głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Często czuję się beznadziejna bezradna bezsilna i jedyne o czym marzę w takich momentach to schować się w Twoich ramionach. Mam wrażenie że żadne zło nie dostan

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Często czuję się beznadziejna bezradna bezsilna i jedyne o czym marzę w takich momentach to schować się w Twoich ramionach. Mam wrażenie że żadne zło nie dostanie
Często czuję się beznadziejna... teksty

grejfrutka dodano: 14 listopada 2015

Często czuję się beznadziejna, bezradna, bezsilna i jedyne o czym marzę w takich momentach to schować się w Twoich ramionach. Mam wrażenie, że żadne zło nie dostanie się do mnie. Mogłabym tak spędzić całe życie.

 Wiesz Kochanie  ja nie potrzebuję... teksty

grejfrutka dodano: 9 września 2015

"Wiesz Kochanie, ja nie potrzebuję kogoś kto będzie mi powtarzał 'Będzie dobrze'. I mam dość słuchania o tym, że zawsze muszę być twarda jak skała. A nawet jeszcze twardsza bo przecież skały też czasem tracą cierpliwość i się rozsypują. Potrzebuję kogoś kto pozwoli mi być słabą, bezbronną i zupełnie zagubioną w tych wszystkich uliczkach pokrętnej rzeczywistości. Pozwoli mi wypłakać serce a później podniesie je z podłogi i włoży na miejsce. Kogoś, kto pozwoli mi rozpaść się na kawałki i będzie wiedział jak z powrotem ułożyć mnie w całość, właściwie to wcale nie piękną ale wiesz, taką prawdziwą. Uzna za całkiem ładną tę moją delikatność która tak uparcie przebija się przez bladą skórę. Przyjrzyj się jej uważnie po czym przykryj swoimi ciepłymi ramionami, aby nie zamarzła od zimnej obojętności tego świata. Bo świat nie zrozumie, że muszę być bardzo silna, właśnie dlatego, że jestem taka słaba."

Najgorsze jest to  że żadne... teksty

grejfrutka dodano: 9 września 2015

Najgorsze jest to, że żadne szczęście nie trwa wiecznie, że nie można mieć wszystkiego. To taka bezsilność najgorsza kiedy Twoje szczęście przecieka Ci przez palce, a Ty wiesz, że nie możesz nic z tym zrobić. Zupełnie nic. Możesz tylko czekać. Czekać, że przestanie przeciekać albo, że ktoś je złapie i odda z powrotem. Poza tym możesz tylko akceptować. To najlepsze wyjście z takiej sytuacji, żeby zachować odrobinę godności.

 Tak po prostu  chciałabym Ci... teksty

grejfrutka dodano: 9 września 2015

"Tak po prostu, chciałabym Ci wystarczyć. Tak idealnie. Pasować do bioder, marzeń i Twojego Domu. Tak po prostu..."

 Przecież to o to chodzi. O to... teksty

grejfrutka dodano: 18 sierpnia 2015

"Przecież to o to chodzi. O to spojrzenie, które mówi "chcę Cię". O ten mocny uścisk "nikomu Cię nie oddam". O to złapanie za tyłek pokazujące "jesteś moja". Kobiety, które mówią, że chcą być tylko swoje, kłamią. Bo wszystkie chcą do kogoś należeć, być rzucane na łóżko, łapane od tyłu i odciągane podczas robienia obiadu. Marzą o tym, żeby ktoś zabrał im komputer sprzed nosa podczas odpisywania na maile i wziął je ot tak, bo ich pragnie. Chcą mieć kogoś, kto nie pozwoli im się wyspać. Każda kobieta potrzebuje, żeby ktoś trochę na jej punkcie wariował. Żeby ją sobie przywłaszczał, chciał jej i nie czekał aż rozbierze buty, by wziąć co jego.

Tak  kobiety chcą radzić sobie same... teksty

grejfrutka dodano: 18 sierpnia 2015

Tak, kobiety chcą radzić sobie same, spełniać się, być w czymś najlepsze, ale wcale, choć wielu się tak wydaje, nie chcą być tylko swoje. Kobiety nienawidzą być tylko swoje. Poszukaj faceta, który oprócz tego, że pokocha Cię i będzie z Tobą rozmawiał o religii i pieniądzach, będzie Cię brał jak swoją. Rozbierał wzrokiem, oglądał jak okaz sztuki i całował zawsze tak, jakby robił to po raz ostatni, bo tylko przy takim mężczyźnie będziesz się czuła lepsza niż jesteś. Znajdź kogoś, kto sprawia, że czujesz się lepsza niż jesteś."

Ciągle jestem w dole  bo nie mogę... teksty

grejfrutka dodano: 12 sierpnia 2015

Ciągle jestem w dole, bo nie mogę przestać kopać.

 Czasami sierpień jest tylko raz w... teksty

grejfrutka dodano: 11 sierpnia 2015

"Czasami sierpień jest tylko raz w życiu."

 Jestem wtyczką  która nie pasuje... teksty

grejfrutka dodano: 15 kwietnia 2015

"Jestem wtyczką, która nie pasuje do żadnego kontaktu, a jeśli nawet jakiś się czasem znajdzie, prędzej czy później i tak spięcie. Jestem drzewem, które nie pasuje do żadnego lasu, inne drzewa przyprawiam o ból kory mózgowej. Na perony wpadam, jakbym gonił Cybulskiego, nawet gdybym wysłał telegram do siebie samego z tekstem, że zaraz będę, spóźnię się."

 No i wtedy wyczułem  że jest dobra... teksty

grejfrutka dodano: 13 marca 2015

"No i wtedy wyczułem, że jest dobra i łagodna. Osoby dobre i łagodne nie opierają się długo i choć same do wywnętrzania się nie są bynajmniej skore, jednakże od rozmowy wykręcić się żadnym sposobem nie potrafią i odpowiadają skąpo, ale odpowiadają, a im dalej, tym obficiej, trzeba tylko samemu nie ustawać, skoro nam zależy." Fiodor Dostojewski "Łagodna. Opowiadanie fantastyczne"- skąd on mnie znał wtedy?

To zabawne  że dla jednych problemem... teksty

grejfrutka dodano: 10 marca 2015

To zabawne, że dla jednych problemem jest to, że nigdzie nie mogą dostać nowej torebki od Chanel, a dla innych jak przeżyją do dziesiątego, a jeszcze innych czy w ogóle przeżyją. Zabawne, że pusta laska, ma zaradnego faceta, tylko dlatego, że ma fajną dupę, że ta mądra takiego, który ją leje. Że Ty tłuczesz się tramwajem, a ona jedzie nowym mercedesem. Że Twój ojciec to alkoholik, a jej kochający lekarz. I niech mi ktoś kurwa powie, że życie zależy wyłącznie od Ciebie.

I znowu ktoś poszarpał Ci serce... teksty

grejfrutka dodano: 13 stycznia 2015

I znowu ktoś poszarpał Ci serce, nie chciałaś otwierać drzwi do niego, ale pozwoliłaś mu, żeby wszedł oknem, a teraz został Ci tylko silny, zimny, bezsensowny przeciąg. Jeśli zamkniesz okno ogień znów zgaśnie na długo, nie będzie miał tlenu. Znowu musisz czekać na kogoś, kto przyniesie Ci trochę drewna nadziei, aż w końcu rozpali w Tobie płomień miłości, a za jakiś czas powie, że opał mu się skończył, a Ty znów będziesz czekać na jakiegoś bohaterskiego drwala. Najlepiej wybierać strażaków.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV