głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Wspomnienia ogrzewają człowieka od środka. Ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki. Jeszcze nigdy w życiu nie malowałam paznokci na czarno. Wiesz dla

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Wspomnienia ogrzewają człowieka od środka. Ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki.
 Wspomnienia ogrzewają człowieka od... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

"Wspomnienia ogrzewają człowieka od środka. Ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki."

Jeszcze nigdy w życiu nie malowałam... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

Jeszcze nigdy w życiu nie malowałam paznokci na czarno. Wiesz dlaczego? bo podobno kolor paznokci odzwierciedla nastrój kobiety. Dzięki Tobie dzisiaj moje paznokcie będą czarne.

Czuję  jak jakiś jad wypełnia mnie... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

Czuję, jak jakiś jad wypełnia mnie od środka, wpuszczony do serca rozpływa się we mnie, tak cholernie boli, nie może przestać, rozszarpuje moje wnętrzności... na zawsze.

 I po raz pierwszy czuję  że to Ty... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

"I po raz pierwszy czuję, że to Ty straciłeś mnie, a nie ja Ciebie."

 Tańczyłem z paroma dziewczynami... teksty

grejfrutka dodano: 3 stycznia 2014

"Tańczyłem z paroma dziewczynami przypadkowymi, a potem - z Tobą, i przypadkowość skończyła się, bo przecież my byliśmy tamtej nocy umówieni od lat."

Moje życie jest jak dłuuuuuugie... teksty

grejfrutka dodano: 27 grudnia 2013

Moje życie jest jak dłuuuuuugie pasmo górskie, pokonałam wiele szlaków, czasem stromych i ciężkich, a czasem krótkich i łatwych,przeważnie ktoś mi towarzyszył w tej drodze, ale wędrowałam także samotnie, zdobyłam wiele szczytów, niektóre łatwo, inne z trudem, nieraz trafiałam na przepaście, czasem stawałam tylko na krawędzi i szłam dalej,czasem ktoś mnie w nie spychał, a czasem wpadałam do nich sama, ale czuje, że Mount Everest jeszcze przede mną, i już nie mogę doczekać się widoku z jego szczytu :)

 Już sam nie wiem jak to ma być... teksty

grejfrutka dodano: 27 grudnia 2013

"Już sam nie wiem jak to ma być, Bez was nie mogę, a z wami nie umiem żyć, (I co) niby mam teraz zrobić..? Już sam nie wiem jak to ma być, Wszystko się kiedyś zaczyna i kończy.. "

Kiedy jesteś w związku  nawet... teksty

grejfrutka dodano: 11 grudnia 2013

Kiedy jesteś w związku, nawet szczęśliwym, jesteś ograniczona, bo nie możesz robić wszystkiego. Kiedy jesteś w luźnym związku, jesteś ograniczona, bo nie możesz podchodzić do niego uczuciowo. Kiedy jesteś samotna, jesteś ograniczona, bo nie masz kogo kochać ani nie masz z kim się kłócić. Tak naprawdę nigdy nie jesteśmy wolni.

  Człowiek do życia potrzebuje... teksty

grejfrutka dodano: 11 listopada 2013

" Człowiek do życia potrzebuje trochę jedzenia, trochę towarzystwa, trochę zabawy i trochę kogoś"

Egoizm jest całkiem spoko. teksty

grejfrutka dodano: 2 listopada 2013

Egoizm jest całkiem spoko.

Wyobraź sobie szkolną tablicę  po... teksty

grejfrutka dodano: 31 października 2013

Wyobraź sobie szkolną tablicę, po której ktoś pisze, a potem to ściera, pisze i ściera i tak cały czas, czasem ktoś przyciska kredę zbyt mocno, czasem skrobie nią po tablicy wydobywając w ten sposób okropny dźwięk, a pewnego dnia ktoś ściera kolejny swój zapis, i już nie można napisać nic innego, tablica jest zbyt porysowana i zniszczona. Wyobraź sobie teraz, że ta tablica to moja dusza.

 Nie wiem do jakiego typu ludzi się... teksty

grejfrutka dodano: 29 września 2013

"Nie wiem do jakiego typu ludzi się zaliczam. Jestem głupia, ale całkiem inteligentna. Potrafię rozwiązywać cudze problemy, ale nie potrafię zaradzić własnym. Lubię dużo wiedzieć na temat innych ludzi, chociaż ta wiedza wcale nie jest mi potrzebna. Każdego nowego tygodnia zaczynam wszystko od nowa, pragnę się zmienić i wierze, że kiedyś mi się to uda. Choć czasem krytycznie spoglądam na świat, wiem, ze sama potrzebuję masy pracy. Poza tym uśmiecham się, żartuję, płaczę i kłamię, jak każdy choć codziennie obiecuję sobie tego nie robić. Czasem jestem z siebie dumna, lecz częściej po prostu sobą zmęczona. Zwyczajnie. Nienawidzę mojej nadwrażliwości. Nienawidzę gdy mi nic nie wychodzi, nienawidzę swoich wielkich słabości, nienawidzę swojego strachu, czasami nienawidzę żyć."/impulsive

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV