głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I o to własnie chodzi co nie? Bo masz przyjaciół a kiedy się coś dzieje to zostaje tylko garstka. Masz masę znajomych a potem nie masz nawet z kim wyjść na spac

legalove

legalove.moblo.pl
I o to własnie chodzi co nie? Bo masz przyjaciół a kiedy się coś dzieje to zostaje tylko garstka. Masz masę znajomych a potem nie masz nawet z kim wyjść na spacer..
I o to własnie chodzi  co nie? Bo... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

I o to własnie chodzi, co nie? Bo masz przyjaciół, a kiedy się coś dzieje, to zostaje tylko garstka. Masz masę znajomych, a potem nie masz nawet z kim wyjść na spacer..

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą bez chęci posiadania, bezinteresowną. Tą, która uszczęśliwia i daje sens istnienia. Wierzę, że można żyć dla kogoś, budzić się i czekać na jeden uśmiech, jedno spojrzenie. A co najważniejsze - wierzę, że jestem w stanie Ci taką miłość ofiarować.

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

myślałam  że jestem silniejsza.... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

myślałam, że jestem silniejsza. że Jego spojrzenie już nigdy więcej nie zwali mnie z nóg. że Jego uśmiech, nie uświadomi, jak bardzo mi Go brakowało. że uścisk dłoni nie przypomni nocy poświęconych na łzy. że Jego obecność nie zaboli aż tak bardzo. pokonało mnie własne, zbyt słabe serce, które na wspomnienie z Nim związane, niszczyło mnie na nowo od środka.

Ludzie zapomną co mówisz  co robisz... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Ludzie zapomną co mówisz, co robisz, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli.

Nawet kurwa nie wiesz  jak bardzo... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Nawet kurwa nie wiesz, jak bardzo się boję, że Cię stracę kolejny raz. Nawet nie wiesz, że kurwa jesteś mocniejszym uzależnieniem od papierosów czy alkoholu.

Nie jest mi wcale łatwo. Komu by... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Nie jest mi wcale łatwo. Komu by było? Odzywasz się po takim czasie.. kiedy ja już wszystko sobie ułożyłam i pogodziłam się z rzeczywistością, Ty nagle wracasz. Wracasz a mój świat znowu obraca się o sto osiemdziesiąt stopni. Robisz to po raz kolejny - niszczysz mnie każdego dnia na nowo. Każdym słowem, każdą chwilą, każdym gestem, czynem. Nie potrafię sobie tego wszystko na nowo ułożyć. Boję się, że znowu Cię stracę. Boję się, że znowu mnie rozczarujesz. Że zostawisz. Że zapomnisz. Boję się, że nadal Cię kocham. Nie chce przechodzić znowu przez to, co dawniej. Chciałabym, żeby było w końcu dobrze. Ale kurwa nigdy nie będzie dobrze. Zawsze kiedy w końcu zaczyna się układać, coś się pierdoli. Jak zwykle. Musisz zrozumieć - albo zostaniesz na zawsze, albo nie chcę Cię już widzieć.

Niby jest dobrze. A kurwa wciąż to... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Niby jest dobrze. A kurwa wciąż to przeczucie, że wszystko się spierdoli..

''A kiedy moja miłość zgaśnie... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

''A kiedy moja miłość zgaśnie, gdy naprawdę będę chciał iść sam. Gdy bez Ciebie będzie łatwiej.. Gdy bez Ciebie będę mógł być tam, gdzie mieliśmy iść razem zawsze. Gdy przestaniesz tak naprawdę znaczyć już cokolwiek dla mnie. Gdy przestanę myśleć o czym myślisz i gdzie idziesz. Gdy to stanie się nieodwracalne gdy stąd wyjdziesz. Gdy nie będę już tak bardzo chciał Cię widzieć. Gdy nie będę chciał Cię słuchać. Gdy nie będę z Tobą milczeć. Gdy pomyślisz, że chcesz iść gdzieś, nie chcesz zostać. Jeśli mimo wątpliwości to nie będzie proste. Nie będzie intuicyjne, coś innego będzie dobre. Jeśli będę musiał się odwrócić i to co czuje zniszczyć. Nie móc o tym mówić, jeśli będę musiał poczuć tak, musisz zrozumieć to będzie koniec nas, koniec, dziś tak to czuję..'' Pezet.

cholerna cholerna .. teksty legalove dodał komentarz: cholerna cholerna .. do wpisu 22 marca 2013
Świata nie da się nie kochać... teksty

legalove dodano: 21 marca 2013

Świata nie da się nie kochać, chociaż co dzień zmienia twarz. Tak dobrze to znam, a znów tak mi wstyd. Mówi, że to był tylko flirt, kilka cudownych min do złej gry. Unosi do gwiazd i maluje łzy. Mówi, że to był tylko flirt, a ja naiwna kocham się w nim. ♥

Zależy Ci na czymś? Walcz. Wstawaj... teksty

legalove dodano: 21 marca 2013

Zależy Ci na czymś? Walcz. Wstawaj i nigdy się nie poddawaj. Nie ma celu, którego nie jesteś w stanie osiągnąć i marzenia, którego nie możesz spełnić. Nawet jeśli wydaje Ci się, że to już koniec, nie przestawać wierzyć - to właśnie wytrwałym życie daję szansę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV