głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Kochałam Cię. Nadal Cię kocham. Nigdy nie przyszłoby mi na myśl że mogłabym w Nas zwątpić. Ale teraz to już nie ważne. Ty żyjesz beze mnie ja żyje bez Ciebie i

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Kochałam Cię. Nadal Cię kocham. Nigdy nie przyszłoby mi na myśl że mogłabym w Nas zwątpić. Ale teraz to już nie ważne. Ty żyjesz beze mnie ja żyje bez Ciebie i od te
Kochałam Cię. Nadal Cię kocham.... teksty

idzysrlz dodano: 25 grudnia 2011

Kochałam Cię. Nadal Cię kocham. Nigdy nie przyszłoby mi na myśl, że mogłabym w Nas zwątpić. Ale teraz to już nie ważne. Ty żyjesz beze mnie, ja żyje bez Ciebie i od tego momentu moje serce zamiast bić, zaczyna się opierdalać. / idzysrlz.

Chcę usłyszeć od Ciebie  że... teksty

idzysrlz dodano: 25 grudnia 2011

Chcę usłyszeć od Ciebie, że kochasz. ; * / idzysrlz.

Jesteś moją żywą inspiracją.... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Jesteś moją żywą inspiracją. / idzysrlz.

Uciekam od rzeczywistego obrazu... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Uciekam od rzeczywistego obrazu świata, wspominając wszystkie spędzone razem chwile. Żal za przeszłością, nie pozwala mi zapomnieć. Te wszystkie szare dni bez Ciebie, oblewa gęsta mgła, która z czasem powinna zamienić się w wodę i osiąść nam na powiekach, zamykając je jednym uderzeniem i pozwolić nam zapomnieć. Ciągle szukam łatwej drogi, ale przecież nie ma łatwych dróg. / idzysrlz.

Właśnie teraz  po stracie bliskiej... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Właśnie teraz, po stracie bliskiej mi osoby, uświadomiłam sobie ile tak naprawdę oddałabym za jedno, prawdziwe ' kocham ' . / idzysrlz.

Bezczynnie tkwię w tej beznadziei... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Bezczynnie tkwię w tej beznadziei kochając za dwoje i choć Ty nie okazujesz żadnych uczuć, ja mam wymuszony uśmiech na twarzy i wierze, że wszystko kiedyś się ułoży. Bo przecież nadzieja umiera ostatnia. / idzysrlz.

Czuje jakbym za chwile miała... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Czuje jakbym za chwile miała wyrzygać serce, a moje wnętrze chciało pozbyć się wszystkich tkwiących we mnie uczuć. Rozum każe usunąć ze świadomości wszystkie złe rzeczy, bo smak dobrych chwil, będzie żył we wspomnieniach. / idzysrlz.

Dzisiaj tylko krótkie ' dobranoc '.... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Dzisiaj tylko krótkie ' dobranoc '. / idzysrlz.

Bo chociaż oboje darzyliśmy się... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Bo chociaż oboje darzyliśmy się kiedyś prawdziwym uczuciem, moje serce nadal bije w rytmie sześciu liter. A Ty najprawdopodobniej nie jesteś w stanie wyobrazić sobie jak bardzo ważny dla mnie byłeś. / idzysrlz.

Mówiłam  pisałam  tłumaczyłam  a... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Mówiłam, pisałam, tłumaczyłam, a Ty nadal nie potrafisz zrozumieć, że jesteś powodem każdej wylanej przeze mnie łzy. Każdej. / idzysrlz.

Wolę nie mieć nic  niż fałszywe '... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Wolę nie mieć nic, niż fałszywe ' kocham '. / idzysrlz.

Wtedy zrozumiałam  że nigdy nie... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Wtedy zrozumiałam, że nigdy nie darzyłaś Go takim uczuciem, jak On Ciebie. Miłością. A dlaczego tak się stało ? Bo prawdopodobnie, On darzył Cię miłością w sposób tak specyficzny, którego Ty nie mogłaś pojąć i zaakceptować. / idzysrlz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV