głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Ty! Czerwone z lewej strony w piersi. To nic że teraz masz dwie połowy. Musisz bić. Słyszysz?! Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi to stają się oni w k

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Ty! Czerwone z lewej strony w piersi. To nic że teraz masz dwie połowy. Musisz bić. Słyszysz?!
Ty! Czerwone z lewej strony w piersi.... teksty

grejfrutka dodano: 18 sierpnia 2010

Ty! Czerwone z lewej strony w piersi. To nic, że teraz masz dwie połowy. Musisz bić. Słyszysz?!

Jeśli przebywasz ciągle z tymi... teksty

grejfrutka dodano: 18 sierpnia 2010

Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi, to stają się oni w końcu częścią twojego życia. A skoro są już częścią twojego życia to chcą je zmieniać, bo ludziom wydaje się, że wiedzą jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne...

Moje łzy nie mają prawa bytu. Nie... teksty

grejfrutka dodano: 18 sierpnia 2010

Moje łzy nie mają prawa bytu. Nie mają prawa się pokazywać. Dlatego udaję, że nie cierpię, blefuję. Zamykam śluzy mojego serca, zbiorniki moich łez. Walczę o to, żeby nie płakać. Kłuje mnie w nosie, chwyta za gardło i dusi w piersiach. Ale działa.

Pragniemy  żeby miłość trwała  a... teksty

grejfrutka dodano: 18 sierpnia 2010

Pragniemy, żeby miłość trwała, a wiemy, że nie trwa, choćby cudem miała trwać przez całe nasze życie, i tak urwie się w jakiejś chwili. Żadna istota, nawet najbardziej kochana, nigdy do nas nie należy. Na okrutnej ziemi, gdzie kochankowie umierają czasem rozdzieleni, a rodzą się zawsze z dala od siebie, absolutna komunia na cały czas życia jest niemożliwym żądaniem.

ale piękne teksty grejfrutka dodał komentarz: ale piękne do wpisu 17 sierpnia 2010
Młodość już taka jest  sama... teksty

grejfrutka dodano: 17 sierpnia 2010

Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości, nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi.

Wszystko sprowadza się do linii.... teksty

grejfrutka dodano: 17 sierpnia 2010

Wszystko sprowadza się do linii. Linia mety na końcu stażu, czekanie w kolejce do szansy na operację. I wreszcie, najważniejsza, linia oddzielająca ciebie od ludzi, z którymi pracujesz. Nie dobrze jest się zbyt spoufalać, zawierać przyjaźni. Potrzebne się granice między tobą i resztą świata. Inni ludzie są zbyt zagmatwani. Wszystko sprowadza się do linii. Rysowanie linii na piasku i modlenie się, żeby nikt ich nie przekroczył. [...] W pewnym momencie musisz podjąć decyzję. Granice nie oddzielają innych ludzi od ciebie. One odgradzają ciebie. Nasze życie jest pokręcone. Tak już zostaliśmy stworzeni. Więc możesz marnować czas na rysowaniu granic, albo możesz żyć, przekraczając je. Ale niektóre granice... są zbyt niebezpieczne, by je przekraczać. Jednak, jeśli odważysz się zaryzykować, widok po drugiej stronie jest spektakularny.

Z przyjaźnią sprawa nie jest taka... teksty

grejfrutka dodano: 17 sierpnia 2010

Z przyjaźnią sprawa nie jest taka prosta. Długo i z trudem się ją zdobywa, ale kiedy się już przyjaźń posiadło, nie sposób się od niej uwolnić, trzeba stawić czoła.

Miłość to jest takie coś  czego... teksty

grejfrutka dodano: 17 sierpnia 2010

Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości... To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół... Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć... Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha... Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić.

Poprzednia 122 123 124 125
126
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV