głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz http: www.youtube.com watch?v=nnBXdWPcVhY ♥ ! To wspaniałe jak doskonale potrafimy ukrywać uczucia przed samym sobą. Wmawiając sobie że nie czujemy nic chociaż

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=nnBXdWPcVhY ♥ !
http: www.youtube.com... teksty

idzysrlz dodano: 14 marca 2012

To wspaniałe jak doskonale... teksty

idzysrlz dodano: 13 marca 2012

To wspaniałe, jak doskonale potrafimy ukrywać uczucia przed samym sobą. Wmawiając sobie, że nie czujemy nic, chociaż całe nasze wnętrze wypełnia masa uczuć, świadomie próbujemy odnaleźć się w świecie, gdzie uczucia grają drugoplanową rolę, a tak na prawdę wszystkie dotychczasowe uroki niedługo mogą przeobrazić się w coś jeszcze większego. Czujesz, bo tak jest Ci pisane. Zrozum : Nie czuć, tak na prawdę znaczy nie istnieć. / idzysrlz.

Uwielbiałam jak uczył mnie chwytów... teksty

idzysrlz dodano: 12 marca 2012

Uwielbiałam jak uczył mnie chwytów MMA [ w czym był niezły ], z czego oboje czerpaliśmy korzyści. Ja po 5 minutowej ' niby ' walce, leżałam zdyszana na podłodze, a On śmiał się w najlepsze. ; ) Lubiłam to nasze chlapanie się wodą i paćkanie w kremach, które z Jego rąk, zazwyczaj lądowały na moich włosach. ; ) Uwielbiałam jak siedząc na łóżku niespodziewanie dostawałam poduszką w głowę i ganiałam Go po domu z rozczochraną fryzura. ; ) Lubiłam jak zaczynaliśmy kłótnie słowami ' Dobraa, spadaj Grubasie ! ' , a kończyliśmy na ' Przecież wiesz, że Cię kocham. ' z wielkim uśmiechem na twarzy. ; ) Jednym słowem kocham Go i za nic w świecie, nie zamieniałabym Go na nikogo innego. Nawet jeśli przyjdzie taki dzień, w którym wrzuci mnie w ubraniach do wanny pełnej wody. ; D ♥ / idzysrlz.

Każdego dnia jest dziś ! ♥ teksty

idzysrlz dodano: 12 marca 2012

Każdego dnia jest dziś ! ♥

 To taki moment życia w którym... teksty

idzysrlz dodano: 12 marca 2012

" To taki moment życia, w którym wyjdę, trzasnę drzwiami, nie chcę wiedzieć co będzie, nie chcę wiedzieć co z nami. " | Sobota. ♥

 Cz. 1  Siedziałam Mu na kolanach... teksty

idzysrlz dodano: 11 marca 2012

[ Cz. 1 ] Siedziałam Mu na kolanach i raz po raz zerkałam jak słodko się uśmiecha. Milczeliśmy. Ta napięta atmosfera, spowodowana była dogłębną ciszą która, aż przerażała. Odchrząknęłam i zapytałam : ' Opowiesz mi ... ? ' Opowiem, ale co ? - zapytał zdziwiony. - ' Opowiesz mi o którejś z Twoich byłych dziewczyn ? ' - powiedziałam. ' Nie lubię wspominać. ' - syknął speszony. - ' Proszę, opowiedz mi. ' - prosiłam. ' To było w 5 klasie podstawówki .. - zaczął. Dosiadłem się do dziewczyny w autokarze, którym razem jechaliśmy na wycieczkę. Rozmawialiśmy, a ja po pewnym czasie ze zmęczenia, usnąłem Jej na ramieniu .. ' - mówił. ' I co było dalej ? ' zapytałam zaciekawiona. - A Ona .. zaczęła mnie całować. I tak to się zaczęło .. ' - skończył. Zamilkliśmy oboje, a ja ze zmieszanymi uczuciami, patrzyłam w dal, tak, żeby nie zobaczył w mich oczach zazdrości. ' Ej, Kotek co jest ? ' - zapytał. ' / idzysrlz.

 Cz. 2  Zlekceważyłam zadane... teksty

idzysrlz dodano: 11 marca 2012

[ Cz. 2 ] Zlekceważyłam zadane przez Niego pytanie i odrywając wzrok od widoku, który widniał przede mną, spojrzałam na Niego i zapytałam : ' Kochałeś Ją ? ' ' Tak, kochałem, ale to nie trwało długo. ' - powiedział. ' A mnie też kochasz ? ' - rzuciłam głupio. Przytulił mnie mocno i powiedział : ' Nigdy, nikogo, nie kochałem bardziej, niż Ciebie w tej chwili. Nigdy ! ' Uśmiechnęłam się do siebie i w duchu, podziękowałam Bogu za tak wspaniałego mężczyznę. ♥ / idzysrlz.

Chce móc powiedzieć mu jak bardzo... teksty

idzysrlz dodano: 11 marca 2012

Chce móc powiedzieć mu, jak bardzo cieszę się, że jest. ♥ / idzysrlz.

Kurwa ! Nie tylko Ty spierdoliłaś... teksty

idzysrlz dodano: 11 marca 2012

Kurwa ! Nie tylko Ty, spierdoliłaś wżyciu wiele. Nie tylko Ty, nie wykorzystałaś szansy, którą miałaś niemalże koło nosa. Nie tylko Ty, próbowałaś się pozbierać, po stracie bliskiej osoby. Nie, nie tylko Ty, wypalałaś paczkę papierosów dziennie. Nie tylko Ty, zapijałaś smutki wódką. Nie tylko Ty, straciłaś to na czym Ci zależało. Nie, nie tylko Ty, więc przestań się użalać i skończ pierdolić, bo powoli zaczynasz mnie wkurwiać ! / idzysrlz.

 Wyjdź na ulicę i udowodnij że... teksty

idzysrlz dodano: 10 marca 2012

" Wyjdź na ulicę i udowodnij, że jesteś lepszy od tych szarych przechodni ! " | Yez Yez Yo. ♥

 I’ m coming home I’ m coming... teksty

idzysrlz dodano: 4 marca 2012

" I’ m coming home, I’ m coming home. Tell the World I’m coming home. Let the rain wash away all the pain of yesterday ! " ♥ [ http://www.youtube.com/watch?v=k-ImCpNqbJw ] ♥

 Kiedy patrzę w Twoje oczy wiem... teksty

idzysrlz dodano: 3 marca 2012

" Kiedy patrzę w Twoje oczy wiem, że nie chcę już niczego szukać, że nie chcę nigdzie iść, chcę mieć Cię tutaj dziś. Tak dobrze czuję się, gdy jesteś obok, przy mnie, tak ważna czuję się, gdy mogę objąć Cię, wiesz ? ♥ "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV