głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Nigdy Cię nie było a teraz nagle jesteś ?! Na wejściu możesz cofnąć ja już Ciebie nie chcę ! idzysrlz. Ludziom którzy nie posiadają marzeń powinniśmy pomóc podn

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Nigdy Cię nie było a teraz nagle jesteś ?! Na wejściu możesz cofnąć ja już Ciebie nie chcę ! idzysrlz.
Nigdy Cię nie było a teraz nagle... teksty

idzysrlz dodano: 16 luty 2012

Nigdy Cię nie było, a teraz nagle jesteś ?! Na wejściu, możesz cofnąć, ja już Ciebie nie chcę ! / idzysrlz.

Ludziom którzy nie posiadają... teksty

idzysrlz dodano: 16 luty 2012

Ludziom, którzy nie posiadają marzeń, powinniśmy pomóc podnieść głowę i pokazać gdzie jest niebo. ♥ / idzysrlz.

Bierzesz haust powietrza i nie gnębi... teksty

idzysrlz dodano: 15 luty 2012

Bierzesz haust powietrza i nie gnębi Cię już pytanie ' Dlaczego odszedł. ', tylko wśród tych wszystkich błąkających się po głowie myśli, szukasz odpowiedzi na cały ten rozporządzony chaos, który zapanował wokół Ciebie i zmagasz się z myślą dlaczego pozwoliłaś Mu odejść. / idzysrlz.

Jutro ?! Jutro to Ty kurwa... teksty

idzysrlz dodano: 15 luty 2012

Jutro ?! Jutro, to Ty kurwa, będziesz zbierał z podłogi te kawałki serca, które ze mnie wypadły i sam spróbujesz je sobie posklejać, tak jak ja próbowałam to zrobić, kiedy odchodziłeś ! Licz się z tym, że z każdym dniem tych kawałków jest coraz więcej, a kiedy przyjdzie ten dzień, w którym to ja odejdę, to nie starczy Ci życia, żebyś ułożył tego serca połowę. / idzysrlz.

Nie. Wcale nie musi zabierać mnie na... teksty

idzysrlz dodano: 15 luty 2012

Nie. Wcale nie musi zabierać mnie na kolacje przy świecach do najdroższych restauracji w mieście. Nie każe Mu codziennie przynosić mi bukietu róż z czekoladkami. Nie chcę, żeby obrzucał mnie drogą biżuterią z najlepszych drogerii. Naprawdę. Jestem dziewczyną, której w zupełności wystarcza jeden szczery uśmiech, a uszczęśliwić mnie może zwykłe ' Ja Ciebie też. ; * ' wydobyte z Jego ust. / idzysrlz.

Popatrz na to wszystko inaczej.... teksty

idzysrlz dodano: 13 luty 2012

Popatrz na to wszystko inaczej. Wyobraź sobie, że świat pada Ci do stóp i daje możliwości na spełnienie marzeń. Daje nadzieje na lepsze jutro. Smutek znika, a w zamian za niego pojawia się uśmiech. Łzy nie płyną już po policzkach, a paczki mają ciągle to samą ilość papierosów. Krople deszczu nie uderzają już o kąty parapetów, a słońce przygrzewa jak nigdy. Ustaje cierpienie jednocześnie zabiera ze sobą ból. Powiedz proszę, ile musisz z siebie dać, by uczynić świat piękniejszym ? Rzeczywiście niewiele. / idzysrlz.

Mówią że się od nich oddalam.... teksty

idzysrlz dodano: 13 luty 2012

Mówią, że się od nich oddalam. Nie prawda. Ja po prostu próbuję osiągnąć jakiś bezpieczny dystans do wszystkich wokoło, ale nie dlatego, że nie są już moimi przyjaciółmi, tylko dlatego, że mimo iż wiem, że nie zrobią mi krzywdy i nie zostawią blizny na sercu, boję się. Okropnie boje się cierpienia. / idzysrlz.

Chciałam iść dziś tam gdzie... teksty

idzysrlz dodano: 13 luty 2012

Chciałam iść dziś tam, gdzie bywaliśmy razem. Tym razem serce okazało się być drogowskazem. Ominęłam to miejsce bez zastanowienia. Nie chcę po raz kolejny, cierpieć przez wspomnienia. / idzysrlz.

Minęły już prawie 2 miesiące od... teksty

idzysrlz dodano: 12 luty 2012

Minęły już prawie 2 miesiące, od naszego ostatniego pożegnania, a ja wciąż siedzę godzinami w oknie z nadzieją, że może właśnie do mnie idziesz. Nadal czekam na sms' a od Ciebie, na jakiś odzew z Twojej strony, ale wiesz .. po tak długim czasie nieobecności bliskiej osoby, człowiek po prostu zaczyna wątpić. Zaczyna nie wierzyć w to, że jutro będzie lepiej. Że jutro w ogóle może nastąpić. / idzysrlz.

 Nie mów już nic proszę !  A co... teksty

idzysrlz dodano: 12 luty 2012

- Nie mów już nic, proszę ! - A co mam robić ?! - Wytrzeźwiej, kurwa ! / idzysrlz.

Nie musisz nic mówić po prostu... teksty

idzysrlz dodano: 12 luty 2012

Nie musisz nic mówić, po prostu bądź - tyle mi wystarczy. ♥ / idzysrlz.

Pierdolić cały wszechświat  sam... teksty

idzysrlz dodano: 12 luty 2012

Pierdolić cały wszechświat - sam mnie tego nauczyłeś. / idzysrlz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV