głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove szczęście ? szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku . trzeba o nie walczyć dążyć do niego upierać się przy nim . You want love but you fear it. wha

legalove

legalove.moblo.pl
szczęście ? szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku . trzeba o nie walczyć dążyć do niego upierać się przy nim .
szczęście ? szczęście jest... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

szczęście ? szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku . trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim .

You want love but you fear it. what... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

You want love but you fear it. what you gonna do? deceiving, It ain't you, believe it, 'Cause our love ain't easy. It changes with seasons. / Chcesz kochać, ale się tego boisz, co zamierzasz zrobić? Oszukiwać. To nie w twoim stylu, uwierz. Bo nasza miłość nie jest prosta, zmienia się sezonowo . \ ♥

Aż w końcu przychodzi taki moment... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Aż w końcu przychodzi taki moment kiedy czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens. Zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień, ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego, co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń.

Wiesz jak to jest budzić się w... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Wiesz jak to jest budzić się w środku nocy czując łzy pod powiekami, słyszeć, jak serce wygrywa marsz żałobny, jak podczas 40-stopniowej temperatury odczuwa się wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi jest się samotnym? Jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

wzięłabym nóż i sprawdziła jak szybko się goją blizny .. teksty legalove dodał komentarz: wzięłabym nóż i sprawdziła jak szybko się goją blizny .. do wpisu 18 kwietnia 2013
Nie doszukuj się problemów tam... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Nie doszukuj się problemów tam, gdzie naprawdę ich nie ma.

Spójrz na siebie. Jesteś młodą... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Spójrz na siebie. Jesteś młodą osobą, przestraszoną. Czego się boisz? To przy czym towarzyszy lęk jest najwięcej warte, więc zrób to, a skończy się strach. Zrób to dzisiaj. Teraz. Nadszedł czas, żeby żyć życiem, o którym marzysz. Spróbuj powiedzieć sobie, jaki chciałbyś być. Nie pytaj siebie, czy to jest możliwe. Zastanów się tylko, jak chciałbyś, żeby było. Przestań się przejmować. Przestań hamować słowa. Przestań myśleć, co sądzą inni. Noś to, na co masz ochotę. Słuchaj takiej muzyki, jaką lubisz. Puść ją głośno i tańcz do upadłego. Wyjdź i pójdź tam gdzie chcesz, nie myśląc o jutrze. Nie czekaj na piątek. Żyj teraz. Zrób to teraz. Podejmij ryzyko. Powiedz swe sekrety. Kiedy zrozumiesz, że to Twoje życie? Spełniaj marzenia.

Kto powiedział  że noc jest od... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie proszę państwa. Noc jest właśnie od niszczenia sobie życia, od analiz tego, co i tak było już analizowane tysiące razy, na wymyślanie dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy, mdłości i wyśnionych miłości.

Gdy po raz pierwszy Cię ujrzałam... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Gdy po raz pierwszy Cię ujrzałam, czułam się, jakby wracała do domu. Jeśli nigdy Ci tego nie mówiłam, to teraz chcę, żebyś wiedział, że miałeś mnie od chwili, gdy powiedziałeś mi 'cześć'.

Poruszasz się chwiejnym krokiem... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Poruszasz się chwiejnym krokiem, Twoje ręce z ledwo wyczuwalnym pulsem bezwładnie wiszą wzdłuż ciała, zaszklone oczy starają się wyrażać obojętność, Twoje serce bije coraz wolniej, aż w końcu staje, kiedy na nowo odtwarzasz w myślach ostatnie zdarzenia, po policzkach spływają łzy, upadasz, po Twoich kolanach zaczyna spływać ciepła krew, lekko je wycierasz i z ogromnym wysiłkiem wstajesz. Kiedy już stoisz uświadamiasz sobie, że nie masz gdzie pójść, że wszyscy się od Ciebie odwrócili, po policzku spływa samotna łza, a Ty mimo wszystko obracasz się i robisz krok w przód. Tym razem nie poddasz się tak łatwo, bo i tak nie masz już nic więcej do stracenia.

Pragnę lata. Będę dzień w dzień... teksty

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Pragnę lata. Będę dzień w dzień zapieprzać w zajebiście wygodnych trampkach, w zajebiście krótkich spodenkach i z zajebiście mocnym makijażem. Będę uśmiechać się do wszystkich i w końcu wyślę Ci te wszystkie sms-y, które cierpliwie czekają w wersjach roboczych. Bo latem jest łatwiej.

no właśnie.. teksty legalove dodał komentarz: no właśnie.. do wpisu 18 kwietnia 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV