głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove W wielu momentach życia jedynie czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować... A przecież sens tkwi w tym by odszukać coś co nie pozwoli nam się poddać. Musimy up

legalove

legalove.moblo.pl
W wielu momentach życia jedynie czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować... A przecież sens tkwi w tym by odszukać coś co nie pozwoli nam się poddać. Musimy upaść p
W wielu momentach życia jedynie... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

W wielu momentach życia jedynie, czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować... A przecież sens tkwi w tym, by odszukać coś, co nie pozwoli nam się poddać. Musimy upaść, po to, żeby umieć się podnieść. Podnosimy się po to, by znów za jakiś czas upaść znowu. Głupie? Nie, takie jest właśnie życie.

Lód w mojej krwi rani moje żyły i... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

Lód w mojej krwi rani moje żyły i czuję chłód kolejnych dni, które pewnie jeszcze przeżyję. Znów tylko ból zaciska mi pętle na szyi. I nie rozumiem słów, którymi mówią do mnie inni. Ich pragnień, ich gestów, ich wyrazów ich twarzy, ich prawdy, ich szczęścia i chyba nawet ich marzeń. Weź mnie za rękę i zaprowadź na krawędź i stój tam ze mną, aż się zmęczę i spadnę. Możesz mnie mieć, więc mnie weź, nie martw się o mnie. Za darmo możesz mnie zachować lub zapomnieć. Bierz co chcesz z czymkolwiek będzie Ci wygodnie. Wypluwam krew otwartą raną w moim sercu. Nie chce umierać a samotność jest mordercą. Chce się tanio sprzedać i móc utkwić w Twoim szczęściu. Nic mi nie potrzeba, zabierz mnie wszystko jedno gdzie. / Pezet ♥

zgadzam się  D teksty legalove dodał komentarz: zgadzam się ;D do wpisu 29 marca 2013
Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, Nie poddawaj się. Nie przestawaj w siebie wierzyć, bo zawsze będzie ktoś, kto będzie cię cholernie kochał, dla kogo będziesz wszystkim.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuje cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

I am rock and roll. Livin' the life... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

I am rock and roll. Livin' the life that you can only dream of. I am rock and roll. At its fucking finest. Just like the cigarettes hurt, just like the whiskey burns. I guess I'm never gonna learn. / Jam jest Rock and Roll. Żyjąc życiem, o którym Ty możesz tylko marzyć. Jam jest Rock and Roll. I to kurwa najlepszy. Tak jak papierosy sprawiają ból, tak jak whiskey pali. Chyba nigdy się nie nauczę. ! | Asking A. ♥

Zależy mi na Tobie. Nawet boję się... teksty

legalove dodano: 28 marca 2013

Zależy mi na Tobie. Nawet boję się przyznać jak bardzo.

Jeżeli na­leżysz do tych  którzy... teksty

legalove dodano: 27 marca 2013

Jeżeli na­leżysz do tych, którzy kocha­li je­den raz, to niewiele masz do po­wie­dze­nia. Ale jeśli to była praw­dzi­wa miłość to in­ni po­win­ni mil­czeć w Two­jej obecności.

I na końcu mojej historii życia... teksty

legalove dodano: 27 marca 2013

I na końcu mojej historii życia, napiszę, że żyłam, bo miałam Ciebie.

świetne.. takie życiowe. teksty legalove dodał komentarz: świetne.. takie życiowe. do wpisu 26 marca 2013
Jes­teś każdą moją myślą... teksty

legalove dodano: 26 marca 2013

Jes­teś każdą moją myślą, każdą nadzieją, każdym moim marze­niem i nieważne, co przy­niesie nam przyszłość: każdy wspólnie spędzo­ny dzień to naj­wspa­nial­szy dzień me­go życia. Zaw­sze będę na­leżeć wyłącznie do ciebie.

co cha­rak­te­ryzu­je związek?... teksty

legalove dodano: 26 marca 2013

co cha­rak­te­ryzu­je związek? - to, że mi­mo wad trwa­my i sta­ramy się. co cha­rak­te­ryzu­je tok­syczny związek? - to, że w nim trwa­my mi­mo wad i wyniszczenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV