głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Powiedz mi coś. Na przykład to że nie mogę się już Ciebie doczekać? Na przykład. Albo że jak jesteś obok mnie to jestem najszczęśliwszym facetem na świecie? Ta

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Powiedz mi coś. Na przykład to że nie mogę się już Ciebie doczekać? Na przykład. Albo że jak jesteś obok mnie to jestem najszczęśliwszym facetem na świecie?
   Powiedz mi coś.    Na przykład... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"- Powiedz mi coś. - Na przykład to, że nie mogę się już Ciebie doczekać? - Na przykład. - Albo że jak jesteś obok mnie, to jestem najszczęśliwszym facetem na świecie? - Tak, to też możesz. - Szaleję bez Ciebie, kochanie."

 Zakochaj się  gdy będziesz gotowy... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Zakochaj się, gdy będziesz gotowy, a nie kiedy jesteś samotny."

 Spójrz na siebie. Jesteś młodą... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Spójrz na siebie. Jesteś młodą osobą. Przestraszoną. Czego się boisz? Przestań się przejmować. Przestań hamować słowa. Przestań myśleć co sądzą inni. Noś to na co masz ochotę. Słuchaj takiej muzyki jaką lubisz. Puść ją głośno i tańcz do upadłego. Wyjdź i pójdź tam gdzie chcesz nie myśląc o jutrze. Nie czekaj na piątek. Żyj teraz. Zrób to teraz. Podejmij ryzyko. Powiedz swe sekrety. Kiedy zrozumiesz, że to Twoje życie? Spełnij marzenia."

 Jeśli wystarczająco długo patrzy... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Jeśli wystarczająco długo patrzy się na deszcz i nie myśli o niczym, człowieka stopniowo ogarnia uczucie, że jego ciało się uwalnia, otrząsa z rzeczywistości świata. Deszcz ma hipnotyzującą moc."

 Obiecaj mi że jutro rano się... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Obiecaj mi że jutro rano się uśmiechniesz. Nawet jeśli będzie szaro. Nawet jeśli będziesz miał opuchnięte powieki, ciężkie myśli i żadnych nowych wiadomości w telefonie. Obiecaj mi."

 Kochać to znaczy znajdować... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Kochać to znaczy znajdować przyjemność w oglądaniu miłej i kochanej nam istoty, w dotykaniu jej i odczuwaniu jej wszystkimi zmysłami z tak bliska, jak to tylko jest możliwe."

 Zimne dłonie. To przypadłość... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Zimne dłonie. To przypadłość ludzi nerwowych i bardzo wrażliwych, neurotyków i dobrych w łóżku."

 Jeszcze tyle chciałabym zrobić... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Jeszcze tyle chciałabym zrobić (...) Podróżować z plecakiem, zbierać wrażenia, zobaczyć świat chciałabym mieć czas, żeby się dowiedzieć kim jestem, co lubię. Próbować nowych rzeczy, przestać myśleć.."

 Wszystko jest w ręku człowieka  a... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Wszystko jest w ręku człowieka, a on pozwala zdmuchnąć sobie wszystko sprzed nosa, jedynie i wyłącznie z tchórzostwa."

 Kiedy się zakochasz ? Nawet nie... teksty

grejfrutka dodano: 22 września 2012

"Kiedy się zakochasz ? Nawet nie ogarniesz , kiedy to się stało . Może to był poniedziałek , może piątek . Przy którymś jego uśmiechu , przy której rozmowie z nim serce wystukało ten cudowny rytm . Rytm miłości . I wiesz nie od dziś , że po jednej rozmowie z nim nie schodzi Ci uśmiech z buzi . Że chciałabyś , żeby to był jedyny . I nawet nie wiesz , kiedy zamiast kolegi zaczęłaś go traktować .. Hm . No właśnie jak ? Jak kandydata na mężczyznę swojego życia ."

'Ze wszystkim sobie poradzę  ale... teksty

grejfrutka dodano: 19 września 2012

'Ze wszystkim sobie poradzę, ale sama się nie przytulę.'

śmialiśmy się bez przerwy... teksty

grejfrutka dodano: 19 września 2012

śmialiśmy się bez przerwy, uwielbiałam Twoje poczucie humoru, nadchodziły jednak chwile kiedy stawaliśmy blisko, naprzeciwko siebie i stawaliśmy się w tym jednym momencie poważni, patrzyliśmy sobie głęboko w oczy i napełnialiśmy sobą wzajemnie, tak zachłannie, i wtedy zamykałam oczy, przytulałam Cię najmocniej jak potrafiłam i błagałam Boga, by nigdy mi Cie nie zabrał. Bo gdyby Cie zabrał...umarłabym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV