głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Siedzę w pokoju i mam wrażenie że z każdej strony coraz bardziej ogarnia mnie frustracja. Zaciskam ręce w pięści i biorę głęboki oddech. To tak cholernie męczy

legalove

legalove.moblo.pl
Siedzę w pokoju i mam wrażenie że z każdej strony coraz bardziej ogarnia mnie frustracja. Zaciskam ręce w pięści i biorę głęboki oddech. To tak cholernie męczy tak n
Siedzę w pokoju i mam wrażenie  że... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Siedzę w pokoju i mam wrażenie, że z każdej strony coraz bardziej ogarnia mnie frustracja. Zaciskam ręce w pięści i biorę głęboki oddech. To tak cholernie męczy, tak nie daje spokoju - ta pieprzona świadomość, że mogłam zrobić więcej. I chociaż zdawałoby się, że zrobiłam wszystko, co się dało, rozum wpierdala przekonanie 'to nie wszystko, co dało się zrobić w tej sprawie.' I ta myśl powoli mnie zabija, bo zdaję sobie sprawę z tego, że jestem zwykłym, zniszczonym człowiekiem, który nawet o własne szczęście nie potrafi walczyć jak należy, do końca.

zgadzam się w 100   . teksty legalove dodał komentarz: zgadzam się w 100 % . do wpisu 5 maja 2013
Chciałabym tak po prostu... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Chciałabym tak po prostu porozmawiać z nim. Jak dawniej. Ale nie mam jak, bo nie potrafię już rozmawiać, bo nie da się ze mną rozmawiać. Nie wiem co czuję i jak się czuję. Tak jakbym nic nie czuła, a jednak jest źle.

Wiem jak to jest  gdy chce się... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Wiem jak to jest, gdy chce się umrzeć, jak boli uśmiech, jak próbujesz się dopasować, a nie możesz, jak ranisz się zewnętrznie by zabić wnętrze.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy tak naprawdę.

tak  to boli najbardziej zdecydowanie. teksty legalove dodał komentarz: tak, to boli najbardziej zdecydowanie. do wpisu 5 maja 2013
Część naszego życia polega na... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Część naszego życia polega na poszukiwaniu tej jednej osoby, która zrozumie naszą historię. Często okazuje się, że wybraliśmy niewłaściwie. Człowiek, o którym sądziliśmy, że rozumie nas najlepiej, odnosi się do nas później ze współczuciem, obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie, których obchodzimy, dzielą się na dwie grupy: tych, którzy nas rozumieją i tych, którzy wybaczają nam najgorsze grzechy. Rzadko zdarza się trafić na kogoś, kto ma obie te cechy naraz.

HEHECZKIIIII. teksty

legalove dodano: 4 maja 2013

HEHECZKIIIII.

Jedna litera potrafi zmienić cały... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Jedna litera potrafi zmienić cały wyraz. Jeden człowiek potrafi zmienić całe życie.

Nauczyłam się już iść tą... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Nauczyłam się już iść tą bolesną drogą, nauczyłam się wchodzić w ścieżki, które nie są dla mnie. Ważne chociaż, że potrafię jeszcze po nich iść - bo jeśli nie umiałabym, to sam wiesz.. Załamałabym się. To tak by bolało. Nie chcę tego! Ale ty i tak robisz mi to codziennie. Przez Ciebie nie potrafię zaufać nie tylko sobie, ale i ludziom którzy mnie otaczają dookoła. Zgubiłam swoją drogę. Patrzyłam jak powoli umierałeś w moim śnie. Słyszałam jak płakałeś. Każdej nocy coraz bardziej. Nikt inny cię nie obchodził - dostrzegałeś tylko swój ból . Nauczyłam się już tego całego zła, ale nigdy nie nauczę się żyć bez Ciebie.

Co się dzieje z człowiekiem  gdy... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Co się dzieje z człowiekiem, gdy pęka mu serce? Nic, zupełnie nic. Przecież żyje, pije herbatę, bierze prysznic, czyta książki, czasem nawet się uśmiechnie... Z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2013

Nie traktuj mnie jak jedną ze swoich koleżanek. daj mi poczuć, że jestem wyjątkowa, że beze mnie to nie to samo. nie chcę być kolejną, która będzie epizodem Twojego życia, a tą, która będzie Twoim życiem. po prostu... traktuj mnie tak, jakbym miała zostać już na zawsze. : >

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV