głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Widziałam dużo przez tamten czas. Nalane kieliszki pożądanie w oczach fejmów pełne popielniczki i puste slogany na murach gdy wracałam nocnym autobusem. Smutne

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Widziałam dużo przez tamten czas. Nalane kieliszki pożądanie w oczach fejmów pełne popielniczki i puste slogany na murach gdy wracałam nocnym autobusem. Smutne oczy k
Widziałam dużo przez tamten czas.... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

Widziałam dużo przez tamten czas. Nalane kieliszki, pożądanie w oczach fejmów, pełne popielniczki i puste slogany na murach, gdy wracałam nocnym autobusem. Smutne oczy kilku panien, chyba z mojego powodu, bo nie wcale nie byłam święta. Podane dłonie, drewniane ławki i przepełnione tramwaje. Nieodebrane połączenia, setki nieodebranych połączeń i niewypowiedzianych słów. Pusty portfel, pełny portfel. Prezerwatywy w kieszeni, różańce w dłoniach i piosenki w głośnikach. Niedoczytane książki, uciekanie w poezję i pisanie wierszy. "Nieprzespane noce, seks, urwane filmy, rap" - fragment dorosłości, o którym nie mówi się własnym dzieciom. Widziałam wiele przez ten czas, ale nadal mam tak samo niebieskie oczy. Czasem, by odnaleźć siebie, trzeba pozwiedzać manowce. / Kavu Zet.

 T. mówi że ma całe życie z... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

- T. mówi, że ma "całe życie z wariatami", oprócz niedzieli i świąt. Ja tak mam nawet w domu. - Bo tylko wariaci są coś warci. / < 3

 Świat wydaje się piękny... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

"Świat wydaje się piękny, bezpieczny, kiedy od prawdy dzielą nas milimetry."

 By móc powiedzieć że wreszcie... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

"By móc powiedzieć, że wreszcie jest fajnie tu, gdzie za dzieciaka miałam kilku snów. I chcę tu żyć. Uwierz. Właśnie tu."

 Patrz w jeden punkt albo zmów... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

"Patrz w jeden punkt albo zmów zdrowaśkę na siłę. Za błędny ruch oddasz tu wszystko, o czym śniłeś. Nie licz na cud. Tylko tchórz kończy tu na linie"

Byłam młodym talentem lecz chyba... teksty

kavu_zet dodano: 23 września 2015

Byłam młodym talentem, lecz chyba się skończyłam. Teraz tęsknię za czasem, kiedy jeszcze kimś byłam. / Kavu Zet.

Tak! teksty kavu_zet dodał komentarz: Tak! do wpisu 23 września 2015
 Jak stary mi zdechł byłem smutny.... teksty

kavu_zet dodano: 22 września 2015

"Jak stary mi zdechł, byłem smutny. Co jest? Smutny, że mu nigdy nie przypierdolę" / Raca, rozjebałeś mnie tym wersem xD

 Czuję że czuję że czuję się... teksty

kavu_zet dodano: 22 września 2015

"Czuję, że czuję, że czuję się dobrze, pomimo tego, że czuję ten ból"

 Kładzie się zasypia śpi parę... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Kładzie się, zasypia, śpi parę godzin, budzi się wypoczęty. Tak powinno być. Wieczór do kochania, noc do spania, ranek do picia kawy, dzień do działania. Wszystko proste i ostatecznie określone. Bez splinów, depresji, apatii, kaca albo innego gówna. Zwykłe życie. Dlatego z nim jestem, chciałam się poprzyglądać zwykłemu życiu."

 No to niedługo idziemy na mecz Lech... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"No to niedługo idziemy na mecz Lech contra Zawisza w pierwszej lidze" :( - no, mam nadzieję, że nie. Mam nadzieję, że Lech jednak się odbije od dna. Niżej spaść nie można, ale walczyć za to trzeba. Niektórzy mówią, że każda porażka prowadzi do zwycięstwa, ale każda kolejna oddala od jakiejkolwiek szansy na utrzymanie tytułu. Brakuje pomysłu na grę, motywacji i tej iskry, która pociągnęła Niebiesko - Białą Lokomotywę do przodu. Nawet w pierwszej lidze Lecha się nie zawstydzę, ale mimo wszystko, wolałabym cieszyć się z wygranej. Bo już czasem brak mi słów. / Kavu Zet.

To jego ja już nigdy do ciebie nie... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

To jego "ja już nigdy do ciebie nie przyjadę", wybełkotane podczas rozmowy telefonicznej, rozbawiło mnie. Nie mam już pięciu lat i nie oczekuję jego odwiedzin, a skoro nie podoba mu się mój facet, to nie moja wina. Niech nie przyjeżdża, nie chcę go w moim życiu, chociaż już się nie gniewam. Chuj w to. Nie łączy nas już nawet nazwisko. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV