głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Prawie codziennie słyszę od kogoś że jestem ładna często że mam świetny charakter ludzie śmieją się z moich żartów raczej dobrze dogaduje się z kolegami a jak p

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Prawie codziennie słyszę od kogoś że jestem ładna często że mam świetny charakter ludzie śmieją się z moich żartów raczej dobrze dogaduje się z kolegami a jak pr
Prawie codziennie słyszę od kogoś... teksty

grejfrutka dodano: 14 grudnia 2012

Prawie codziennie słyszę od kogoś, że jestem ładna, często, że mam świetny charakter, ludzie śmieją się z moich żartów, raczej dobrze dogaduje się z kolegami, a jak przyjdzie co do czego to nie mam się do kogo przytulić.

A po 20 latach małżeństwa mój... teksty

grejfrutka dodano: 14 grudnia 2012

A po 20 latach małżeństwa mój tata robi awanturę mojej mamie o to, że zamieniła parę słów z facetem z kolejki w sklepie- chciałabym, żeby ktoś kiedyś zrobił mi taką awanturę:)

Czemu faceci są beznadziejni? Bo... teksty

grejfrutka dodano: 14 grudnia 2012

Czemu faceci są beznadziejni? Bo Adam był i to się tak ciągnie!

  właśnie do takich tragicznych... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

- właśnie do takich tragicznych sytuacji doprowadza miłość - jak się nie ma nic w głowie - może się ma, a może właśnie się straciło głowę...

 no dobra dobra  ale zima idzie  mnie... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"no dobra dobra, ale zima idzie, mnie łapie melancholia i już mam dośc tych cytatów: niebo jest niebieskie, śnieg biały, boże jakie to życie straszne"

Czasem ta cholerna samotność... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

Czasem ta cholerna samotność cholernie boli i staje się tak cholernie, zwyczajnie nie do wytrzymania i nie jestem już taka silna, jakby jakieś szwy we mnie, w środku puszczały, serce topniało,a łzy same wydostawały się z oczu. Czasem są takie dni, ale tylko czasem... Potem znów wszystko wraca do normy. Coś zamraża moje serce, coś zszywa mnie w środku, coś wraca do normy. To taka choroba, jakby odnawiająca się co jakiś czas, a na lekarstwo czeka się czasem pare dni, czasem lata, czasem całe życie... Świat jest przecież pełen takich chodzących lekarstw, ale na większość z nich, którymi próbujemy się leczyć najczęściej mamy nadwrażliwość, a jej objawy długo odczuwamy.

 Szansę dostaje się tylko w... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"Szansę dostaje się tylko w określonym czasie. Skrzyżowanie dróg, i tak dalej. Podejmujesz decyzję i skręcasz w lewo. Podejmujesz inną, skręcasz w prawo i trafiasz zupełnie gdzie indziej."

 Są rzeczy  po których człowiek... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"Są rzeczy, po których człowiek się już nigdy nie podnosi. Są historie, po których zmieniamy się bezpowrotnie, a o tym czy, kiedy i jak one się nam przydarzą, rozstrzyga zazwyczaj ślepy zbieg okoliczności. Prawie każdy z nas jest w jakiś sposób szalony."

 Zanurzyć się w datach  godzinach... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"Zanurzyć się w datach, godzinach, czynnościach. Realizować punkt po punkcie. Nie pozwolić, by coś mnie dotknęło jeszcze bardziej. Uodpornić się. Zesztywnieć."

 Przytulanie się przez 20 sekund... teksty

grejfrutka dodano: 4 grudnia 2012

"Przytulanie się przez 20 sekund wyzwala oksytocynę, która powoduje wzrost zaufania do przytulanej osoby."

Są dwa rodza­je smut­ku.... teksty

grejfrutka dodano: 18 listopada 2012

Są dwa rodza­je smut­ku. Pier­wszy to roz­pacz, a dru­gi to ta­ki do które­go się naj­pierw przyz­wycza­jasz, po­tem się z nim zap­rzjaźniasz, a na ko­niec kroczysz z nim ra­mię w ra­mię przez życie.Wolałabym nie mieć takich przyjaciół.

“ Bo pod koniec dnia liczy się... teksty

grejfrutka dodano: 18 listopada 2012

“ Bo pod koniec dnia liczy się tylko to czy jest się szczęśliwym. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV