głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Mówicie mi że mam dać sobie z Nim spokój ale ja Go kocham. Cholernie Go kocham. I mimo iż będąc w szpitalu On nawet raz nie zadzwonił do mnie i nie zapytał jak

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Mówicie mi że mam dać sobie z Nim spokój ale ja Go kocham. Cholernie Go kocham. I mimo iż będąc w szpitalu On nawet raz nie zadzwonił do mnie i nie zapytał jak się
Mówicie mi  że mam dać sobie z Nim... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

Mówicie mi, że mam dać sobie z Nim spokój, ale ja Go kocham. Cholernie Go kocham. I mimo, iż będąc w szpitalu, On nawet raz nie zadzwonił do mnie i nie zapytał jak się czuję, ja nadal darzę Go silnym uczuciem. Nie będę robiła mu o to wyrzutów, bo dla mnie nie jest teraz ważne moje zdrowie, tylko Jego uczucie do mnie. A najprawdopodobniej to uczucie już wygasło. / idzysrlz.

To właśnie dzięki Niemu... teksty

idzysrlz dodano: 24 grudnia 2011

To właśnie dzięki Niemu dowiedziałam się, co to znaczy kochać. To przez Niego uroniłam pierwszą łzę wewnętrznego bólu. To dzięki Niemu uświadomiłam sobie co to znaczy, cieszyć się każdą sekundą życia. / idzysrlz.

Kiedy jeszcze nie doświadczyłam co... teksty

idzysrlz dodano: 23 grudnia 2011

Kiedy jeszcze nie doświadczyłam co to znaczy naprawdę kochać, ustawałam przy jednej wersji pewnej kwestii i tego się trzymałam. A mianowicie, wierzyłam, że ludzie nigdy się nie zmieniają. Tacy jacy się rodzą, tacy umierają. Właśnie tak. Zakochałam się i momentalnie zmieniłam zdanie. Teraz już wiem. Ludzie stają się inni, tylko wtedy, gdy mają dla kogo się zmienić. Jeśli są w trudnym okresie swojego życia, uświadamiają sobie pewne rzeczy i zmieniają swoje zachowanie i postępowanie względem siebie i innych ludzi. Mimo, iż zmieniłam siebie, nadal mam taki sam światopogląd. Życie jest dziwne. Jednak nie zawsze potrafimy się z tym pogodzić. Bronimy się przed myślą, że musimy wyrzec się wszystkiego, do czego przyzwyczaiło na życie, a tak naprawdę nie chcemy niczego zmieniać, a na pewno niczego się wyrzekać. / idzysrlz.

Zacznijmy udawać  że jest OK  że... teksty

idzysrlz dodano: 19 grudnia 2011

Zacznijmy udawać, że jest OK, że wszystko co nas dookoła otacza, nie ma dla nas najmniejszego sensu i nie liczy się dla nas nic więcej, prócz miłość. Zacznijmy powtarzać sobie, że każde podjęcie jakiejkolwiek próby przetrwania, zakończy się sukcesem i nikt nie będzie w stanie odebrać nam nadziei. Zacznijmy porządkować swoje życie, krok po kroku. Od najniższego szczebla, po najwyższy i nie rezygnujmy z tego, tylko dlatego, że pierwszy krok okazał się porażką. / idzysrlz.

Jeśli teraz pozwolisz Mu tak po... teksty

idzysrlz dodano: 19 grudnia 2011

Jeśli teraz pozwolisz Mu tak po prostu odejść, nie dziw się, że jesteś samotna i nie masz się do Kogo przytulić. Nie płacz mi na ramieniu i nie narzekaj, że nikt Cię nie chce, bo masz za duże wymagania. Poprzeczki musisz postawić sama sobie i albo zbierasz dupę i walczysz, albo nie robisz nic. / idzysrlz.

Po tych wszystkich smutkach  które... teksty

idzysrlz dodano: 19 grudnia 2011

Po tych wszystkich smutkach, które mnie ostatnio spotkały, po tych rozczarowaniach, trudno mi było dojść do jakiejkolwiek stabilności emocjonalnej. Wybaczyłam. Zaufałam. Ale nie zapomniałam. / idzysrlz.

A może szczera rozmowa  wszystko by... teksty

idzysrlz dodano: 19 grudnia 2011

A może szczera rozmowa, wszystko by zmieniła ? Nie sądzisz ? Może gdybyś miała odwagę podejść do mnie, spojrzeć w oczy i powiedzieć jedno, głupie ' przepraszam ' , wszystko byłby okej ? Ale nie, bo przecież po co .. Dobra, jak chcesz, żeby tak dalej było, to tak będzie. Nie mam zamiaru Cię za coś przepraszać, bo to nie moja wina. To nie ja narobiłam syfu, przez który ktoś nie może się teraz pozbierać. Daj spokój z tymi uczuciami, bo tak naprawdę nic o nich nie wiesz. Nie byłaś w takiej sytuacji jak ja, więc nie mów, że rozumiesz ! Dopóki nie wydarzyła się ta sytuacja, między nami było dobrze. I nie pierdol mi, że wszystko teraz jest OK. Między nami jest nie tak i nie masz teraz nic do powiedzenia. / idzysrlz.

Pamiętam jak siedząc na huśtawce... teksty

idzysrlz dodano: 17 grudnia 2011

Pamiętam jak siedząc na huśtawce, złapałeś mnie za biodra i przyciągnąłeś do siebie. Ja ze spuszczonym wzrokiem, zapytałam, czy mogę usiąść Ci na kolanie. Byłam w Ciebie tak zapatrzona, że świat na parę sekund zatrzymał mi się w miejscu. Ukradkiem spojrzałam na dziewczyny siedzące z nami wtedy na placu i widziałam jak wypływa z nich zazdrość. Pamiętam jak wtedy pierwszy raz powiedziałam prawdziwe ' Kocham Cię , które było skierowane tylko do Ciebie. Pamiętam jak zapytałeś mnie, czy nie myślałam kiedyś jak by to było, gdybyśmy byli razem. Pamiętam jak złapałeś mnie za rękę i wyszeptałeś na ucho nieśmiałe ' Zależy mi na Tobie. ' Pamiętam, a wiesz czemu ? Bo takich chwil się nie zapomina. ♥ / idzysrlz. 17 września. ♥

Nigdy bym nie pomyślała  że ludzie... teksty

idzysrlz dodano: 17 grudnia 2011

Nigdy bym nie pomyślała, że ludzie którzy mnie otaczają, z którymi piję z jednej butelki, liżę jednego lizaka i poświęcam każdą chwile, mogą wyjebać mi taki numer. Zdaję sobie sprawę z tego, że można zakochać się w chłopaku koleżanki, ale sądzę, że niektóre uczucia człowiek powinien zachować dla siebie. Chociażby dlatego, żeby nie wyprowadzić drugiej osoby z równowagi. A tak się stało w moim przypadku. Ubzdurałaś sobie, że jeśli ja z Nim teraz nie jestem, to znaczy, że nigdy już nie będziemy razem i Ty możesz Go sobie zabrać ! Pojebało Cię chyba do reszty ! Doceniam to, że jesteś szczera i potrafisz powiedzieć mi w twarz, że kochasz chłopaka z którym ja mogę jeszcze coś zbudować, bez żadnych skrupułów, ani wyrzutów sumienia, ale większość wypowiadanych słów przez człowieka, nikogo nie obchodzi. Uwierz i ogranicz ! / idzysrlz.

Ludzie próbują sobie wmawiać  że... teksty

idzysrlz dodano: 17 grudnia 2011

Ludzie próbują sobie wmawiać, że będą szczęśliwi właśnie z tą jedną, jedyną osobą, która jest dla nich warta więcej niż wszystko, ale druga osoba może nie czuć tego samego. Wiem jedno, nie ma niczego głupszego niż odchodzenie dla ' czyjegoś dobra ' ! Pieprzyć takie dobro ! / idzysrlz.

Jeśli sądzisz  że moje czekania na... teksty

idzysrlz dodano: 17 grudnia 2011

Jeśli sądzisz, że moje czekania na Ciebie nie ma żadnego sensu, to nie rób mi tej pieprzonej nadziei, zostaw w spokoju i daj mi po prostu zapomnieć. / idzysrlz.

I chociaż żadne z nas nie wie  ile... teksty

idzysrlz dodano: 17 grudnia 2011

I chociaż żadne z nas nie wie, ile jeszcze czasu będziemy żyli osobno, to każdy kolejny dzień, jest dla mnie coraz większym cierpieniem, ale postanowiłam, że będę na Ciebie czekała tak długo, aż oboje będziemy gotowi znowu coś razem zbudować. Wolę cierpieć i mieć nadzieję, że przyjdziesz, niż czekać na coś co się nigdy nie wydarzy, nie zaznając bólu. Dziwne, ale z serca. ; * / idzysrlz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV