głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Po każdej burzy wychodzi słońce cokolwiek by się nie działo. Jest tak i zawsze tak będzie. Raz wariujemy z powodu że nie możemy nic zrobić czujemy się bezsilni

legalove

legalove.moblo.pl
Po każdej burzy wychodzi słońce cokolwiek by się nie działo. Jest tak i zawsze tak będzie. Raz wariujemy z powodu że nie możemy nic zrobić czujemy się bezsilni war
Po każdej burzy wychodzi słońce... teksty

legalove dodano: 26 kwietnia 2013

Po każdej burzy wychodzi słońce, cokolwiek by się nie działo. Jest tak i zawsze tak będzie. Raz wariujemy z powodu, że nie możemy nic zrobić, czujemy się bezsilni, wariujemy by znowu poczuć smak rozczarowania i płakać w poduszkę. A potem jest już dobrze. Nawet po zwykłej rozmowie z ukochaną osobą, czujemy, że życie to wspaniały dar i chcemy wykorzystać go jak najlepiej. Dlatego bierzmy sprawy w swoje ręce i zróbmy coś, by potem niczego nie żałować . Nie żałować, że się zaryzykowało. A ryzykować warto.

Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

legalove dodano: 26 kwietnia 2013

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

dokładnie haha    teksty legalove dodał komentarz: dokładnie haha ;) do wpisu 26 kwietnia 2013
Smutek to najpowolniejsza forma... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Smutek to najpowolniejsza forma umierania.

HAHAHA. DYLEMAT  KIEDY MAMY KOMUŚ... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

HAHAHA. DYLEMAT, KIEDY MAMY KOMUŚ WIELE DO POWIEDZENIA, ALE NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST MILCZENIE.

no właśnie. teksty legalove dodał komentarz: no właśnie. do wpisu 21 kwietnia 2013
'Wiesz  tak przy okazji kurwa  dziś... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

'Wiesz, tak przy okazji kurwa, dziś zostawiasz mnie po raz ostatni.'

'Otwierałem oczy i byłem... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

'Otwierałem oczy i byłem przerażony tym, że się obudziłem, dlatego z całej siły starałem się znowu zasnąć, żeby jeszcze nie zaczynać tego dnia, który będzie trzeba przeżyć tylko po to, aby jutro nastąpił kolejny, dokładnie taki sam.'

Nie wiesz co czuję. Nie widziałeś... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Nie wiesz co czuję. Nie widziałeś mnie, jak nie mogłam zebrać się z łóżka, bo dusiłam się łzami. Jak poduszka była mokra od wylanych uczuć, a na policzku odbijał się materiał prześcieradła. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak cholernie cierpiałam po jego odejściu, gdy nagle cały świat wydawał się obcy, każdy przechodzień podobny właśnie do niego, każda piosenka opowiadała właśnie o nim i nie było myśli, która nie uwzględniłaby jego osoby. Może zewnętrznie nic nie było widać, idąc po ulicy uśmiechałam się jak idiotka, ale wewnętrznie wszystko pękało, a pierwsza rysa poszła od serca.

Nic nie ma sensu  cześć. teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Nic nie ma sensu, cześć.

Tęsknimy  choć nie mówimy o tym... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Tęsknimy, choć nie mówimy o tym, bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości, w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo, ale wciąż mamy za sobą niedomknięte rozdziały. Nieraz już na starcie tracimy to, co mamy. Boimy się ryzyka i nie ryzykujemy. Chcemy walczyć, ale nie do końca potrafimy. Jesteśmy silni, choć tak często zbyt słabi. Niszczymy to, co kochamy, kochamy to, co niszczymy. Gubimy się. Ciągle się gubimy, upadamy, przegrywamy, rozpadamy się wewnętrznie, płaczemy, śmiejemy i znów gubimy... Zdobywamy szczyty, chwilę później je tracimy. nie wiemy jak żyć, nie wiemy komu ufać i coraz częściej brakuje nam siły.

Nie przyjmujesz do wiadomości  że... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Nie przyjmujesz do wiadomości, że nie da się mnie ocalić, że taka właśnie jestem. Sama wykopałam sobie dół i z przyjemnością się w nim położę. Nie uratujesz mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV