głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove To co miało być przeszłością znowu uderzyło prosto w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam że przeszłość wciąż we mnie żyje. summer i miss you so much D Po

legalove

legalove.moblo.pl
To co miało być przeszłością znowu uderzyło prosto w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam że przeszłość wciąż we mnie żyje.
To co miało być przeszłością... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

To, co miało być przeszłością znowu uderzyło prosto w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam, że przeszłość wciąż we mnie żyje.

summer i miss you so much D teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

summer, i miss you so much ;D

Podobno najpierw my cierpimy przez... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Podobno najpierw my cierpimy przez kogoś, potem ktoś cierpi przez nas, a na końcu jesteśmy szczęśliwi. Ciekawe, czy to się sprawdza.

też tak miałam. ale na szczęście mnie minęło to uczucie nie wiem jak będzie z Tobą. może faktycznie powinnaś coś zdziałać.. nie mam pojęcia w każdym razie życzę Ci szczęścia : teksty legalove dodał komentarz: też tak miałam. ale na szczęście, mnie minęło to uczucie, nie wiem jak będzie z Tobą. może faktycznie, powinnaś coś zdziałać.. nie mam pojęcia, w każdym razie, życzę Ci szczęścia :) do wpisu 17 maja 2013
Nie pot­ra­fiła już odróżnić... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Nie pot­ra­fiła już odróżnić praw­dy, od kłam­stwa. Wszys­tko było ta­kie od­ległe. Miała wrażenie, że zat­rzy­mała się w cza­sie. Że na­dal trwa ten wyjęty z hor­ro­ru dzień. Tak. Codzien­nie łzy, łapa­nie os­tatniej des­ki ra­tun­ku jaką jest myśl, że to może tyl­ko dla "nasze­go dob­ra". Mo­ja włas­na, zniena­widzo­na rutyna.

'drowning past regrets in tea and... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

'drowning past regrets in tea and cigarettes, but I can’t seem to forget. when you came along . ' / from great expectations ♥

Przyz­na­nie się do kłam­stwa... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Przyz­na­nie się do kłam­stwa jest trud­ne. Ale jeszcze trud­niej przychodzi mi znosze­nie obojętności i niedo­cenienia jej przez tych, dla których pod­dałam się niesa­mowi­temu tru­dowi w wy­jawieniu praw­dy. Tyl­ko dla ich dobra.

Kochać jest łat­wo. To można... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Kochać jest łat­wo. To, można po­wie­dzieć, jak z sa­mocho­dem: wys­tar­czy włączyć sil­nik, do­dać ga­zu i wyz­naczyć so­bie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak prze­jażdżka z kimś in­nym, je­go sa­mocho­dem. Na­wet, jeśli uważasz te­go ko­goś za dob­re­go kierowcę, zaw­sze po­zos­ta­je ten pod­skórny strach, że może się po­mylić, a wte­dy w ułam­ku se­kun­dy wys­trze­licie obo­je przez przed­nią szybę na spot­ka­nie śmier­ci. Być kochaną może oz­naczać naj­większy koszmar. Bo miłość to re­zyg­nacja z pa­nowa­nia nad włas­nym lo­sem. A co się sta­nie, jeśli w połowie dro­gi pos­ta­nowisz zawrócić al­bo skręcić w bok, a nie masz na to ja­ko pa­sażer żad­ne­go wpływu?

Zwyk­le próbu­jemy dos­trzec to... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Zwyk­le próbu­jemy dos­trzec to, cze­go nie ma, a jes­teśmy śle­pi na wiel­kie lek­cje, ja­kie życie in­sce­nizu­je przed naszy­mi oczami. / Paulo Coelho

dzisiaj będzie zajebiście . D wiem... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

dzisiaj będzie zajebiście . ;D wiem to ♥

GZ : teksty legalove dodał komentarz: GZ :) do wpisu 16 maja 2013
'i stała się jego inspiracją.. i... teksty

legalove dodano: 16 maja 2013

'i stała się jego inspiracją.. i obsesją.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV