głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwantbeyour wiesz to najgorsze uczucie na świecie kiedy siedzisz całkiem sama w ciemności. nie ma nikogo kto obejmie Cię i przytuli z całych sił. kiedy upadasz zdajesz sobi

iwantbeyour

iwantbeyour.moblo.pl
wiesz to najgorsze uczucie na świecie kiedy siedzisz całkiem sama w ciemności. nie ma nikogo kto obejmie Cię i przytuli z całych sił. kiedy upadasz zdajesz sobie spraw
wiesz  to najgorsze uczucie na... teksty

iwantbeyour dodano: 15 czerwca 2014

wiesz, to najgorsze uczucie na świecie, kiedy siedzisz całkiem sama w ciemności. nie ma nikogo kto obejmie Cię i przytuli z całych sił. kiedy upadasz, zdajesz sobie sprawę,że On nie przyjdzie i nie powie Ci,że jest z Tobą zawsze i na zawsze. jesteś sama ze swoją samotnością, rozumiesz? sama.

nie pytaj mnie. teksty

iwantbeyour dodano: 15 czerwca 2014

nie pytaj mnie.

czas nie leczy ran  to my w swych... teksty

iwantbeyour dodano: 1 czerwca 2014

czas nie leczy ran, to my w swych czynach, uzdrawiamy nasze chore dusze.

A może to Ty jesteś tym kogo... teksty

iwantbeyour dodano: 17 maja 2014

A może to Ty jesteś tym kogo chciałam spotkać?

 Tak długo broniłam się przed tą... teksty

iwantbeyour dodano: 20 kwietnia 2014

"Tak długo broniłam się przed tą decyzją, aby pozwolić temu odejść. Tak często odkładałam ją na potem licząc, że coś się zmieni, albo przynajmniej będę bardziej gotowa na wcielenie ją w życie. Ale czy w ogóle istnieje odpowiedni moment, na dopuszczenie się zbrodni, jaką jest zabicie miłości? Dziś już wiem, że nie można się do niej przygotować i zabezpieczyć przed nadejściem bólu. To po prostu trzeba przeżyć i poczekać, aż twoje serce całkowicie zobojętnieje. To po prostu trzeba przeżyć, jeśli się kochało.."

Gdziekolwiek  z kimkolwiek jesteś.... teksty

iwantbeyour dodano: 20 kwietnia 2014

Gdziekolwiek, z kimkolwiek jesteś. Wesołych Świąt, Skarbie.

 Nic o Tobie nie wiem  o nim zresztą... teksty

iwantbeyour dodano: 17 kwietnia 2014

"Nic o Tobie nie wiem, o nim zresztą też, ale jestem pewna, że kochałaś go do utarty tchu. Jestem przekonana, że był dla Ciebie całym światem, że nie wyobrażałaś sobie bez niego życia, że mogłaś poświęcić dla niego wszystko, bo był jedyny, niepowtarzalny. Był taki o jakim zawsze marzyłaś. Wiem też, że teraz gdy go nie ma tak okropnie cierpisz. Przecież znam to. Wiem, że nocami płaczesz, że tęsknisz i czekasz na jakikolwiek znak od niego. Wiem, że każdego wieczora rozpadasz się na kawałki i umierasz z miłości. Wiem, że nie potrafisz wyobrazić sobie, że Twoje życie może tak wyglądać, że on już nigdy nie wróci i ciągle będziesz sama. Ale wiem też, że to minie, że przyzwyczaisz się do bólu, a tęsknota z czasem zelżeje. I chociaż nigdy o nim nie zapomnisz, to w końcu zaczniesz życie od nowa. Zaczniesz się uśmiechać, a później poczujesz się całkowicie wolna. Tak właśnie będzie, jestem przekonana."

Wspomnienia wracają  w te dni. teksty

iwantbeyour dodano: 16 kwietnia 2014

Wspomnienia wracają, w te dni.

''Kocham Cię  chciałbym powiedzieć... teksty

iwantbeyour dodano: 12 kwietnia 2014

''Kocham Cię, chciałbym powiedzieć Tobie, że bardzo kocham Cię i mam nadzieje, że Ty o tym wiesz!''

Tak bardzo starałam się do Ciebie... teksty

iwantbeyour dodano: 7 kwietnia 2014

Tak bardzo starałam się do Ciebie dotrzeć, próbowałam rożnych sposobów. Za każdym razem ponosiłam klęskę.Czasami powodował ją 'przypadek' a czasami Twoja obojętność. Zdaje sobie sprawę,że powinnam się wycofać i odpuścić. Nie potrafię, nadal mam nadzieję,że kiedyś w końcu to sie stanie. Że będziesz mój, że pokochasz mnie tak bardzo jak ja Ciebie teraz. Moje serce jest silniejsze od rozumu i nie pozwala mi o Tobie zapomnieć. Nadal czekam na to,że zjawisz się w moim życiu i zostaniesz w nim na dłużej, na zawsze. Aż do końca.

Tak  to jeden z tych momentów  kiedy... teksty

iwantbeyour dodano: 3 kwietnia 2014

Tak, to jeden z tych momentów, kiedy upadam nie mając siły powstać. Wieczór, nadzieja, sygnał wiadomości, dobrze wiem,że to nie Ty. Natykam się na Twoje zdjęcie i serce przeszywa ból, kładę sie do łóżka i w ciemności patrzę na sufit. Nie mam siły wstać ale tak bardzo chce uciec od myśli. Bezsilność, tęsknota, niemoc. Najgorsze uczucia na świecie. Nie da się ich ominąć, przejść obojętnie i żyć dalej. Nie , one zżerają Cię i wypluwaja każdego wieczoru. Atakują i wkradają sie do serca bez Twojej zgody. A Ty tylko czekasz bezczynnie aż w końcu przestaniesz Go kochać i przeżyjesz chociaż jeden normalny, pozbawiony tęsknoty, wieczór.

Mogłabym opowiadać o Tobie miliony... teksty

iwantbeyour dodano: 2 kwietnia 2014

Mogłabym opowiadać o Tobie miliony godzin, jednak wystarczą dwa słowa: Kocham Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV