głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nauczyłam się już iść tą bolesną drogą nauczyłam się wchodzić w ścieżki które nie są dla mnie. Ważne chociaż że potrafię jeszcze po nich iść bo jeśli nie umiała

legalove

legalove.moblo.pl
Nauczyłam się już iść tą bolesną drogą nauczyłam się wchodzić w ścieżki które nie są dla mnie. Ważne chociaż że potrafię jeszcze po nich iść bo jeśli nie umiałabym
Nauczyłam się już iść tą... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Nauczyłam się już iść tą bolesną drogą, nauczyłam się wchodzić w ścieżki, które nie są dla mnie. Ważne chociaż, że potrafię jeszcze po nich iść - bo jeśli nie umiałabym, to sam wiesz.. Załamałabym się. To tak by bolało. Nie chcę tego! Ale ty i tak robisz mi to codziennie. Przez Ciebie nie potrafię zaufać nie tylko sobie, ale i ludziom którzy mnie otaczają dookoła. Zgubiłam swoją drogę. Patrzyłam jak powoli umierałeś w moim śnie. Słyszałam jak płakałeś. Każdej nocy coraz bardziej. Nikt inny cię nie obchodził - dostrzegałeś tylko swój ból . Nauczyłam się już tego całego zła, ale nigdy nie nauczę się żyć bez Ciebie.

Co się dzieje z człowiekiem  gdy... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Co się dzieje z człowiekiem, gdy pęka mu serce? Nic, zupełnie nic. Przecież żyje, pije herbatę, bierze prysznic, czyta książki, czasem nawet się uśmiechnie... Z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich koleżanek. daj mi poczuć, że jestem wyjątkowa, że beze mnie to nie to samo. nie chcę być kolejną, która będzie epizodem Twojego życia, a tą, która będzie Twoim życiem. po prostu... traktuj mnie tak, jakbym miała zostać już na zawsze. : >

   teksty legalove dodał komentarz: ;) do wpisu 30 kwietnia 2013
Ze mną się kurwa nie jest  mnie... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Ze mną się kurwa nie jest, mnie się zostawia, mnie się nienawidzi i rzyga się wspomnieniami z moją osobą.

kocham Cię. zawsze Cię kochałam.... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

kocham Cię. zawsze Cię kochałam. mimo wszystko. i nie ważne co mówili, bo byłeś i jesteś ważniejszy od słów. ♥

Jeśli nie potrafisz zrozumieć... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Jeśli nie potrafisz zrozumieć mojego milczenia, to jak mógłbyś zrozumieć moje słowa? Jeśli nie potrafisz zrozumieć moich łez, to jak mógłbyś zrozumieć mój uśmiech? Jeśli nie potrafisz zrozumieć moich kłamstw, to jak mógłbyś zrozumieć całą prawdę? Jeśli nie potrafisz zrozumieć mojej miłości, to nigdy nie zrozumiesz mojego cierpienia. I jeszcze jedno - jeśli nie potrafisz mnie pokochać, to po prostu daj mi spokój.. na zawsze.

Widzisz. Minęło sporo czasu.... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Widzisz. Minęło sporo czasu. Minęły jakieś dwa lata odkąd się poznaliśmy, a ja nadal trwam w tym co było, każdego dnia przypominając sobie chwile spędzone z Tobą na nowo. Mimo, że dziś jesteś przy mnie, to nie czuję się tak jak kiedyś. Brakuje mi czegoś. Nie potrafię określić czego i jak bardzo mi tego brakuje. Widzisz, czasami jest tak, że siadamy przy łóżku popijając zimne cappucino i zastanawiamy się nad sensem naszego życia - analizujemy przeszłość, planujemy przyszłość, ale nie myślimy o tym co jest, zamiast cieszyć się każdą chwilą swojego życia. Chwilą spędzoną z czlowiekiem, który już od dawna jest z Tobą, siedzi w Twojej głowie.. tak, jest tak, dokładnie, dokladnie od dwóch lat. Spory kawałek czasu.

Dlaczego płaczę nad przeszłością... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Dlaczego płaczę nad przeszłością, zamiast cieszyć się, tym co jest? Dlaczego zawsze tak jest? Niby jest wszystko dobrze, wszystko się układa, ale mimo to tęsknisz za tym, co było. I po co? Skoro nie ma to jakiegokolwiek sensu. Może chcesz, by było tak jak dawniej? No właśnie PODOBNO jest tak jak dawniej. Więc po co to wszystko, po co ja się pytam. ;_; No bo chyba nie tak, że dla odmiany.

Jaka róża  takie kolce. teksty

legalove dodano: 29 kwietnia 2013

Jaka róża, takie kolce.

no właśnie. teksty legalove dodał komentarz: no właśnie. do wpisu 29 kwietnia 2013
game over. thank you for playing. teksty

legalove dodano: 26 kwietnia 2013

game over. thank you for playing.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV