głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Znowu jesteś i znowu odejdziesz. true : ♥ Życie wydaje się być łatwością. Wstajemy wcześnie rano mobilizujemy się mocną kawą ulicami zmierzamy w stronę szkoły w

legalove

legalove.moblo.pl
Znowu jesteś i znowu odejdziesz.
Znowu jesteś i znowu odejdziesz. teksty

legalove dodano: 16 kwietnia 2013

Znowu jesteś i znowu odejdziesz.

true :   ♥ teksty legalove dodał komentarz: true : > ♥ do wpisu 16 kwietnia 2013
Życie wydaje się być łatwością.... teksty

legalove dodano: 16 kwietnia 2013

Życie wydaje się być łatwością. Wstajemy wcześnie rano, mobilizujemy się mocną kawą, ulicami zmierzamy w stronę szkoły, w międzyczasie wysyłamy kilka nieszczęsnych uśmiechów i sprzedajemy tanie "wszystko dobrze". Pojawiamy się w szkole, ale duszą jesteśmy w niej nieobecni. Oczekiwany koniec, wracamy do domu. W efekcie niesiemy za sobą samotność. Bezszelestne przewracanie stron książki, cicha muzyka i bose stopy pod rozgrzanym kocem. Wieczór. Ciepłe kakao. Pierwsza łza. Odczucie bólu. Druga łza. Noc. Mocniejsze cierpienie. W ciągu sekundy wracają wszystkie wspomnienia, które rozsadzają nam głowę.

 Tylko Ciebie chcę  mam już dosyć... teksty

legalove dodano: 16 kwietnia 2013

"Tylko Ciebie chcę, mam już dosyć tej ciszy i w sumie w dupie mam, czy ktoś to usłyszy, bo każdy, kogo znam, gówno o mnie wie. Kurwa mać, nie tego chcę!"

Z czasem człowiek wymięka  wiesz?... teksty

legalove dodano: 16 kwietnia 2013

Z czasem człowiek wymięka, wiesz? Przestaje się uśmiechać, ignoruje innych, nie daje sobie pomóc, przestaje komukolwiek ufać, zdaje sobie sprawę, że nie ma żadnej wartości. Bo kurwa ile razy możne powtarzać do butelki wódki "Jutro będzie lepiej, wiem to."?

Początek mi się spodobał : . teksty legalove dodał komentarz: Początek mi się spodobał :>. do wpisu 16 kwietnia 2013
Nie kłam  że to już przeszłość... teksty

legalove dodano: 16 kwietnia 2013

Nie kłam, że to już przeszłość, jeśli w sercu masz go do dziś. Nie mów, że to frajer, jeśli tak naprawdę myślisz o nim w samych superlatywach. Nie wmawiaj, że nie kochasz, jeśli na jego widok serce wali Ci jak oszalałe. Nie próbuj udowadniać, że jest Ci obojętny, jeśli idąc ulicą wyszukujesz go wzrokiem. Nie nawijaj, że to od początku nie miało sensu lub że żałujesz, jeśli w środku przeklinasz się za każde złe słowo na jego temat. Kochasz go - to normalne.

świetne opisy : D . teksty legalove dodał komentarz: świetne opisy : D . do wpisu 16 kwietnia 2013
to nie mo­ja wi­na  że za­nim do... teksty

legalove dodano: 16 kwietnia 2013

to nie mo­ja wi­na, że za­nim do mnie pod­szedłeś nie zauważyłeś, że w oczach mam wy­pisa­ne małym druczkiem, że nie mam ocho­ty na uczucia..

Marznę. Te­raz mo­ja wie­czność... teksty

legalove dodano: 16 kwietnia 2013

Marznę. Te­raz mo­ja wie­czność jest bar­dzo krótka. Niebo dziś przy­pomi­na mi o To­bie. Sie­dzi­my na ko­cu, a przed na­mi roz­ciąga się las. Pi­jesz wodę, ja pat­rzę na Ciebie. Niebo dziś poz­wa­la mi na pocho­wanie wspom­nień. Kocham Cię. Kochałam Cię. Błądzę. Nie wiem co czuję. Pragnę Cię, pragnę Two­jego ciepła, Twych sil­nych ra­mion. Noc za­mienia się w dzień. Mo­je za­kocha­nie prze­mienia się w miłość. Czystą miłość. Ciepłem słów łagodzę Twą znie­czu­licę. Pot­rze­buję Cię. Od­chodzę wołając niemym krzy­kiem Ciebie. Nie nad­chodzisz. [cz2]

Jest noc  a może to już po­ranek.... teksty

legalove dodano: 16 kwietnia 2013

Jest noc, a może to już po­ranek. Zbieram z podłogi stłuczo­ne szkło, układam białą ma­gie, za­pomi­nam z Tobą o nas. Za­pach wi­na roz­budza mo­je zmysły. Jed­na lam­pka za Ciebie, dru­ga za mnie, trze­cia za niep­rzes­paną noc. Cze­kam na Twój list. Krótką wiado­mość, chcę wie­dzieć co czu­jesz, cze­go chcesz, czy jes­teś szczęśli­wy. Dziękuję. Mo­ja miłość otu­la Cię każdej no­cy, kiedy kładziesz się spać, za­sypiasz tuląc się do niej i przyk­ry­wasz się jej ciepłem. [cz1]

skąd ja to znam..    teksty legalove dodał komentarz: skąd ja to znam.. ;/ do wpisu 16 kwietnia 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV