głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Mam serce na debecie. teksty

grejfrutka dodano: 29 września 2013

Mam serce na debecie.

Myślisz  że jesteś silna  że nie... teksty

grejfrutka dodano: 29 września 2013

Myślisz, że jesteś silna, że nie czujesz, że możesz wszystko. I nagle ten ktoś, kto niedawno dawał Ci siłę, tak po prostu ją odbiera, jakby można było odbierać coś, co najpierw się komuś ofiarowało, tak po prostu bez uprzedzenia, jakby to było jego, jakby pożyczył Ci coś bez świadomości, że będziesz musiała to oddać i to z zajebiście dużymi procentami.

 Nie ścigaj człowieka  który... teksty

grejfrutka dodano: 23 września 2013

"Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać..."

I przychodzi taki moment  że Twoje... teksty

grejfrutka dodano: 2 września 2013

I przychodzi taki moment, że Twoje serce jest już tak przeciążone fałszywymi ludźmi, fałszywymi facetami, że zrywa się ze sznurka nadziei boleśnie lądując na dnie studni bezuczucia, zamrożone przez nienawiść. I tylko korbka prawdziwej miłości jest je w stanie uratować od utonięcia na zawsze.

 Byłam zagubioną kobietą  owszem.... teksty

grejfrutka dodano: 20 sierpnia 2013

"Byłam zagubioną kobietą, owszem. Ale chciałam, w gruncie rzeczy, używać seksu jako środka, który pozwoli mi odnaleźć to, czego wszyscy szukają: uznania, przyjemności, szacunku dla siebie, a w końcu miłości i czułości. Czy jest w tym coś patologicznego? "

 Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie... teksty

grejfrutka dodano: 14 sierpnia 2013

"Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak. "

 Położył rękę na jednym z tych... teksty

grejfrutka dodano: 14 sierpnia 2013

"Położył rękę na jednym z tych swoich dwóch serc i wyjechał. A ja przecież mogłabym z nim kopać studnie, gdyby się okazało, że tam, gdzie mnie zabiera nie ma jeszcze wody."

  Nie potrafiłam pokochać żadnego... teksty

grejfrutka dodano: 14 sierpnia 2013

" Nie potrafiłam pokochać żadnego z tych mężczyzn, którzy mieli tylko naskórek na wargach."

 Nigdy nie szukał erogennych miejsc... teksty

grejfrutka dodano: 14 sierpnia 2013

"Nigdy nie szukał erogennych miejsc na moim ciele. Założył, że kobieta jest erogennym miejscem jako całość, a z tej całości i tak najbardziej erogenny jest mózg."

Tak bardzo pragnę obudzić się... teksty

grejfrutka dodano: 29 lipca 2013

Tak bardzo pragnę obudzić się jeszcze obok Ciebie, a właściwie prawie w ogóle nie spać.

Jeżeli masz zamiar więcej się do... teksty

grejfrutka dodano: 18 lipca 2013

Jeżeli masz zamiar więcej się do mnie nie odzywać, nie dotykaj moich dłoni. Możesz dotknąć każdej części mojego ciała, tylko nie dłoni. Dłonie zakochują się pierwsze.

Seks z nieznajomym to całkowite... teksty

grejfrutka dodano: 18 lipca 2013

Seks z nieznajomym to całkowite zaspokojenie fizycznych potrzeb i tylko chwilowo tych emocjonalnych. To niesamowite a zarazem smutne do czego jest w stanie posunąć się samotna kobieta, żeby choć na chwile poczuć, że ktoś się o nią troszczy, że jest dla niej czuły, poczuć choćby najmniejszą na świecie namiastkę miłości...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV