głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Tęsknimy choć nie mówimy o tym bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo ale

legalove

legalove.moblo.pl
Tęsknimy choć nie mówimy o tym bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo ale wcią
Tęsknimy  choć nie mówimy o tym... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Tęsknimy, choć nie mówimy o tym, bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości, w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo, ale wciąż mamy za sobą niedomknięte rozdziały. Nieraz już na starcie tracimy to, co mamy. Boimy się ryzyka i nie ryzykujemy. Chcemy walczyć, ale nie do końca potrafimy. Jesteśmy silni, choć tak często zbyt słabi. Niszczymy to, co kochamy, kochamy to, co niszczymy. Gubimy się. Ciągle się gubimy, upadamy, przegrywamy, rozpadamy się wewnętrznie, płaczemy, śmiejemy i znów gubimy... Zdobywamy szczyty, chwilę później je tracimy. nie wiemy jak żyć, nie wiemy komu ufać i coraz częściej brakuje nam siły.

Nie przyjmujesz do wiadomości  że... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Nie przyjmujesz do wiadomości, że nie da się mnie ocalić, że taka właśnie jestem. Sama wykopałam sobie dół i z przyjemnością się w nim położę. Nie uratujesz mnie.

Dokładnie. teksty legalove dodał komentarz: Dokładnie. do wpisu 21 kwietnia 2013
Nie wiem czemu świat odwrócił się... teksty

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

Nie wiem czemu świat odwrócił się od nas. Daj mi dłoń swą. Nie chcę tonąć już. Iskra ta gaśnie, a kiedyś płomień grzał. Pomału gaśniesz Ty, pod ciężarem spraw. Gdy w ciężkie dni szukamy ciszy w snach. Gdy jest radość wokół mnóstwo braw, gdy nadchodzi ciemność mówimy 'Boże zbaw'. Raz, dwa, obudź się, no już. Spraw nam, byś powrócił znów. Ja mogę liczyć dni, kiedy Ty śpieszysz się, idąc w stronę, która nie dotyczy Cię. Wiesz, zawróć jest tylko jedna droga. Ja przecież wiem, że tak łatwo się schować. Przepraszam Cię za te chwile złe, a teraz Ty proszę przeproś mnie. Za każdy moment, który uciekł nam, za każdą chwilę, która przepadła nam. Przepraszam Ciebie, przepraszam nas.. W ciszy skupienia przez kilka lat .

To jest tak  jakbym była... teksty

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

To jest tak, jakbym była masochistką. On mnie rani, za każdym razem coraz mocniej, a ja wracam po jeszcze więcej, choć wiem, że będzie bolało.

Nie potrafisz mnie kochać  spojrzeć... teksty

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

Nie potrafisz mnie kochać, spojrzeć mi w oczy i wiedzieć, że jestem wszystkim. Ty potrzebujesz gierek, zawsze szukasz czegoś, czym możesz mnie zniszczyć. Ale kocham zbyt mocno, by odejść i to zakończyć.

Byłoby mi łatwiej  gdybym... teksty

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

Byłoby mi łatwiej, gdybym potrafiła Cię znienawidzić.

Z niecierpliwością czekam  aż... teksty

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

Z niecierpliwością czekam, aż zrobisz się dostępny na gadu- gadu. Nie, nie po to, żeby do Ciebie napisać, wtedy po prostu wiem, że jesteś w domu. Jesteś sam, że nie jesteś właśnie szczęśliwy przy czyimś boku.

świetne. teksty legalove dodał komentarz: świetne. do wpisu 20 kwietnia 2013
A ja z każdym dniem czuję  jak... teksty

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

A ja z każdym dniem czuję, jak pcham się w to coraz bardziej. Czuję, że kocham coraz mocniej. Pomimo tego, że wiem, iż nie ma odwrotu - nie zatrzymuję się.

Gdy spieprzy się związek  mówisz... teksty

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

Gdy spieprzy się związek, mówisz 'ja już nie chcę mieć chłopaka' i to nie dlatego, że się przejechałaś, że było Ci źle, że masz złamane serce i boisz się, że to się powtórzy, tylko dlatego, że nie zapomnisz o Nim. O chłopaku, który był dla Ciebie wszystkim i pomimo wielu chwil nie należących do tych dobrych, wciąż będziesz wspominać . Jego jak i cały ten związek.

Zrozumiałam wtedy  że przed... teksty

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

Zrozumiałam wtedy, że przed obłędem uratowało mnie całkowite zmęczenie, absolutne, dokładne wykończenie. Po prostu nie miałam siły na obłęd, na to, by rzucać się skąd, gdzieś, pędzić, biegać, krzyczeć, wyć, śmiać się, płakać i tak dalej. Nie miałam na to sił. Bezsilna byłam i tylko dlatego nie oszalałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV