głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour Tak bardzo starałam się do Ciebie dotrzeć próbowałam rożnych sposobów. Za każdym razem ponosiłam klęskę.Czasami powodował ją 'przypadek' a czasami Twoja obojętn

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
Tak bardzo starałam się do Ciebie dotrzeć próbowałam rożnych sposobów. Za każdym razem ponosiłam klęskę.Czasami powodował ją 'przypadek' a czasami Twoja obojętność.
Tak bardzo starałam się do Ciebie... teksty

iwantbeyour dodano: 7 kwietnia 2014

Tak bardzo starałam się do Ciebie dotrzeć, próbowałam rożnych sposobów. Za każdym razem ponosiłam klęskę.Czasami powodował ją 'przypadek' a czasami Twoja obojętność. Zdaje sobie sprawę,że powinnam się wycofać i odpuścić. Nie potrafię, nadal mam nadzieję,że kiedyś w końcu to sie stanie. Że będziesz mój, że pokochasz mnie tak bardzo jak ja Ciebie teraz. Moje serce jest silniejsze od rozumu i nie pozwala mi o Tobie zapomnieć. Nadal czekam na to,że zjawisz się w moim życiu i zostaniesz w nim na dłużej, na zawsze. Aż do końca.

Tak  to jeden z tych momentów  kiedy... teksty

iwantbeyour dodano: 3 kwietnia 2014

Tak, to jeden z tych momentów, kiedy upadam nie mając siły powstać. Wieczór, nadzieja, sygnał wiadomości, dobrze wiem,że to nie Ty. Natykam się na Twoje zdjęcie i serce przeszywa ból, kładę sie do łóżka i w ciemności patrzę na sufit. Nie mam siły wstać ale tak bardzo chce uciec od myśli. Bezsilność, tęsknota, niemoc. Najgorsze uczucia na świecie. Nie da się ich ominąć, przejść obojętnie i żyć dalej. Nie , one zżerają Cię i wypluwaja każdego wieczoru. Atakują i wkradają sie do serca bez Twojej zgody. A Ty tylko czekasz bezczynnie aż w końcu przestaniesz Go kochać i przeżyjesz chociaż jeden normalny, pozbawiony tęsknoty, wieczór.

Mogłabym opowiadać o Tobie miliony... teksty

iwantbeyour dodano: 2 kwietnia 2014

Mogłabym opowiadać o Tobie miliony godzin, jednak wystarczą dwa słowa: Kocham Cię.

Powoli  nieuchronnie ulatuje ze mnie... teksty

iwantbeyour dodano: 2 kwietnia 2014

Powoli, nieuchronnie ulatuje ze mnie resztka nadziei na Nasza wspólną przyszłość. Dalej widzę Cię w swoich marzeniach, jednak one coraz częściej stają się rozmyte i tak bardzo odległe. Z każdym kolejnym wschodem słońca słabnie mój ból związany z odrzuceniem przez Ciebie. Jedyne co pozostaje we mnie niezmienne to ta wielka miłość zamknięta w moim małym, kruchym serduchu. Chciałabym Cię nią obdarować i otulić tak, żebyś poczuł moje ciepło. Ta miłość czeka na Ciebie, tak bardzo cierpliwie i spokojnie. Daje Ci dużo czasu na decyzję, na to,abyś mógł wszystko spokojnie poukładać, daje Ci tyle czasu ile tylko zapragniesz. Gdybyś tylko chciał, gdybyś tylko dał mi pewność,że kiedyś to Twoje serce zapała do mnie tak wielkim uczuciem jak moje do Ciebie,skarbie...

i mimo wszystkiego co przeszłam i co... teksty

iwantbeyour dodano: 23 marca 2014

i mimo wszystkiego co przeszłam i co przeżyłam. mimo wielu nieprzespanych nocy i dni, w których nie widziałam sensu. mimo Twojej obojętności,która sprawia,że moje serce rozpada się na milion kawałków. mimo wszystko i ponad wszystko. Kocham Cię.

http:  www.youtube.com... teksty

iwantbeyour dodano: 19 luty 2014

Czas leczy rany ale nie wymazuje... teksty

iwantbeyour dodano: 19 luty 2014

Czas leczy rany,ale nie wymazuje wspomnień. Choćbyś stawała na głowie one zawsze bedą z Tobą. W najmniej oczekiwanym momencie przyjdą, rozszarpią Twoje serce i odejdą, wyglądająceczy już jesteś silna aby kolejny raz zniszczyć Twój uporządkowany świat.

Kolejny raz rozczarowanie  kolejny... teksty

iwantbeyour dodano: 5 luty 2014

Kolejny raz rozczarowanie, kolejny raz wygrało serce, które nadal ma nadzieję.

Nie musisz mowić jak bardzo kogoś... teksty

iwantbeyour dodano: 31 stycznia 2014

Nie musisz mowić jak bardzo kogoś kochasz. Wszyscy Cię wysłuchają i powiedzą jakie to słodkie w myślach uważając Cię za wariata . Miłość ma swój niepowtarzalny język, pozwól jej mowić samej za siebie.

Uświadomiłam sobie jak bardzo Cię... teksty

iwantbeyour dodano: 29 stycznia 2014

Uświadomiłam sobie jak bardzo Cię kocham, gdy zabrakło mi słów, aby to wyrazić.

26 dni. teksty

iwantbeyour dodano: 29 stycznia 2014

26 dni.

I znowu zasypiam z Tobą na ustach... teksty

iwantbeyour dodano: 25 stycznia 2014

I znowu zasypiam z Tobą na ustach mimo,że obiecywałam sobie tego nie robić. Nie potrafię zapomnieć i tak cholernie to boli. Kolejna noc, myśli o Tobie, wspomnienia. Myśli, które nie pozwalaja mi zasnąć. Czas leczy rany, nawet te głębokie i najbardziej bolące po wielkiej, pierwszej miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV