głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Życie jest po to żeby je przeżywać czuć żeby targały nami ciągłe emocje to strasznie męczące ale nie da sie mieć na wszystko wyjebane. Mózg to najlepszy przyjac

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Życie jest po to żeby je przeżywać czuć żeby targały nami ciągłe emocje to strasznie męczące ale nie da sie mieć na wszystko wyjebane.
Życie jest po to  żeby je... teksty

grejfrutka dodano: 9 grudnia 2014

Życie jest po to, żeby je przeżywać, czuć, żeby targały nami ciągłe emocje, to strasznie męczące, ale nie da sie mieć na wszystko wyjebane.

Mózg to najlepszy przyjaciel... teksty

grejfrutka dodano: 9 grudnia 2014

Mózg to najlepszy przyjaciel człowieka, bo pozwala Ci myśleć. Mózg to najgorszy przyjaciel człowieka, bo nie pozwala przestać Ci myśleć.

 Dostatecznie często jestem... teksty

grejfrutka dodano: 9 sierpnia 2014

"Dostatecznie często jestem ignorowana, żeby chcieć się czasem poczuć wyjątkowa."

I nagle sama zastanawiam się czy... teksty

grejfrutka dodano: 30 lipca 2014

I nagle sama zastanawiam się czy zawsze taka byłam czy to Ty sprawiłeś, że taka jestem. Może po prostu obudziłeś we mnie coś, co zawsze tam tkwiło, a teraz to wykorzystam.

Nie rozumiem już sama siebie  gubię... teksty

grejfrutka dodano: 25 lipca 2014

Nie rozumiem już sama siebie, gubię się w tym co myślę, co robię, jakie wyznaje wartości, czy w ogóle jeszcze jakieś wyznaję? Myślałam, że zasady są po to, żeby je łamać, ale takich jest niewiele, bo nie ma żadnego gipsu, dzięki, któremu znów by się zrosły.

Czasami emocje ponoszą nas o wiele... teksty

grejfrutka dodano: 25 lipca 2014

Czasami emocje ponoszą nas o wiele bardziej niż byśmy tego chcieli, a przez to nasze słowa wydobywają się szybciej, słowa, które w ogóle nie powinny się z nas wydobyć.

 Ci  których najtrudniej kochać... teksty

grejfrutka dodano: 26 czerwca 2014

"Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują ".

 Nie staraj się być priorytetem dla... teksty

grejfrutka dodano: 7 czerwca 2014

"Nie staraj się być priorytetem dla kogoś, dla kogo jesteś tylko opcją".

„A wszystko co musisz zrobić to... teksty

grejfrutka dodano: 21 marca 2014

„A wszystko co musisz zrobić to założyć słuchawki, położyć się na ziemi i słuchać CD Twojego życia, krok po kroku, nic nie możesz przeoczyć: wszystkie były zbłazowane, i wszystkie w jakiś sposób potrzebne są żeby iść dalej. Nikt Cię nie potępia, nikt Cię nie osądza jesteś tym kim jesteś i nie ma niczego lepszego na świecie. Pauza,przewijanie,play i jeszcze raz,i jeszcze raz,i od nowa-nie wyłączaj nigdy Twojego ulubionego artysty,kontynuuj nagrywanie, zbierz wszystkie utwory,by wypełnić chaos, który masz wewnątrz siebie.I jeśli pojawi się jedna łza,kiedy będziesz słuchał, nie bój się.To będzie łza fana, który słucha swojej ulubionej piosenki…” - Federico Moccia "Trzy metry nad niebem"

 To  co robię  nie musi mieć sensu... teksty

grejfrutka dodano: 10 luty 2014

"To, co robię, nie musi mieć sensu dla nikogo poza mną. Na tym polega piękno szaleństwa." -Rachel Hawthorne

 Zdarza się niekiedy  że... teksty

grejfrutka dodano: 30 stycznia 2014

"Zdarza się niekiedy, że zobaczywszy zupełnie nieznanych ludzi, zaczynają nas oni nagle i nieodparcie zajmować już od momentu, w którym ich ujrzeliśmy, zanim padnie jakiekolwiek słowo." -Fiodor Dostojewski

 Gdy ją przytulam   gdy naprawdę... teksty

grejfrutka dodano: 24 stycznia 2014

"Gdy ją przytulam - gdy naprawdę ją przytulam - a zrobiłem to wtedy po raz pierwszy - wtedy tak naprawdę zrozumiałem, o co chodzi; że być może to już nie chodzi o robienie na sobie nawzajem wrażenia, podrywanie się, grę w dominację i uległość, szpanowanie (...) przycisnąłem ją najmocniej, tak jakbym chciał przez nią przeniknąć; jakbym chciał, żeby nasze żyły zawiązały się na supeł."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV