głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true Miłość ? Jeszcze jakieś dobre suchary na dziś? Pewność coś co obecnie jest moim największym lękiem i pragnieniem. Ideałów nie ma ? Istnieją panoszą się obok nas

just_true

just_true.moblo.pl
Miłość ? Jeszcze jakieś dobre suchary na dziś?
Miłość ? Jeszcze jakieś dobre... teksty

just_true dodano: 6 lipca 2012

Miłość ? Jeszcze jakieś dobre suchary na dziś?

Pewność  coś co obecnie jest moim... teksty

just_true dodano: 5 lipca 2012

Pewność, coś co obecnie jest moim największym lękiem i pragnieniem.

Ideałów nie ma ? Istnieją... teksty

just_true dodano: 5 lipca 2012

Ideałów nie ma ? Istnieją, panoszą się obok nas, bezczelnie spoglądając na nas tymi swoimi zajebistymi oczami, zarzucając cudną grzywką i prawiąc nam setki komplementów a jak już jakaś się zaangażuje to olewają , za to Ty masz przesrane do końca życia.

Obiecuję sobie  że już nigdy nie... teksty

just_true dodano: 5 lipca 2012

Obiecuję sobie, że już nigdy nie spojrzę na żadnego chłopaka, bo każdy zostanie automatycznie porównany do Ciebie. Koniec, kropka, amen, dobranoc.

Całe życie była grzeczna  na... teksty

just_true dodano: 5 lipca 2012

Całe życie była grzeczna, na melanżach nigdy nie obściskiwała się z chłopakami, nie dawała się wkręcać w randki tylko dlatego, że czekała na prawdziwą miłość. A ona przyszła, pokręciła się trochę, narobiła zamieszania a potem wyszczerzyła kły kopnęła ją w dupę i powiedziała - Masz za swoje idiotko, że we mnie wierzyłaś...

Siedziałam w pokoju z koleżanką i... teksty

just_true dodano: 5 lipca 2012

Siedziałam w pokoju z koleżanką i Nim. Przeglądałyśmy fb gdy nagle zobaczyłyśmy zdjęcia całującej się pary. Popatrzyłam i westchnęłam - Tak bardzo chciałabym żebym to była ja i... Wtedy wstał z miejsca podszedł i zapytał - Ty i kto ? Ja zawahałam się nad odpowiedzią, w głowie analizując wszystkie nieszczęśliwe historie miłosne, wizje łez i nieprzespanych nocy, popatrzyłam się na Niego i cichutko odparłam - i nikt..Wstałam i szybko wyszłam żeby zdążyć na autobus. A on siedział jeszcze długi wpatrując się w to zdjęcie z uśmiechem.

Tak na prawdę bardzo bym chciała... teksty

just_true dodano: 30 czerwca 2012

Tak na prawdę bardzo bym chciała ale nie umiem sobie Ciebie odpuścić, przepraszam. Przepraszam, że ciągle musisz siedzieć w mojej głowie, chociaż wiem że jesteś bardzo zajęty i masz lepsze rzeczy do roboty.

Kiedyś role musiały się odwrócić... teksty

just_true dodano: 27 czerwca 2012

Kiedyś role musiały się odwrócić, dziś to nie ja siedzę sama w kącie patrząc jak jesteście szczęśliwe. Dziś wchodzę do pokoju, widząc wasze zapłakane twarze i cichutko mówię : A mnie chyba nareszcie zaczęło się układać...

I tak  w przeciwieństwie do tej... teksty

just_true dodano: 26 czerwca 2012

I tak, w przeciwieństwie do tej cichutkiej, nieśmiałej dziewczyneczki sprzed dobrych kliku lat, dziś jestem pyskatą,bezczelną laską która po prostu walczy o swoje. Wcale nie chciałam się zmieniać, to wszystko przez ludzkie okrucieństwo, które codziennie nas spotyka. I chodź jeszcze trochę brakuje mi odwagi w pewnych sytuacjach, czuję że dzięki tym samym ludziom zdobędę ją na przełomie najbliższych paru miesięcy.

A najbardziej żałuję chyba tego... teksty

just_true dodano: 26 czerwca 2012

A najbardziej żałuję chyba tego, że nie miałam na tyle odwagi by znaleźć go, bez zastanowienia podejść, jebnąć mu w twarz i powiedzieć - to za moją przyjaciółkę skurwielu.

I czułam tą bezsilność chyba... teksty

just_true dodano: 26 czerwca 2012

I czułam tą bezsilność chyba najmocniej wtedy jak patrzyłam gdy z oczu lecą Ci łzy, jak ten skurwiel niszczy Ci życie i wszystko co masz, patrzyłam i nie mogłam nic zrobić. Minęła trzecia godzina, trzecia godzina bez wypowiedzianego choćby jednego słowa, nie mogłam nic z siebie wykrztusić, tak bardzo było mi wstyd że nie potrafię Ci pomóc, że dopiero szukam w sobie tej odwagi, która pozwoli mi rozpierdolić wszystkich którzy staną Ci na drodze.

16 czerwca   dzień w którym stało... teksty

just_true dodano: 25 czerwca 2012

16 czerwca - dzień w którym stało się chyba ... wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV