głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Tylko chwilami przypominam sobie o tym wszystkim co było kiedyś i jak bardzo cieszyłam się że to wszystko dostałam od życia. Czasami tęsknie za paroma momentami

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Tylko chwilami przypominam sobie o tym wszystkim co było kiedyś i jak bardzo cieszyłam się że to wszystko dostałam od życia. Czasami tęsknie za paroma momentami w który
Tylko chwilami przypominam sobie o... teksty

idzysrlz dodano: 26 luty 2012

Tylko chwilami przypominam sobie, o tym wszystkim co było kiedyś i jak bardzo cieszyłam się, że to wszystko dostałam od życia. Czasami tęsknie za paroma momentami w których byłam szczęśliwa. Czasami tylko płynie o dwie łzy więcej. Zdarza mi się myśleć o Tobie częściej, niż powinnam. Chwilami zastanawiam się, dlaczego straciłam to wszystko co dawało mi radość z życia, którego Ty byłeś sensem. Czasami po prostu myślę, czemu świat najpierw mi Ciebie dał, a potem kazał oddać. / idzysrlz.

♥ ! teksty idzysrlz dodał komentarz: ♥ ! do wpisu 26 luty 2012
 Słowa nie oddają tego ile waży... teksty

idzysrlz dodano: 26 luty 2012

" Słowa nie oddają tego, ile waży strata. Kocham Cię najmocniej, zaraz wracam. " | Onar. ♥

 Jeśli te słowa mają znaczenie... teksty

idzysrlz dodano: 25 luty 2012

" Jeśli te słowa mają znaczenie wiedz, że w lustrze widzę NAS nie siebie. " | Eldo. ♥

 Cz. 1  Siedzieliśmy na zielonej... teksty

idzysrlz dodano: 24 luty 2012

[ Cz. 1 ] Siedzieliśmy na zielonej trawie, niedaleko wielkiego jeziora przy, którym zazwyczaj razem spędzaliśmy swój wolny czas. Zachwycając się złocistymi promieniami słońca, które przygrzewało w nas jak opętane, zdołaliśmy wymieniać się tylko krótkimi spojrzeniami. Raz po raz muskaliśmy się dłońmi i chociaż oboje mieliśmy zamierzone zamiary, po fakcie, przepraszaliśmy się za to, z sarkastycznym uśmiechem na twarzy. Położyłam głowę na Jego klatce piersiowej i po pewnym czasie milczenia, postanowiłam przerwać to głuchą ciszę, rzucając nieśmiałe : - Co byś zrobił, gdyby ktoś próbował Ci mnie zabrać ? / idzysrlz.

 Cz. 2   Co Ty gadasz Kocie ..... teksty

idzysrlz dodano: 24 luty 2012

[ Cz. 2 ] - Co Ty gadasz, Kocie .. - wydusił z siebie, jednocześnie obrzucając mnie nieznacznym spojrzeniem. - Po prostu chce wiedzieć, co byś zrobił, gdyby podszedł do mnie jakiś typ i powiedział, jesteś moja. Walczyłbyś o mnie ? - zapytałam. - Haha ! - zaśmiał się szyderczo. - Dlaczego się śmiejsz ? - rzuciłam. Spojrzał na mnie znacząco i z dumą na twarzy odpowiedział : - Kochanie, nikt mi Ciebie nie zabierze, bo nikomu zabrać mi Cię nie pozwolę. ♥ / idzysrlz.

♥ teksty idzysrlz dodał komentarz: do wpisu 24 luty 2012
Pe i Ha. ♥ teksty idzysrlz dodał komentarz: Pe i Ha. ♥ do wpisu 24 luty 2012
Usiądź obok pomilczymy. ♥... teksty

idzysrlz dodano: 24 luty 2012

Usiądź obok, pomilczymy. ♥ / idzysrlz.

Bo to co dla mnie miało sens... teksty

idzysrlz dodano: 24 luty 2012

Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ! < / 3 | PIN. ♥

Ja nie wiem co piję lecz jeśli to... teksty

idzysrlz dodano: 23 luty 2012

Ja nie wiem, co piję, lecz jeśli to miłość, to proszę mi dolać.

Wydaję mi się że ludzie których... teksty

idzysrlz dodano: 23 luty 2012

Wydaję mi się, że ludzie, których potrzebujemy najbardziej, odchodzą od nas najwcześniej. Czasami łatwiej jest żyć, gdy słyszy się bicie serca, drugiej osoby, a łzy dzieli z Nią na pół. Wystarczy usiąść obok Kogoś i powiedzieć zwykłe - jestem. Obecność jest bardzo ważna i choćbyśmy nie wiem jakimi skurwielami byli, ludzie nas potrzebują. Chociażby po to, by usiąść przy nas i milczeć. Być z Kimś, a być obok Kogoś, to jest zupełnie co innego. / idzysrlz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV