głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika grejfrutka

Na pierwszy rzut oka nie był nadzwyczajny. Z jego włosów nie tworzyły się niesforne loki miał ludzko zwyczajną fryzurę bez zarostu dającego jego twarzy jakiegoś charakterystycznego wyglądu o przeciętnym wzroście. Jego strój nie przykuwał uwagi był o barwach ciemnych stonowanych w jakie ubiera sie 90 osób spotykanych na ulicy. Nawet po jego opaleniźnie nie można było wywnioskować że co roku spędza wakacje na Rodos czy w Alicante. Posturą też nie grzeszył. Na pierwszy rzut oka wyglądał przeciętnie. Wyglądał dopóki z jego łobuzarsko zarysowanych ust które na pewno szalenie cudownie całują nie wydobyło się pierwsze słowo. Jego głos sprawił że moje oczy zabłysnęły tak że musiałam je spuścić na dół jednocześnie przy tym kilkukrotnie szybko mrugając aby ugasić ich nienaturalny blask który rozbłysnął w całym pomieszczeniu. A na widok jego uśmiechu całe moje ciało zwariowało..

zimoweslonce dodano: 1 tydzień temu

Na pierwszy rzut oka nie był nadzwyczajny. Z jego włosów nie tworzyły się niesforne loki, miał ludzko zwyczajną fryzurę, bez zarostu dającego jego twarzy jakiegoś charakterystycznego wyglądu, o przeciętnym wzroście. Jego strój nie przykuwał uwagi, był o barwach ciemnych, stonowanych, w jakie ubiera sie 90% osób spotykanych na ulicy. Nawet po jego opaleniźnie nie można było wywnioskować, że co roku spędza wakacje na Rodos, czy w Alicante. Posturą też nie grzeszył. Na pierwszy rzut oka wyglądał przeciętnie. Wyglądał, dopóki z jego łobuzarsko zarysowanych ust, które na pewno szalenie cudownie całują, nie wydobyło się pierwsze słowo. Jego głos sprawił, że moje oczy zabłysnęły tak, że musiałam je spuścić na dół, jednocześnie przy tym kilkukrotnie szybko mrugając, aby ugasić ich nienaturalny blask, który rozbłysnął w całym pomieszczeniu. A na widok jego uśmiechu, całe moje ciało zwariowało..

Jesteś pewna że chcesz być ze mną? Nie wyglądasz mi na tępą bynajmniej z zewnątrz Dla mnie ważne jest to ciepło musisz być jak termos..

ogarnijjx3 dodano: 2 tygodnie temu

Jesteś pewna, że chcesz być ze mną? Nie wyglądasz mi na tępą, bynajmniej z zewnątrz Dla mnie ważne jest to ciepło, musisz być jak termos..

uwierz mi na słowo psychika jest jak feniks odrodzi się na nowo to ciężki kawał chleba bo trzeba dać jej spłonąć..

ogarnijjx3 dodano: 2 tygodnie temu

uwierz mi na słowo psychika jest jak feniks, odrodzi się na nowo to ciężki kawał chleba, bo trzeba dać jej spłonąć..

Chodź niech usłyszą nas raz jeszcze  pomimo kurestwa duszy i serca! Biegnij mała przed Siebie ! Gwiazdo Universum co zdradziłaś cały wszechświat.

ogarnijjx3 dodano: 2 tygodnie temu

Chodź,niech usłyszą nas raz jeszcze, pomimo kurestwa duszy i serca! Biegnij ,mała przed Siebie ! Gwiazdo Universum co zdradziłaś cały wszechświat.

Już była taka jedna co chciała mnie zmienić. Szatynowe włosy o brązowych oczach paznokciach w kolorze czerni. Mówiła jesteś jedyny na tej ziemi od Boga mi dany jak sygnał. Jesteś jak anioł co utracił skrzydła oddałabym za Ciebie duszę i własnego syna.  A oddała za mnie za mnie szczerość lawiną bólu uczuć  Zedzgneła mi to serce ciernie były z drutu.  Dała mi noce namiętności co prysły jak magia widoku nóg wsadzonych w legginsy.

ogarnijjx3 dodano: 2 tygodnie temu

Już była taka jedna, co chciała mnie zmienić. Szatynowe włosy o brązowych oczach, paznokciach w kolorze czerni. Mówiła- jesteś jedyny na tej ziemi, od Boga mi dany jak sygnał. Jesteś jak anioł co utracił skrzydła, oddałabym za Ciebie duszę i własnego syna. A oddała za mnie za mnie szczerość, lawiną bólu uczuć, Zedzgneła mi to serce, ciernie były z drutu. Dała mi noce namiętności co prysły, jak magia widoku nóg wsadzonych w legginsy.

4 dni niczego nie przesądzają. Nie w moim przypadku. Praca nad projektami pod presją czasu zbliżające się w galopującym tempie terminy ich oddania brak regeneracji organizmu podczas snu na który przeznaczam 3 6 godzin zamiast 9 noc w noc tygodniami. Sesjo trwaj. Nie pierwszy raz mam powody do obaw co okazywało się fałszywym alarmem jednak w tym przypadku mam bardzo mieszane uczucia..

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2017

4 dni niczego nie przesądzają. Nie w moim przypadku. Praca nad projektami pod presją czasu, zbliżające się w galopującym tempie terminy ich oddania, brak regeneracji organizmu podczas snu, na który przeznaczam 3-6 godzin zamiast 9, noc w noc tygodniami. Sesjo trwaj. Nie pierwszy raz mam powody do obaw, co okazywało się fałszywym alarmem, jednak w tym przypadku mam bardzo mieszane uczucia..

 Zgaś moje oczy zakryj  mi uszy usta zamknij  a będziesz we mnie tak i tak.  Nogi mi połam ręce  wykręć zatrzymaj serce   a będziesz we mnie tak i tak. ..

zimoweslonce dodano: 18 czerwca 2017

"Zgaś moje oczy, zakryj /mi uszy, usta zamknij, /a będziesz we mnie tak i tak. /Nogi mi połam, ręce /wykręć, zatrzymaj serce, /a będziesz we mnie tak i tak." ..

 Pamiętasz noce kiedy nie mogliśmy spać? Byłam Ci jak siostra Ty byles mi jak brat..

zimoweslonce dodano: 18 czerwca 2017

~Pamiętasz noce, kiedy nie mogliśmy spać? Byłam Ci jak siostra, Ty byles mi jak brat..

 Kończymy się jak papierosy kawa i chleb..

zimoweslonce dodano: 15 czerwca 2017

~Kończymy się jak papierosy, kawa i chleb..

 The best of you i od razu można uwierzyć w przeznaczenie..

zimoweslonce dodano: 13 maja 2017

"The best of you" i od razu można uwierzyć w przeznaczenie..

 W dobie nieczytania niedopowieści ulubioną lekturą są... ..

zimoweslonce dodano: 17 kwietnia 2017

"W dobie nieczytania, niedopowieści ulubioną lekturą są..." ..

Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść lecz obojętność..

zimoweslonce dodano: 14 kwietnia 2017

Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, lecz obojętność..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV