głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Płaczcie rzewnymi łzami gdy odejdę bo to przez was skończy się mój żywot skurwysyny. † Może i często się kłócimy. Może nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie

legalove

legalove.moblo.pl
Płaczcie rzewnymi łzami gdy odejdę bo to przez was skończy się mój żywot skurwysyny. †
Płaczcie rzewnymi łzami  gdy... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Płaczcie rzewnymi łzami, gdy odejdę, bo to przez was skończy się mój żywot, skurwysyny. †

Może i często się kłócimy. Może... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Może i często się kłócimy. Może nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair. Może i nie raz przesadzamy. Może wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość. Ale ważne, że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet jeśli myślimy, że to koniec, zawsze, ale to zawsze tęsknimy, żałujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia mogłoby Cię zabraknąć... Chcę po prostu, żebyś był mój. Tak na każdą sekundę, minutę, godzinę, dzień, rok, wiek. Tak na zawsze. Aż do śmierci.

Nie mogę Cię dotknąć   zobaczyć... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Nie mogę Cię dotknąć , zobaczyć , ale nadal Cię czuję. Z jednej strony to męczące, że wciąż gdzieś się pojawiasz, ale z drugiej gdyby Cię nie było, moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej. / gropeme

Boże.. świetne i w dodatku prawdziwe. teksty legalove dodał komentarz: Boże.. świetne i w dodatku prawdziwe. do wpisu 8 maja 2013
Kiedy odszedł  przez następne... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Kiedy odszedł, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków, bo przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu wstać i znowu radzić sobie z myślami.

A gdybyś był chociaż przez chwilę... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

A gdybyś był chociaż przez chwilę, to powiedziałabym Ci wszystko co czuję. Powiedziałabym kim dla mnie jesteś. Jak ważną osobą. Człowiekiem, dzięki któremu się uśmiecham, ale i płaczę. Że jesteś, choć tak naprawdę Cię nie ma. Że może popełniam błąd, choć wiem, że na pewno go popełniam. Że wiem, że Cię to nie interesuje. Bo pewnie już tego wszystkiego nie czytasz. Pewnie dla Ciebie jestem już nikim. Bo... Zresztą pewnie nie chcesz tego wiedzieć.

nie słucham rapu  ale kurwa Love... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

nie słucham rapu, ale kurwa Love - B.R.O jest zajebiste. ♥ .

Nie mów  że mnie znasz. Gdyby tak... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Nie mów, że mnie znasz. Gdyby tak było, to zauważyłbyś, że ten szeroki uśmiech wcale nie jest szczery, a szczęście jedynie udawane.

:  teksty legalove dodał komentarz: :) do wpisu 8 maja 2013
Siedzimy obok siebie nie wiedząc... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Siedzimy obok siebie nie wiedząc, jak powiedzieć to, co chcemy powiedzieć. Siedzimy obok siebie zastanawiając się, dlaczego nie trzymamy się za ręce.

Miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracasz miejsca, które Ci się z nim kojarzą? Że czytałaś sms-y zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś jego zapachu, wzroku, głosu? Miałaś tak, że za każdym razem, gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu? Miałaś tak, że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś, że masz wyjebane? Miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś płakać? Tylko czułaś takie okropne uczucie w środku? Nie, nie miałaś. więc nie pierdol, że wiesz jak to jest.

Czasami  mimo  że coś nas niszczy... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Czasami, mimo, że coś nas niszczy, nie potrafimy od tego odejść. Czasami po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno, by uwierzyć, że miłość potrafi zabić. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV