głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i ja też teksty funeczka123 dodał komentarz: i ja też do wpisu 13 listopada 2011
dokładnie!♥ teksty funeczka123 dodał komentarz: dokładnie!♥ do wpisu 13 listopada 2011
i mi :  teksty funeczka123 dodał komentarz: i mi :( do wpisu 13 listopada 2011
:' ♥ teksty funeczka123 dodał komentarz: :'(♥ do wpisu 13 listopada 2011
to tak jest że w jednej chwili jedno się kończy adrugie zaczyka:  teksty funeczka123 dodał komentarz: to tak jest że w jednej chwili jedno się kończy adrugie zaczyka:( do wpisu 12 listopada 2011
część9:  „Ania zasnęła na... teksty

funeczka123 dodano: 12 listopada 2011

część9: „Ania zasnęła na zawsze. Nie wiedziała że ją kocham. Aniu słońce śpij [*]” i wyłączył ze łzami w oczach komputer. Znalazł pamiętnik Ani i także go zabrał. Na pogrzebie było 15 osób... bardzo mało... Dawid przychodził codziennie na cmentarz i przynosił czerwone róże .. 2 lata później Dawid zginął ... utopił się ... pewnei teraz jest razem z Anią... ***KONIEC***

część8: Dawid na drugi dzień ok.... teksty

funeczka123 dodano: 12 listopada 2011

część8: Dawid na drugi dzień ok. 11,00 postanowił zajrzeć do Ani i z nią porozmawiać... Gdy zadzwonił do drzwi otworzyła ciotka Ani... była ubrana na czarno miała zapłakaną twarz. -Dzień dobry. Jest Ania? Na te słowa kobieta wybuchła płaczem i usiadła na podłodze Dawid pomógł jej wstać -Ale co się stało, co z Ania? A gdzie jej babcia? Proszę się uspokoić ... niech mi pani wszystko opowie -Booo... Ania wczoraj rano zmarła w wypadku... potrącił ją samochód- Na te słowa Dawidowi zaczęły płynąc łzy...źle się poczuł nie wiedział co się dzieje! -A Ani babcia miała zawał... -Współczucia... ale... nie rozumiem... jak... jak... jak to się stało! – Dawid był cały zapłakany Poszedł do Ani pokoju , zapytał się czy może parę zdjęć ciocia się zgodziła. Pozabierał jeszcze parę rzeczy: misie, poduszkę , róże którą dostała od niego ... włączył komputer i zrobił na jej gg opis:

część7: Rano wstała spojrzała na... teksty

funeczka123 dodano: 12 listopada 2011

część7: Rano wstała spojrzała na zegarek i była już 9,25 .Dziewczyna szybko się ubrała i pobiegła do kawiarni. Niestety... przebiegła na czerwony świetle i wpadła pod samochód ... Dawid czekał do 10,20 potem poszedł do domu, komórkę miała wyłączoną więc pomyślał że go olała. Był na nią wściekły i poszedł do domu. Czekał na nią na gg ale jej nie było. Gdy babcia dowiedziała się że zmarła na miejscu dostała zawał. Nie dało się jej uratować. Zmarła w ten sam dzień co jej wnuczka. Nie miał ich kto pochować została tylko córka babci tz. Ciocia Ani . Ciotka mieszkała 40 km od ich domu ,przyjechała jak szybko mogła była zrozpaczona !

część6: Po śniadanku Ania się... teksty

funeczka123 dodano: 12 listopada 2011

część6: Po śniadanku Ania się ubrała i razem z Dawidem wyszli z domu . Dawid chciał ją odprowadzić pod dom ale Ania poprosiła żeby pożegnali się szybciej.Na pożegnanie namiętnie się pocałowali. Dawid poprosił by później była na gadu-gadu. Gdy Ania wróciła do domu babcia wcale nie była zła.. zaraz zadzwoniła do koleżanki. Ania wzięła prochy i wyszła. Długo nie wracała ale przyszła o 20,00 . Weszła na gadu i pisała z Dawidem postanowili jutro się spotkać o 9,30 na śniadanie w jakieś kawiarence. Ania poszła spać .

zęść5: Gdy rano Dawid obudził... teksty

funeczka123 dodano: 12 listopada 2011

zęść5: Gdy rano Dawid obudził się pierwszy wstał szybko żeby nie obudzić Ani i poszedł zrobić śniadanie. Gdy wszedł do pokoju Ania otwierała oczy i szybko siadając pytała która godzina. -Spokojnie. Zasnęłaś u mnie . Jest 9,00 -Co? Jak to? Babci mnie zabije! Co tu się działo? -Nic zasnęłaś na moim ramieniu a ja zaraz po tobie... -Przepraszam . –spuściła głowę -No co ty? Przestań miło było i nadal jest -Ja już powinnam wracać... -Nie ma mowy. Bez śniadania nigdzie Cię nie wypuszczę! -Dobrze zostanę ale obiecaj że mnie odprowadzisz do domu o dziesiątej -Ok. A teraz jedz .

część4: Powoli atmosfera się... teksty

funeczka123 dodano: 12 listopada 2011

część4: Powoli atmosfera się rozluźniała . Dawid postanowił że się z nią przejdzie. Pochodzili po parku wyszli trochę do miasta. Dawid złapał nawet Anie za rękę. Poszli razem na gorąca czekolade bo na jedzenie nie mieli ochoty. Dawid zaprosił Anie do swojego domu bo zaczęło padać a byli w pobliżu. Dziewczyna pod namową się zgodziła. Siedzieli na kanapie i oglądali jakiś serial w końcu Ania zasnęła na ramieniu Dawida on ją pogłaskał i także zasnął .

część3: Dawid postanowił być... teksty

funeczka123 dodano: 12 listopada 2011

część3: Dawid postanowił być wcześniej bo nie wypada się spóźniać. Usiadł na ławeczkę w umówionym miejscu i czekał. Był zdenerwowany nie wiedział jaką przyjąć pozycje co chwile ją zmieniał grzebał coś w telefonie , wstawał chodził w tą i z powrotem nie wiedział co z sobą zrobić. O 13,50 w oddali zauważył że idzie w jego stronę Ania... był bardzo spięty.. wstał i poszedł w jej stronę ... dziewczyna na chwilę przystanęła bała się podejść, odwróciła się w drugą stronę i spuściła głowę nie wiedziała co robi. Dawid podbiegł do niej złapał ja za ramię i odwrócił przywitał się i przeprosił że ją przestraszył dziewczyna się uśmiechnęła .Wręczył jej śliczną czerwoną róże. Podziękowała. Chłopak powiedział że chce buziaka i nastawił policzek, dziewczyna uśmiechnęła się i dała buziaka. Chłopak spojrzał jej prosto w oczy i powiedział że nie spodziewał się że jednak dostanie tego buziaka i jej także go odwzajemnił . Ania się zaczerwieniła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV