głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Codziennie chodzę do basenu. Daje mi... teksty

julita0711 dodano: 24 sierpnia 2023

Codziennie chodzę do basenu. Daje mi dużą odskocznie od rzeczywistości. Mogę tam pobyć sama z własnymi myślami bądź nie myśleć o niczym poprostu pływać. Będę tam codziennie póki basen stoi. Zawsze o 20:00! Wtedy dzieci kładą się spać i jestem spokojna.

Na tej podróży życia moje dzieci... teksty

julita0711 dodano: 18 sierpnia 2023

Na tej podróży życia moje dzieci są moim najwspanialszym towarzystwem ❤️

Strasznie szanuje facetów  którzy... teksty

julita0711 dodano: 7 sierpnia 2023

Strasznie szanuje facetów, którzy nie wstydzą się mówić o swojej kobiecie, jak o największym szczęściu, które go w życiu spotkało.

Fajnie jest jak piszesz pierwszy... teksty

julita0711 dodano: 4 sierpnia 2023

Fajnie jest jak piszesz pierwszy Fajnie jest jak jest między nami dobrze Fajnie jest jak piszemy normalnie I fajnie jest jak o siebie dbamy Dobrze jest gdy wciąż mogę na Ciebie liczyć Dobrze jest gdy wiem, ze może czujesz tu samo Ale źle jest gdy tęsknie, gdy znów czuje mętlik i znów patrzę inaczej niż powinnam

Lepiej żałować  że się coś... teksty

julita0711 dodano: 27 lipca 2023

Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się czegoś nie zrobiło. Po ostatnim koncercie zrobiłeś mi taki mętlik w głowie, ze nie masz pojęcia. Coś o czym zawsze marzyłam, bardziej ktoś - kogo zawsze kochałam, ktos kto był dla mnie wszystkim po latach żałuje. Mam na wyciągnięciu reki spełnienie moich szczeniackich marzeń, a nie mogę ich spełnić. Mam męża, dzieci i dom o którym zawsze marzyłam. Mam dużo miłości która dostaje a zarazem oddaje mojemu mężowi. Nie jestem w stanie zostawić rodziny, a jednocześnie coś mnie ciągnie do spełnienia marzeń. Dziś pojechałam na pogrzeb bo wiedziałam, ze będziesz. Chciałam Cię zobaczyć, dotknąć, porozmawiać, przytulić. Mam taki rozpierdol w głowie ze nawet sama sobie nie radzę. Myślałam, ze mi przeszło, myślałam, ze się wyleczyłam. Kocham mojego męża. Myślałam, ze temat naszej dawnej historii jest zakończony. Ale niestety zawsze będę Cię kochać. Wybacz za szczerość, chce abyś wiedział. Miłego dnia

Każda walka ma swój początek i... teksty

julita0711 dodano: 26 czerwca 2023

Każda walka ma swój początek i koniec. Czasami najwyższym wyrazem miłości jest po prostu ją odpuścić. Rozumiem, że to nie łatwe, ale popatrz. Starałaś się jak mogłaś, dawałaś szanse, nawet swoim kosztem, zgadzałaś się na kompromisy, na których traciłaś, a on pomimo kolejnych rozczarowań i obietnic bez pokrycia, nic nie zmienił, a jeszcze bardziej Cię zranił. To dlatego czas najwyższy przestać stać w miejscu i po prostu odpuścić. Nie ze słabości, a z szacunku do samej siebie. Już naprawdę wystarczy tracić najlepsza lata swojego życia, na kogoś kto kompletnie tego nie docenia. Już wystarczy poświęcać i nierównej walko o coś co od dawna niszczy Cię od środka. Zapamiętaj, że każda walka ma swój początek i koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samej siebie. .przestałam walczyć, po 10 latach znów do mnie wracasz.

Jest duża różnica między... teksty

julita0711 dodano: 26 czerwca 2023

Jest duża różnica między „przyjedź jeśli chcesz”, a „chciałbym, żebyś przyjechała”. Jeśli ją dostrzeżesz to będziesz wiedział, dlaczego nie przyjechała.

  Serio żałujesz?    serio pytasz? teksty

julita0711 dodano: 25 czerwca 2023

- Serio żałujesz? - serio pytasz?

  Kochałeś mnie kiedyś?... teksty

julita0711 dodano: 25 czerwca 2023

- Kochałeś mnie kiedyś? - Sklamalbym byl jak bym teraz zaperzeczyl :/

Śniłeś mi się dzisiaj.... teksty

julita0711 dodano: 15 czerwca 2023

Śniłeś mi się dzisiaj. Powiedziałeś : „kocham Cię kochaniutka” 🥹

tak na prawdę mimo tego  że mam... teksty

julita0711 dodano: 8 czerwca 2023

tak na prawdę mimo tego, że mam swoje życie prywatne poukładane, mam męża , którego kocham. mam fantasytyczne dzieci, które są dla mnie wszystkim to i tak wciąż mi czegoś brakuje. może nie czegoś, a kogoś i nie! nie w sprawie takiej, że wróciłabym do romansu, wręcz odwronie, zrobilabym wszystko by do tego romansu nigdy nie doszlo, bo straciłam swojego człowieka! swojego dobrego przyjaciela na którego mogłam zawsze liczyć, pomagał, był i kochał miłością przyjacielską jak nikt nigdy. teraz by mieć z nim kontakt jakikolwiek musze się ukrywać. to nie jest zdradzanie męża po prostu jeżeli chce miec jakikolwiek z Nim kontakt chociaz kolezenski musze to ukrywac. kiedyś nie musialam, i wszystko straciłam przez moje zakochanie, moje "chce Go", moje "kocham Cię" i ogólnie przez wszystkie moje "JA" MOGŁO BYĆ INACZEJ ALE JA NAPISAŁAM SWÓJ ROZDZIAŁ ZYCIA WŁAŚNIE TAK A NIE INACZEJ, bajo

 Chciałbym się tak poopierdalać... teksty

julita0711 dodano: 8 czerwca 2023

"Chciałbym się tak poopierdalać jak Ty przez cały dzień" TAK, tak powiedział do mnie mój mąż... --- ( zaznaczę, że jestem mama dwójki małych dzieci)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć