głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dokładnie haha    teksty legalove dodał komentarz: dokładnie haha ;) do wpisu 26 kwietnia 2013
Smutek to najpowolniejsza forma... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Smutek to najpowolniejsza forma umierania.

HAHAHA. DYLEMAT  KIEDY MAMY KOMUŚ... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

HAHAHA. DYLEMAT, KIEDY MAMY KOMUŚ WIELE DO POWIEDZENIA, ALE NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST MILCZENIE.

no właśnie. teksty legalove dodał komentarz: no właśnie. do wpisu 21 kwietnia 2013
'Wiesz  tak przy okazji kurwa  dziś... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

'Wiesz, tak przy okazji kurwa, dziś zostawiasz mnie po raz ostatni.'

'Otwierałem oczy i byłem... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

'Otwierałem oczy i byłem przerażony tym, że się obudziłem, dlatego z całej siły starałem się znowu zasnąć, żeby jeszcze nie zaczynać tego dnia, który będzie trzeba przeżyć tylko po to, aby jutro nastąpił kolejny, dokładnie taki sam.'

Nie wiesz co czuję. Nie widziałeś... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Nie wiesz co czuję. Nie widziałeś mnie, jak nie mogłam zebrać się z łóżka, bo dusiłam się łzami. Jak poduszka była mokra od wylanych uczuć, a na policzku odbijał się materiał prześcieradła. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak cholernie cierpiałam po jego odejściu, gdy nagle cały świat wydawał się obcy, każdy przechodzień podobny właśnie do niego, każda piosenka opowiadała właśnie o nim i nie było myśli, która nie uwzględniłaby jego osoby. Może zewnętrznie nic nie było widać, idąc po ulicy uśmiechałam się jak idiotka, ale wewnętrznie wszystko pękało, a pierwsza rysa poszła od serca.

Nic nie ma sensu  cześć. teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Nic nie ma sensu, cześć.

Tęsknimy  choć nie mówimy o tym... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Tęsknimy, choć nie mówimy o tym, bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości, w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo, ale wciąż mamy za sobą niedomknięte rozdziały. Nieraz już na starcie tracimy to, co mamy. Boimy się ryzyka i nie ryzykujemy. Chcemy walczyć, ale nie do końca potrafimy. Jesteśmy silni, choć tak często zbyt słabi. Niszczymy to, co kochamy, kochamy to, co niszczymy. Gubimy się. Ciągle się gubimy, upadamy, przegrywamy, rozpadamy się wewnętrznie, płaczemy, śmiejemy i znów gubimy... Zdobywamy szczyty, chwilę później je tracimy. nie wiemy jak żyć, nie wiemy komu ufać i coraz częściej brakuje nam siły.

Nie przyjmujesz do wiadomości  że... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2013

Nie przyjmujesz do wiadomości, że nie da się mnie ocalić, że taka właśnie jestem. Sama wykopałam sobie dół i z przyjemnością się w nim położę. Nie uratujesz mnie.

Dokładnie. teksty legalove dodał komentarz: Dokładnie. do wpisu 21 kwietnia 2013
Nie wiem czemu świat odwrócił się... teksty

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

Nie wiem czemu świat odwrócił się od nas. Daj mi dłoń swą. Nie chcę tonąć już. Iskra ta gaśnie, a kiedyś płomień grzał. Pomału gaśniesz Ty, pod ciężarem spraw. Gdy w ciężkie dni szukamy ciszy w snach. Gdy jest radość wokół mnóstwo braw, gdy nadchodzi ciemność mówimy 'Boże zbaw'. Raz, dwa, obudź się, no już. Spraw nam, byś powrócił znów. Ja mogę liczyć dni, kiedy Ty śpieszysz się, idąc w stronę, która nie dotyczy Cię. Wiesz, zawróć jest tylko jedna droga. Ja przecież wiem, że tak łatwo się schować. Przepraszam Cię za te chwile złe, a teraz Ty proszę przeproś mnie. Za każdy moment, który uciekł nam, za każdą chwilę, która przepadła nam. Przepraszam Ciebie, przepraszam nas.. W ciszy skupienia przez kilka lat .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV