głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove there's something inside me . that pulls beneath the surface . consuming confusing what is real. this lack of self control . I fear is never ending . controllin

legalove

legalove.moblo.pl
there's something inside me . that pulls beneath the surface . consuming confusing what is real. this lack of self control . I fear is never ending . controlling mm ♥
there's something inside me . that... teksty

legalove dodano: 15 maja 2013

there's something inside me . that pulls beneath the surface . consuming, confusing what is real. this lack of self control . I fear is never ending . controlling / mm ♥

i uwierzyć że znowu spotkali się... teksty

legalove dodano: 15 maja 2013

i uwierzyć że znowu spotkali się tam gdzie kiedyś .. kroczyli w przeciwnych kierunkach, a gdy już się mijali on zawrócił i chwycił ją za dłoń. droga którą wybrali miała nigdy się nie kończyć i być czymś nie do opisania. nędzne złudzenia szczęścia. ich usta już nie potrafiły ze sobą grać jak dawniej, a wszystko przez kłamstwa.

  dlaczego postanowiłaś powiedzieć... teksty

legalove dodano: 15 maja 2013

- dlaczego postanowiłaś powiedzieć mu prawdę? - bo to łatwiejsze. - łatwiejsze od czego? - od budzenia się z myślą, że kolejny dzień będzie kłamstwem.

to moja wina. od samego początku  to... teksty

legalove dodano: 15 maja 2013

to moja wina. od samego początku, to była moja wina. chociaż nie potrafiłam tego przyznac. dzisiaj wiem, że to co zrobiłam, było nieuczciwe wobec ciebie. to ciągłe ''naprawianie'' mojego kłam­stwa mniej­szy­mi kłam­stwa­mi, było jak gasze­nie pożaru benzyną. To jest tylko moja wina.

i nie wiem co zrobić. kurwa .... teksty

legalove dodano: 15 maja 2013

i nie wiem co zrobić. kurwa . pierwszy raz w życiu . jednak czuję, że to już jest CZAS. czas na prawdę . byś ją poznał . cokolwiek zrobisz, cokolwiek o mnie pomyślisz - musisz wiedzieć . jeśli to zrobię, jeśli Ci powiem, mocno zaryzykuję , jednak mówiąc Ci o wszystkim , będę wiedziała, że już nie mam nic do ukrycia, że i tak kiedyś musiałbyś się o tym dowiedzieć .

dokładnie. teksty legalove dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 15 maja 2013
Bo to  co dla mnie miało sens... teksty

legalove dodano: 15 maja 2013

Bo to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą.

jebać tych co w oczy przyjaciele  a... teksty

legalove dodano: 15 maja 2013

jebać tych co w oczy przyjaciele, a za plecami skurwiele . ;]

zamykam oczy  plan mam bardzo prosty... teksty

legalove dodano: 15 maja 2013

zamykam oczy, plan mam bardzo prosty, wywołam kilka twoich klisz w ciemni samotności. zbyt optymistycznie nie brzmi ten passus, takie życie, mamy dla siebie mało czasu. deszcz bębni o szyby, od rana pada. ta aura mnie wciąga, jak lej tornada .

jej  świetne ♥ teksty legalove dodał komentarz: jej, świetne ♥ do wpisu 15 maja 2013
All I want to do is find a way back... teksty

legalove dodano: 14 maja 2013

All I want to do is find a way back into love.

Stałeś się dla mnie kimś... teksty

legalove dodano: 14 maja 2013

Stałeś się dla mnie kimś wyjątko­wym. Nie umiem po­wie­dzieć Ci kiedy, w którym mo­men­cie. Po pros­tu pew­ne­go dnia obudziłam się i zdałam sprawę, że cho­ler­nie mi ko­goś wewnątrz bra­kuje. Tym kimś byłeś Ty. Od te­go mo­men­tu w każde­go dnia, w każdej godzi­nie, mi­nucie, se­kun­dzie, w każdej chwi­li, w każdym geście, w każdym słowie, w każdej jed­nej myśli jes­teś Ty. Wiem, że możesz mi nie uwie­rzyć, bo sa­ma się so­bie dzi­wię. Boję się te­go uczu­cia, bo jest tak niewyob­rażal­nie, tak prze­rażającą sil­ne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV