głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Seksmisja! idealny film na dzisiejszy wieczór idealnie rozumiem te kobiety! Za każdym razem jestem silniejsza. Kiedy będę wystarczająco silna zacznę się odwdzię

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Seksmisja! idealny film na dzisiejszy wieczór idealnie rozumiem te kobiety!
Seksmisja!  idealny film na... teksty

grejfrutka dodano: 30 września 2012

Seksmisja!- idealny film na dzisiejszy wieczór, idealnie rozumiem te kobiety!

Za każdym razem jestem silniejsza.... teksty

grejfrutka dodano: 29 września 2012

Za każdym razem jestem silniejsza. Kiedy będę wystarczająco silna, zacznę się odwdzięczać z nawiązką za te wszystkie ciosy, które wymierzyliście w moją stronę, we mnie. Już tylko krok dzieli mnie od stania się kompletnym głazem. Możecie być z siebie dumni. Stworzyliście potwora, szkoda tylko, iż nie pomyśleliście, że sami możecie stać się jego pokarmem.

faceci...do czegoś tam jesteście... teksty

grejfrutka dodano: 29 września 2012

faceci...do czegoś tam jesteście potrzebni:) ale i tak ranienie nas kobiet-wychodzi wam zdecydowanie najlepiej.

Tak sobie myślę  że mimo tych... teksty

grejfrutka dodano: 28 września 2012

Tak sobie myślę, że mimo tych wszystkich nieodpowiednich ludzi, porażek miłosnych i depresji czekasz tam na mnie gdzieś, taki idealny, taki tylko dla mnie. Wiem, że kiedyś się spotkamy. Czuję to.

Az tak bardzo cieszy Cie to  że... teksty

grejfrutka dodano: 24 września 2012

Az tak bardzo cieszy Cie to, że dajesz mi nadzieję, a później odbierasz? Piszesz do mnie, dzwonisz, zapraszasz gdzieś, nigdy nie robie kroku pierwsza, bo przecież wolisz zdobywać mnie całkiem sam, a potem nagle nie piszesz, nie odzywasz się, nie przychodzisz...znikasz. Udajesz, że nie istniejesz. I robisz to całkiem nieźle, tak skutecznie, że od dziś w moim życiu nigdy Cie nie było i nie ma i nie będzie. Dla mnie właśnie nie istniejesz.

 Jeśli cię boli  gdy się z kimś... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Jeśli cię boli, gdy się z kimś kłócisz, to znaczy, że naprawdę ci zależy."

 Wszyscy się zakochują  wszyscy... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Wszyscy się zakochują, wszyscy się dobierają w pary, wszyscy się kochają, wszyscy są ze sobą szczęśliwi, wszyscy się rozpadają, wszyscy płaczą, wszyscy się zdradzają, wszyscy są nieszczęśliwi po stratach, wszyscy wspominają szczęście z kimś, z kim już nie są. A ja na to patrzę i sobie tylko myślę...kurwa, ej."

 Legenda mówi  że jeśli nie... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Legenda mówi, że jeśli nie możesz spać w nocy, to znaczy że przebywasz w czyichś snach.."

 Nic nie jest tak intymne jak spanie... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby - pomyślała - nawet seks. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby, w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności."

 Jechałem sobotnim  nocnym metrem.... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Jechałem sobotnim, nocnym metrem. Byłem u kumpla, którego nie widziałem od roku, wypiliśmy trochę. Przejechałem parę stacji i wtedy wsiadłaś do mojego wagonu. Od razu zwróciłem na Ciebie uwagę. Usiadłaś obok. Jesteś mała, masz czarne włosy, ciekawą fryzurę i zadarty nosek. Uwagę zwracają Twoje buty. Tak modne, że jeszcze nie istnieje taka moda. "Idealna dziewczyna dla mnie" - tak pomyślałem. Chciałem się odezwać, spytać dokąd jedziesz, gdzie wysiadasz, skomplementować buty, przedstawić się. Ale przecież nie potrafię, byłem trzeźwy. W głowie jedna myśl - "Boże, niech ona wysiądzie na mojej stacji". I jechaliśmy tak prawie całą trasę, a ja wciąż zerkałem na Ciebie. Moja stacja. Wstaję, czekam, Ty też wstajesz. Tylko zapytać... ''Czy mogę odprowadzić''... Stoimy przed drzwiami. Pytam siebie, w którą stronę pójdziesz. Drzwi otwierają się, skręcasz w moją. Boże, nie wierzę.

Idę za Tobą. Nie skręcasz do... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

Idę za Tobą. Nie skręcasz do żadnego z domów po drodze. Idziemy prosto. Nie chcę Cię wystraszyć. Jestem duży, a Ty taka mała. Pewnie trochę się boisz. Dogonić i powiedzieć coś? Pewnie wystraszysz się, że ktoś za Tobą biegnie. Nie chcę, żebyś się mnie bała. Skręcasz. Dokładnie w tym miejscu gdzie i ja w drodze do domu. Tego już za wiele. Jeszcze dwa zakręty i będę na miejscu, a Ty nadal jesteś przede mną. Czy Ty wprowadziłaś się tu ostatnio? Będziemy sąsiadami?

Idziesz prosto. Ja tutaj skręcam.... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

Idziesz prosto. Ja tutaj skręcam. Żegnaj, słodka księżniczko. Nigdy pewnie nie poznam Twojego imienia. Pewnie wcale nie mieszkasz tak blisko, jak mi się wydawało. Pewnie miałaś przed sobą jeszcze sporo drogi. A ja mógłbym Ci potowarzyszyć. Taki miły spacer. Pewnie nigdy już Cię nie zobaczę. Bo to pierdolone miasto."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV