głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Powoli i bez żadnych skrupułów mijają mi dni w których samotność mnie przeraża. Jest mi z tym cholernie ale to cholernie źle. Jedyne na co mnie stać to powtarza

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Powoli i bez żadnych skrupułów mijają mi dni w których samotność mnie przeraża. Jest mi z tym cholernie ale to cholernie źle. Jedyne na co mnie stać to powtarzanie w
Powoli i bez żadnych skrupułów... teksty

idzysrlz dodano: 17 grudnia 2011

Powoli i bez żadnych skrupułów mijają mi dni w których samotność mnie przeraża. Jest mi z tym cholernie, ale to cholernie źle. Jedyne na co mnie stać, to powtarzanie w myślach jednego zdania : ' Boże jak ja Go kocham. Boże jak ja Go kocham ... ' . Na nic innego nie mam siły. Ale wytrzymam. Ile będzie trzeba, wytrzymam. Zrobię to dla Niego. Zrobię to dla Nas. / idzysrlz.

W życiu są sprawy ważne i... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

W życiu są sprawy ważne i ważniejsze. Powinniśmy o nie walczyć do końca. Dopóki los nie wykrzyczy nam w twarz, że przegraliśmy. Ale jeśli rzeczy ważnych nie byliśmy w stanie wygrać, to z najważniejszych wypada nam zrezygnować. / idzysrlz.

Pokochałaś  a Twoje uczucie nie... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

Pokochałaś, a Twoje uczucie nie zostało odwzajemnione. Zaufałaś, a się zawiodłaś. Wybaczyłaś, a nie powinnaś. - Nie płacz mała. Los Ci to wszystko kiedyś wynagrodzi. / idzysrlz.

Najpierw daje mi miłość... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

Najpierw daje mi miłość, szczęście i poczucie, że nigdy nic i nikt nas nie rozdzieli. Potem nagle przestaje wierzyć w nas i po prostu odchodzi. Bez słowa wyjaśnienia. I ja się teraz pytam ! Czy warto pojawić się w czyimś życiu, tylko po to, by potem z niego odejść ?! / idzysrlz.

Żaden eskapizm  nie jest w stanie... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

Żaden eskapizm, nie jest w stanie uchronić mnie od tego, co chcę mi zaoferować świat na zewnątrz. ; / idzysrlz.

Wiesz czego najbardziej nie lubię ?... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

Wiesz czego najbardziej nie lubię ? Kiedy siedząc w środku nocy, na parapecie z głową przy szybie, księżyc świeci mi prosto w oczy, a gwiazdy zmieniają swoje położenie, tylko po tylko, by ułożyć z nich Twoje imię. Dają mi wtedy do zrozumienia, że nie mogę mieć Cię na wyciągnięcie ręki, a o Twojej bliskości mogę sobie ewentualnie pomarzyć. Wiesz jak to się nazywa ? - To jest bezsilność, kochanie. / idzysrlz.

Nie wiem  czy zadzwoniłeś dziś do... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

Nie wiem, czy zadzwoniłeś dziś do mnie z grzeczności, czy po prostu za mną tęsknisz. Nie wiem, czy chciałeś się ze mną spotkać po to, by zapytać co u mnie, czy po prostu zobaczyć mój uśmiech. Nie wiem, czy mówisz ' Kocham ', bo czujesz, czy dlatego, że musisz. Emocje, które kumulowały się w nas od dawna, właśnie znalazły ujście. Spotkaliśmy się i powiedzieliśmy sobie całą prawdę. Że tęskniliśmy i nadal tęsknimy, że kochaliśmy i wciąż kochamy, że nam zależało i nadal będzie zależeć. / idzysrlz.

Wszystkie poprzeczki jakie zostały... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

Wszystkie poprzeczki jakie zostały postawione w naszym związku, bez problemu bylibyśmy w stanie przekroczyć. Może i mieliśmy te pieprzone dysonanse, ale teraz jest mi cholernie przykro, że wszystkie granice, musiałam przekraczać sama. / idzysrlz.

Mam tylko nadzieję  że kiedyś... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

Mam tylko nadzieję, że kiedyś cholernie za mną zatęsknisz. Usiądziesz na łóżku i powiesz : " Kurwa, Iga naprawdę mnie kochała ! ". Bez chwili zastanowienia wyjdziesz z domu i przybiegniesz do mnie. I mogę Ci obiecać, że w połowie drogi będę na Ciebie czekała. ; * / idzysrlz.

Wiem  że teraz już nic dla Ciebie... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

Wiem, że teraz już nic dla Ciebie nie znaczę. Wiem, że nie chciało Ci się darzyć mnie prawdziwym uczuciem. Zdaję sobie sprawę, że niektóre słowa wypowiadałeś tylko po to, bo ja pragnęłam je usłyszeć. I wiem, że teraz dla Ciebie mogłabym po prostu nie istnieć. ; / idzysrlz.

Miałam siłę by walczyć  nie na... teksty

idzysrlz dodano: 16 grudnia 2011

Miałam siłę by walczyć, nie na tyle by przegrać. / idzysrlz.

Poprzednia 34 35 36 37
38
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV