głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Egoizm jest całkiem spoko. teksty

grejfrutka dodano: 2 listopada 2013

Egoizm jest całkiem spoko.

Wyobraź sobie szkolną tablicę  po... teksty

grejfrutka dodano: 31 października 2013

Wyobraź sobie szkolną tablicę, po której ktoś pisze, a potem to ściera, pisze i ściera i tak cały czas, czasem ktoś przyciska kredę zbyt mocno, czasem skrobie nią po tablicy wydobywając w ten sposób okropny dźwięk, a pewnego dnia ktoś ściera kolejny swój zapis, i już nie można napisać nic innego, tablica jest zbyt porysowana i zniszczona. Wyobraź sobie teraz, że ta tablica to moja dusza.

 Nie wiem do jakiego typu ludzi się... teksty

grejfrutka dodano: 29 września 2013

"Nie wiem do jakiego typu ludzi się zaliczam. Jestem głupia, ale całkiem inteligentna. Potrafię rozwiązywać cudze problemy, ale nie potrafię zaradzić własnym. Lubię dużo wiedzieć na temat innych ludzi, chociaż ta wiedza wcale nie jest mi potrzebna. Każdego nowego tygodnia zaczynam wszystko od nowa, pragnę się zmienić i wierze, że kiedyś mi się to uda. Choć czasem krytycznie spoglądam na świat, wiem, ze sama potrzebuję masy pracy. Poza tym uśmiecham się, żartuję, płaczę i kłamię, jak każdy choć codziennie obiecuję sobie tego nie robić. Czasem jestem z siebie dumna, lecz częściej po prostu sobą zmęczona. Zwyczajnie. Nienawidzę mojej nadwrażliwości. Nienawidzę gdy mi nic nie wychodzi, nienawidzę swoich wielkich słabości, nienawidzę swojego strachu, czasami nienawidzę żyć."/impulsive

Myslalam  że naprawde mnie to nie... teksty

grejfrutka dodano: 29 września 2013

Myslalam, że naprawde mnie to nie ruszy, tak myslalam, kiedy sie z nim spotykalam. Wiedziałam, że w każdej chwili może zniknąć z mojego życia, ale przecież to nic. A dzisiaj czuję się tak fatalnie. Myślalam, ze jestem silna.

Mam serce na debecie. teksty

grejfrutka dodano: 29 września 2013

Mam serce na debecie.

Myślisz  że jesteś silna  że nie... teksty

grejfrutka dodano: 29 września 2013

Myślisz, że jesteś silna, że nie czujesz, że możesz wszystko. I nagle ten ktoś, kto niedawno dawał Ci siłę, tak po prostu ją odbiera, jakby można było odbierać coś, co najpierw się komuś ofiarowało, tak po prostu bez uprzedzenia, jakby to było jego, jakby pożyczył Ci coś bez świadomości, że będziesz musiała to oddać i to z zajebiście dużymi procentami.

 Nie ścigaj człowieka  który... teksty

grejfrutka dodano: 23 września 2013

"Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać..."

I przychodzi taki moment  że Twoje... teksty

grejfrutka dodano: 2 września 2013

I przychodzi taki moment, że Twoje serce jest już tak przeciążone fałszywymi ludźmi, fałszywymi facetami, że zrywa się ze sznurka nadziei boleśnie lądując na dnie studni bezuczucia, zamrożone przez nienawiść. I tylko korbka prawdziwej miłości jest je w stanie uratować od utonięcia na zawsze.

 Byłam zagubioną kobietą  owszem.... teksty

grejfrutka dodano: 20 sierpnia 2013

"Byłam zagubioną kobietą, owszem. Ale chciałam, w gruncie rzeczy, używać seksu jako środka, który pozwoli mi odnaleźć to, czego wszyscy szukają: uznania, przyjemności, szacunku dla siebie, a w końcu miłości i czułości. Czy jest w tym coś patologicznego? "

 Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie... teksty

grejfrutka dodano: 14 sierpnia 2013

"Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak. "

 Położył rękę na jednym z tych... teksty

grejfrutka dodano: 14 sierpnia 2013

"Położył rękę na jednym z tych swoich dwóch serc i wyjechał. A ja przecież mogłabym z nim kopać studnie, gdyby się okazało, że tam, gdzie mnie zabiera nie ma jeszcze wody."

  Nie potrafiłam pokochać żadnego... teksty

grejfrutka dodano: 14 sierpnia 2013

" Nie potrafiłam pokochać żadnego z tych mężczyzn, którzy mieli tylko naskórek na wargach."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV