głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I fuck you because you're famous. I fuck you to control you. I fuck you so somebody I can have half of everything you own. I fuck you to fuck you over. I fuck y

legalove

legalove.moblo.pl
I fuck you because you're famous. I fuck you to control you. I fuck you so somebody I can have half of everything you own. I fuck you to fuck you over. I fuck you 'til
I fuck you because you're famous. I... teksty

legalove dodano: 12 maja 2013

I fuck you because you're famous. I fuck you to control you. I fuck you so somebody I can have half of everything you own. I fuck you to fuck you over. I fuck you 'til I find someone better. (...) Fuck you because I loved you Fuck you for loving you too I don't need a reason to hate you the way I do. / Manson & Dita von Teese ♥

Nie jest łatwo codziennie patrzeć... teksty

legalove dodano: 12 maja 2013

Nie jest łatwo codziennie patrzeć na Twoją twarz, kiedy serce mówi 'powiedz, że kochasz'. Wiem, że ma racje. Powinnam to wyznać, lecz strach dominuje nade mną. Nie chcę Cię stracić, ponieważ znaczysz dla mnie wiele. Proszę zostań ze mną, pomimo tego, że nic nie wiesz.

To takie ironiczne  zakochać się w... teksty

legalove dodano: 12 maja 2013

To takie ironiczne, zakochać się w przyjacielu i mieć tą świadomość, że jeżeli wyznasz mu swoje uczucia, wasza przyjaźń się zakończy.

Pozwoliła mu odejść. Tak  jak... teksty

legalove dodano: 12 maja 2013

Pozwoliła mu odejść. Tak, jak chciał. To właśnie nazywa się miłość. Szczęście innego człowieka staje się ważniejsze od swojego... Ale gdy odszedł jej oczy natychmiast wypełniły się łzami. Wtuliła się w poduszkę i płakała, bo wiedziała, że już nigdy nie wróci.

Nie przywiązuj się do ludzi. Oni... teksty

legalove dodano: 12 maja 2013

Nie przywiązuj się do ludzi. Oni odchodzą. Zawsze tak robią.

świetne. teksty legalove dodał komentarz: świetne. do wpisu 12 maja 2013
Ciekawe  czy wie  jak mnie niszczy.... teksty

legalove dodano: 12 maja 2013

Ciekawe, czy wie, jak mnie niszczy. Ile razy na dzień doprowadza mnie do choćby minimalnego cierpienia. Nie wybucham od razu płaczem, nie krzyczę, a zwyczajnie kurczę się od środka. Z każdym kolejnym cierpieniem, od mojego serca odpada jakaś malutka cząsteczka. Biorąc pod uwagę częstotliwość tego zjawiska - wkrótce zginę.

i hate you with all my heart... teksty

legalove dodano: 12 maja 2013

i hate you with all my heart, motherfucker .! †

Zaproszę Cię na herbatę  ale to... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Zaproszę Cię na herbatę, ale to nie będzie taka zwykła herbata. Pozornie tylko posłodzona. Zmieszam ją z myślami o tobie, których tyle się nazbierało. Dodam wyrzuty sumienia, bo popełniłam błąd i tak bardzo tęskniłam. Na dnie znajdziesz kolejną szansę... ale ty i tak nigdy nie dopijesz do końca.

'Czuję to pod skórą  że u Ciebie... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

'Czuję to pod skórą, że u Ciebie nie jest spoko. Wiem, że musisz iść gdzieś, czegoś dotknąć. Wiem, że kiedy myślisz, że to boli i że tak być nie powinno i tak musisz to dogonić, że musimy to przeczekać, musisz sprawdzić coś, może dla mnie i dla Ciebie tam jest ktoś. Może dla mnie i dla Ciebie tam jest lepiej, lecz nie umiem zrobić nic z tym, że czekam i czekam. Upływa czas, nie wiem kiedy minął dzień. Nie wiem kiedy mój papieros zgasł. Nie chce mi się jeść, nie chce mi się wyjść (...) Zastanawiam się dlaczego ja i Ty nie daliśmy rady być razem.'

no właśnie  czemu... teksty legalove dodał komentarz: no właśnie, czemu... do wpisu 8 maja 2013
Próbowała o nim zapomnieć  ale to... teksty

legalove dodano: 8 maja 2013

Próbowała o nim zapomnieć, ale to było raczej oszukiwanie samej siebie. Tak naprawdę tęskniła za nim każdym kawałkiem swojego ciała, każdą cząsteczką duszy, a każdy jej oddech była jak błaganie, by wrócił. Serce, choć połamane na drobne kawałeczki, nadal biło dla niego. Żyła, choć wydawało jej się to niemożliwe. Funkcjonowała, ale była jak cień samej siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV