głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no właśnie właśnie. teksty legalove dodał komentarz: no właśnie właśnie. do wpisu 8 maja 2013
Tell me your secrets and ask me your... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Tell me your secrets and ask me your questions. Oh, let's go back to the start. Running in circles, coming up tails. Heads on a silllence apart. Nobody said it was easy. Oh, it's such a shame for us to part. / Powierz mi swoje tajemnice, zadaj mi Twoje pytania. Powróćmy do początku. Biegając w kółko, goniąc się wzajemnie zmierzamy osobno w ciszy. Nikt nie powiedział, że to będzie łatwe, to taka szkoda dla nas, by się rozdzielić . ♥

Nas nie ma już dawno i nie będzie... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Nas nie ma już dawno i nie będzie już nigdy. Mam pare blizn, bo kilka chwil pokłuło jak igły. Dziś to tylko parę dni z kalendarza, do których nie wracamy. No cóż, tak się zdarza.

  Co z nami?    Już raczej nic kurwa. teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

- Co z nami? - Już raczej nic kurwa.

i'm not perfect  sorry. teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

i'm not perfect, sorry.

  Po prostu pamiętam jak było... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

- Po prostu pamiętam jak było wcześniej. - Co masz na myśli? - Myślę, że wszystko się zmienia. Ludzie się zmieniają, Ty się zmieniłeś. Rozmawialiśmy godzinami, a teraz jestem szczęśliwa, jak pogadamy pare minut. Kiedyś chciałeś ze mną być, a teraz wiecznie sprawiasz wrażenie zajętego. Pamiętam te żarty, śmiechy, uśmiechy, które wymienialiśmy. Szczerze wątpię, że pamiętasz z tego cokolwiek.

Siedzę w pokoju i mam wrażenie  że... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Siedzę w pokoju i mam wrażenie, że z każdej strony coraz bardziej ogarnia mnie frustracja. Zaciskam ręce w pięści i biorę głęboki oddech. To tak cholernie męczy, tak nie daje spokoju - ta pieprzona świadomość, że mogłam zrobić więcej. I chociaż zdawałoby się, że zrobiłam wszystko, co się dało, rozum wpierdala przekonanie 'to nie wszystko, co dało się zrobić w tej sprawie.' I ta myśl powoli mnie zabija, bo zdaję sobie sprawę z tego, że jestem zwykłym, zniszczonym człowiekiem, który nawet o własne szczęście nie potrafi walczyć jak należy, do końca.

zgadzam się w 100   . teksty legalove dodał komentarz: zgadzam się w 100 % . do wpisu 5 maja 2013
Chciałabym tak po prostu... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Chciałabym tak po prostu porozmawiać z nim. Jak dawniej. Ale nie mam jak, bo nie potrafię już rozmawiać, bo nie da się ze mną rozmawiać. Nie wiem co czuję i jak się czuję. Tak jakbym nic nie czuła, a jednak jest źle.

Wiem jak to jest  gdy chce się... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Wiem jak to jest, gdy chce się umrzeć, jak boli uśmiech, jak próbujesz się dopasować, a nie możesz, jak ranisz się zewnętrznie by zabić wnętrze.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

legalove dodano: 5 maja 2013

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy tak naprawdę.

tak  to boli najbardziej zdecydowanie. teksty legalove dodał komentarz: tak, to boli najbardziej zdecydowanie. do wpisu 5 maja 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV