głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka no dobra dobra ale zima idzie mnie łapie melancholia i już mam dośc tych cytatów: niebo jest niebieskie śnieg biały boże jakie to życie straszne Czasem ta chol

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
no dobra dobra ale zima idzie mnie łapie melancholia i już mam dośc tych cytatów: niebo jest niebieskie śnieg biały boże jakie to życie straszne
 no dobra dobra  ale zima idzie  mnie... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"no dobra dobra, ale zima idzie, mnie łapie melancholia i już mam dośc tych cytatów: niebo jest niebieskie, śnieg biały, boże jakie to życie straszne"

Czasem ta cholerna samotność... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

Czasem ta cholerna samotność cholernie boli i staje się tak cholernie, zwyczajnie nie do wytrzymania i nie jestem już taka silna, jakby jakieś szwy we mnie, w środku puszczały, serce topniało,a łzy same wydostawały się z oczu. Czasem są takie dni, ale tylko czasem... Potem znów wszystko wraca do normy. Coś zamraża moje serce, coś zszywa mnie w środku, coś wraca do normy. To taka choroba, jakby odnawiająca się co jakiś czas, a na lekarstwo czeka się czasem pare dni, czasem lata, czasem całe życie... Świat jest przecież pełen takich chodzących lekarstw, ale na większość z nich, którymi próbujemy się leczyć najczęściej mamy nadwrażliwość, a jej objawy długo odczuwamy.

 Szansę dostaje się tylko w... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"Szansę dostaje się tylko w określonym czasie. Skrzyżowanie dróg, i tak dalej. Podejmujesz decyzję i skręcasz w lewo. Podejmujesz inną, skręcasz w prawo i trafiasz zupełnie gdzie indziej."

 Są rzeczy  po których człowiek... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"Są rzeczy, po których człowiek się już nigdy nie podnosi. Są historie, po których zmieniamy się bezpowrotnie, a o tym czy, kiedy i jak one się nam przydarzą, rozstrzyga zazwyczaj ślepy zbieg okoliczności. Prawie każdy z nas jest w jakiś sposób szalony."

 Zanurzyć się w datach  godzinach... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"Zanurzyć się w datach, godzinach, czynnościach. Realizować punkt po punkcie. Nie pozwolić, by coś mnie dotknęło jeszcze bardziej. Uodpornić się. Zesztywnieć."

 Przytulanie się przez 20 sekund... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"Przytulanie się przez 20 sekund wyzwala oksytocynę, która powoduje wzrost zaufania do przytulanej osoby."

Są dwa rodza­je smut­ku.... teksty

grejfrutka dodano: 18 listopada 2012

Są dwa rodza­je smut­ku. Pier­wszy to roz­pacz, a dru­gi to ta­ki do które­go się naj­pierw przyz­wycza­jasz, po­tem się z nim zap­rzjaźniasz, a na ko­niec kroczysz z nim ra­mię w ra­mię przez życie.Wolałabym nie mieć takich przyjaciół.

“ Bo pod koniec dnia liczy się... teksty

grejfrutka dodano: 18 listopada 2012

“ Bo pod koniec dnia liczy się tylko to czy jest się szczęśliwym. ”

 Czasem nie da się powiedzieć... teksty

grejfrutka dodano: 18 listopada 2012

"Czasem nie da się powiedzieć komuś, co się czuje. I ten ktoś po prostu odchodzi bo nie wie, że powinien zostać."

 Chcę to poczuć od głowy aż po... teksty

grejfrutka dodano: 18 listopada 2012

"Chcę to poczuć od głowy aż po skarpetki !"

 Miłość jest wtedy  gdy po... teksty

grejfrutka dodano: 18 listopada 2012

"Miłość jest wtedy, gdy po wspólnej nocy nie wstydzicie się, spojrzeć w swoje oczy..."

 Może pozwól  że napiszę  jaki... teksty

grejfrutka dodano: 18 listopada 2012

"Może pozwól, że napiszę, jaki jest mój ideał człowieczeństwa... Otóż, chciałabym, rzecz jasna, aby wszyscy z nas emanowali dobrocią, abyśmy żyli ze sobą w zgodzie, harmonii, i tak dalej, i tak dalej... Jednak nie jest to niestety możliwe. Nie jest to ani możliwe, ani funkcjonalne. Aby ludzkość się rozwijała, potrzebni są nam skurwiele nie zważający na zasady moralne. Aby coś zbudować, coś trzeba zburzyć. Taka kolej rzeczy. I ja to rozumiem, nawet akceptuję, co z kolei nie znaczy, że mnie to nie wkurza. Wkurza, ale głównie dlatego, że ze mnie marny skurwiel. Stoję po tej drugiej stronie barykady, tej słabszej. Suma sumarum, sama jestem sobie winna, że dostaję po tyłku. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV