głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
:  teksty legalove dodał komentarz: :) do wpisu 8 maja 2013
Siedzimy obok siebie nie wiedząc... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Siedzimy obok siebie nie wiedząc, jak powiedzieć to, co chcemy powiedzieć. Siedzimy obok siebie zastanawiając się, dlaczego nie trzymamy się za ręce.

Miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracasz miejsca, które Ci się z nim kojarzą? Że czytałaś sms-y zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś jego zapachu, wzroku, głosu? Miałaś tak, że za każdym razem, gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu? Miałaś tak, że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś, że masz wyjebane? Miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś płakać? Tylko czułaś takie okropne uczucie w środku? Nie, nie miałaś. więc nie pierdol, że wiesz jak to jest.

Czasami  mimo  że coś nas niszczy... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Czasami, mimo, że coś nas niszczy, nie potrafimy od tego odejść. Czasami po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno, by uwierzyć, że miłość potrafi zabić. ♥

Naprawdę cieszę się  że widzę... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Naprawdę cieszę się, że widzę Ciebie znów, choć było tyle ciężkich chwil, tyle niepotrzebnych słów. Tyle emocji złych, naprawdę mocnych słów i nieudanych prób, przegranych, ciężkich prób. Naprawdę cieszę się, że patrzę w Twoje oczy znów, że rozmawiamy dziś, dziękuję, że dziś przyszłaś tu, bez Ciebie wszystko było dla mnie tak nieważne. Naprawdę kocham Cię, naprawdę. Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz ? Ty jesteś tam, ja jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić już i chciałbym dziś mieć już pod nogami pewny grunt i żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już. Ten świat jest jakiś nienormalny dziś. To miejsce, ten kraj, ten kryzys a w tym wszystkim ja i Ty, i chciałbym już wiedzieć, że dobrze wiem jak mamy żyć lecz dobrze wiem, nie ma nic, jak ja i Ty. / pezet :*

On wolał być obojętny. Widział... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

On wolał być obojętny. Widział jej przyklejony do twarzy uśmiech, ale nie zważał na kryjące się pod powiekami łzy. Karmił ją nadzieją, robiąc z niej nałogową narkomankę bez perspektyw na lepsze jutro.

PEZET! ♥ teksty legalove dodał komentarz: PEZET! ♥ do wpisu 8 maja 2013
Pewnego dnia  gdy będę silna... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Pewnego dnia, gdy będę silna podejdę do Ciebie i wykrzyczę Ci prosto w twarz wszystko, co przemilczałam z miłości.

To  co Cię uskrzydla  potrafi być... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

To, co Cię uskrzydla, potrafi być jak morderca.

Che se ne va  non posso stare. Per... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Che se ne va, non posso stare. Per sempre seduto qua. ♥

Nie jest kurwa okej. Wcale nie jest.... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Nie jest kurwa okej. Wcale nie jest. Nie widać po mnie? Dziwisz się? Zawsze wszystko ukrywałam i stałam się w tym już mistrzem. Bo co? Mam płakać i się rozczulać? Może czasem w nocy. Nigdy w dzień, nigdy przy ludziach. Pytasz, czy mam uczucia? Nie, przykro mi. Zgubiłam je gdzieś między trzecim załamaniem, a flaszką, którą to załamanie zapijałam. Stałam się innym człowiekiem. I nie mów mi teraz, że nic takiego się nie stało, że będzie dobrze, bo kurwa nie było, nie jest i nigdy nie będzie.

Potrzebuję pomocy. Tej jebanej... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Potrzebuję pomocy. Tej jebanej pomocy od kogokolwiek. Potrzebuję wsparcia, o które nie potrafię poprosić. Nie potrafię przyznać, że go potrzebuję. Udaję, że wszystko jest dobrze, że sobie radzę, że nie mam problemu. Wcale tak nie jest. Nie chcę się ratować. Nie potrafię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV