

Marcu, przybywaj.

Kiedy na swo­jej drodze spo­tykasz... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Kiedy na swo­jej drodze spo­tykasz ko­goś bar­dzo wyjątko­wego... i coś pójdzie nie tak . Zacznie pa­nować mil­cze­nie, nie wiado­mo co zro­bić, czy się odezwać... Nag­le bra­kuje nam tej od­wa­gi, którą przez długi czas w so­bie zbieraliśmy, mu­simy cze­kać, bo cza­sami nic in­ne­go nie możemy zro­bić.

Są w naszym życiu ta­kie chwi­le... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Są w naszym życiu ta­kie chwi­le, kiedy uświada­miamy so­bie, że są na tym świecie bar­dzo ważne dla nas oso­by, lecz kiedy spo­tyka­my się z od­rzu­ceniem i obojętnością, próbu­jemy uciekać i często po­pełniamy błędy... A ja już nie chcę błądzić.

to jest świetne. teksty legalove dodał komentarz: to jest świetne. do wpisu 24 luty 2013
Kiedyś odnajdziemy siebie. Jak to... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Kiedyś odnajdziemy siebie. Jak to wytłumaczyć nie wiem, złem jest być przy sobie w gniewie, uwierz mi, tak będzie lepiej. ♥

Cza­sem wchodzi się dru­gi raz do... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Cza­sem wchodzi się dru­gi raz do tej sa­mej rze­ki. Ale wte­dy masz już pew­ność, że nie uto­niesz, bo na ple­cach niesiesz koło ra­tun­ko­we zwa­ne doświad­cze­niem. War­to podjąć ryzyko.

Ogar­nia Cię cieka­wość  kiedy... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Ogar­nia Cię cieka­wość, kiedy myślisz o tym, żeby na no­wo zacząć się ze mną spo­tykać. Cieka­wość, która to­warzyszy Ci do ok­reślo­nego mo­men­tu, który zaw­sze ma miej­sce w sferze "przed" - tej, którą możesz od­czu­wać ja­ko wie­czny ko­rytarz naszej zna­jomości, wy­daje Ci się, ze mam do zaofe­rowa­nia o wiele więcej i nie mi­jasz się z prawdą.

  3 teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

< 3

Poświęcaj jak najwięcej czasu... teksty

legalove dodano: 21 luty 2013

Poświęcaj jak najwięcej czasu ludziom których kochasz , życie nie trwa wiecznie oni tak jak my kiedyś odejdą a wtedy Ty będziesz żałował chwil których im nie poświęciłeś.

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

legalove dodano: 21 luty 2013

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

bo wystarczy tylko jedna osoba   aby... teksty

legalove dodano: 21 luty 2013

bo wystarczy tylko jedna osoba , aby uwierzyć że marzenia jednak się spełniają . nie ważne czy znasz tą osobę rok, dwa , czy nawet jeden dzień . ; ) ;* .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV