głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym to dlaczego moje serce przyspiesza kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani to dlaczego ciągle mam Cię przed ocz

legalove

legalove.moblo.pl
Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym to dlaczego moje serce przyspiesza kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami?
Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym to... teksty

legalove dodano: 21 luty 2013

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

bo wystarczy tylko jedna osoba  aby... teksty

legalove dodano: 21 luty 2013

bo wystarczy tylko jedna osoba , aby uwierzyć że marzenia jednak się spełniają . nie ważne czy znasz tą osobę rok, dwa , czy nawet jeden dzień . ; ) ;* .

♥ teksty legalove dodał komentarz: do wpisu 21 luty 2013
Zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

legalove dodano: 21 luty 2013

Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na ulicy, gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli, jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat. Zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko miało miejsce czy może wręcz przeciwnie, żałuje że to się skończyło. Zastanawia mnie jaki ma do mnie stosunek i kim tak właściwie dla niego byłam.

grunt że jes­teś szczęśli­wy.... teksty

legalove dodano: 21 luty 2013

grunt, że jes­teś szczęśli­wy. naj­ważniej­sze, że mogę pat­rzeć na Twój niebiański uśmiech bez wyrzutów sumienia. nie ważne, że dzielisz się tym szczęściem z kimś in­nym, kimś kto jest je­go po­wodem. naj­ważniej­sze, że czu­jesz jak bar­dzo kochasz. nie ważne, że nie mnie. to ko­muś in­ne­mu co dzień pow­tarzasz jak kochasz. jak szczęśli­wie. bo dla mnie Two­je szczęście jest is­totniej­sze od włas­ne­go. kocham Cię.

... i tak zaczęłam biegać.... teksty

legalove dodano: 21 luty 2013

... i tak zaczęłam biegać. Wkrótce zro­zumiałam, że im więcej tre­nuję, tym jes­tem od­porniej­sza na zmęcze­nie. Więc tre­nowałam. Dzień i noc. Aż uświado­miłam so­bie, że staję się co­raz lep­sza, że nie mam ba­rier. Mogę biegać ki­lometr, dwa, pięć, dziesięć, sto. I nig­dy nie będzie tej gra­nicy, gdy po­wiem so­bie dość. ... i tak zaczęłam Cię kochać. Wkrótce zro­zumiałam, że im więcej tre­nuje ser­ce, tym jes­tem od­porniej­sza na Two­je nieod­po­wied­nie zag­ra­nia. Więc Cię kochałam. Dzień i noc. Aż uświado­miłam so­bie, że staję się w tym lep­sza, że nie mam ba­rier. Mogę kochać Cię rok, dwa, pięć, dziesięć, sto. I nig­dy nie będzie gra­nicy, gdy po­wiem so­bie dość.

dokładnie. takich rzeczy się nie powinno żałować. : teksty legalove dodał komentarz: dokładnie. takich rzeczy się nie powinno żałować. :) do wpisu 21 luty 2013
mmm 21.02.13.  3 ♥ .  . teksty

legalove dodano: 21 luty 2013

mmm, 21.02.13. < 3 ♥ . ;* .

I w końcu przychodzi ta­ki czas... teksty

legalove dodano: 20 luty 2013

I w końcu przychodzi ta­ki czas, że zda­jesz so­bie sprawę, iż może mu­siałeś przeżyć te wszys­tkie trud­ne sy­tuac­je bez wyjścia, aby zna­leźć się tu i te­raz by wyjść na prostą, wierząc że właśnie te­raz będzie dob­rze i zaczniesz żyć naprawdę.

http: www.youtube.com watch?v=UPo1... teksty

legalove dodano: 20 luty 2013

Wiesz co? Już się nie boję.... teksty

legalove dodano: 20 luty 2013

Wiesz co? Już się nie boję. Pierwszy raz w życiu, mam gdzieś to, co pomyślą o mnie inni. Nie boję się nieznanego, bo wiem, że życie polega na wyborach.

cudowne. D heh p Czasami i tak jest. teksty legalove dodał komentarz: cudowne. ;D heh ;p Czasami i tak jest. do wpisu 20 luty 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV