głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Nie wolno żyć wspomnieniami. Ale Ty nie dałeś mi nimi nie żyć. Dałeś mi tylko pare najpiękniejszych godzin mojego życia. Każdego dnia odtwarzam w pamięci każdą

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Nie wolno żyć wspomnieniami. Ale Ty nie dałeś mi nimi nie żyć. Dałeś mi tylko pare najpiękniejszych godzin mojego życia. Każdego dnia odtwarzam w pamięci każdą sekundę s
Nie wolno żyć wspomnieniami. Ale Ty... teksty

grejfrutka dodano: 7 stycznia 2014

Nie wolno żyć wspomnieniami. Ale Ty nie dałeś mi nimi nie żyć. Dałeś mi tylko pare najpiękniejszych godzin mojego życia. Każdego dnia odtwarzam w pamięci każdą sekundę spędzoną z Tobą. Odtwarzam je jak płyty. Nie potrafię nie wciskać znowu "play".

Wiem o Tobie tyle  że masz... teksty

grejfrutka dodano: 7 stycznia 2014

Wiem o Tobie tyle, że masz nieziemski uśmiech, genialne oczy, świetnie tańczysz i dobrze się z Tb rozmawia. Wiem też, że w Twoich ramionach czuję się najbezpieczniej na świecie. I wiem, że oddałabym wszystko, żebyś był teraz ze mną, a najlepiej, żebyś już sobie został... na zawsze.

 Nienawidzę ludzi za każde... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

"Nienawidzę ludzi za każde kłamstwo, które musiałem połknąć, żeby teraz nim rzygać, ale moje zimne oczy nie gasną i wszystko, wszystko dopiero się zaczyna."/ ogarnijjx3

 Wspomnienia ogrzewają człowieka od... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

"Wspomnienia ogrzewają człowieka od środka. Ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki."

Jeszcze nigdy w życiu nie malowałam... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

Jeszcze nigdy w życiu nie malowałam paznokci na czarno. Wiesz dlaczego? bo podobno kolor paznokci odzwierciedla nastrój kobiety. Dzięki Tobie dzisiaj moje paznokcie będą czarne.

Czuję  jak jakiś jad wypełnia mnie... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

Czuję, jak jakiś jad wypełnia mnie od środka, wpuszczony do serca rozpływa się we mnie, tak cholernie boli, nie może przestać, rozszarpuje moje wnętrzności... na zawsze.

 I po raz pierwszy czuję  że to Ty... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

"I po raz pierwszy czuję, że to Ty straciłeś mnie, a nie ja Ciebie."

 Tańczyłem z paroma dziewczynami... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

"Tańczyłem z paroma dziewczynami przypadkowymi, a potem - z Tobą, i przypadkowość skończyła się, bo przecież my byliśmy tamtej nocy umówieni od lat."

Moje życie jest jak dłuuuuuugie... teksty

grejfrutka dodano: 27 grudnia 2013

Moje życie jest jak dłuuuuuugie pasmo górskie, pokonałam wiele szlaków, czasem stromych i ciężkich, a czasem krótkich i łatwych,przeważnie ktoś mi towarzyszył w tej drodze, ale wędrowałam także samotnie, zdobyłam wiele szczytów, niektóre łatwo, inne z trudem, nieraz trafiałam na przepaście, czasem stawałam tylko na krawędzi i szłam dalej,czasem ktoś mnie w nie spychał, a czasem wpadałam do nich sama, ale czuje, że Mount Everest jeszcze przede mną, i już nie mogę doczekać się widoku z jego szczytu :)

 Już sam nie wiem jak to ma być... teksty

grejfrutka dodano: 27 grudnia 2013

"Już sam nie wiem jak to ma być, Bez was nie mogę, a z wami nie umiem żyć, (I co) niby mam teraz zrobić..? Już sam nie wiem jak to ma być, Wszystko się kiedyś zaczyna i kończy.. "

Kiedy jesteś w związku  nawet... teksty

grejfrutka dodano: 11 grudnia 2013

Kiedy jesteś w związku, nawet szczęśliwym, jesteś ograniczona, bo nie możesz robić wszystkiego. Kiedy jesteś w luźnym związku, jesteś ograniczona, bo nie możesz podchodzić do niego uczuciowo. Kiedy jesteś samotna, jesteś ograniczona, bo nie masz kogo kochać ani nie masz z kim się kłócić. Tak naprawdę nigdy nie jesteśmy wolni.

  Człowiek do życia potrzebuje... teksty

grejfrutka dodano: 11 listopada 2013

" Człowiek do życia potrzebuje trochę jedzenia, trochę towarzystwa, trochę zabawy i trochę kogoś"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV