głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
funeczka123 Nie to złe co trafia do ludzkich ust lecz to co z nich wychodzi Miłość nie jest nawykiem zobowiązaniem ani długiem. Nie jest tym czego uczą nas romantyczne pios

funeczka123

funeczka123.moblo.pl
Nie to złe co trafia do ludzkich ust lecz to co z nich wychodzi
Nie to złe  co trafia do ludzkich... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Nie to złe, co trafia do ludzkich ust, lecz to, co z nich wychodzi

Miłość nie jest nawykiem... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Miłość nie jest nawykiem, zobowiązaniem ani długiem. Nie jest tym, czego uczą nas romantyczne piosenki. Miłość po prostu jest. Bez definicji.(...) Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj.

Kto wierzy  że poniósł klęskę... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Kto wierzy, że poniósł klęskę, zawsze będzie ponosił klęski. Kto uznał, że nie może postępować inaczej, tego zniszczy rutyna.

Los będzie nieubłagany dla... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Los będzie nieubłagany dla pragnących żyć w świecie, który już odszedł.

Milczeć to być kimś innym. teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Milczeć to być kimś innym.

Energia miłości nigdy nie idzie na... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Energia miłości nigdy nie idzie na marne – jest potężniejsza niż wszystko i objawia się na wiele sposobów.

Dla tych  którzy mają otwarte... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Dla tych, którzy mają otwarte dłonie ku dawaniu, większą radością niż dar jest samo szukanie człowieka, który ich dar przyjmie. Bo czy możesz cokolwiek szachować na zawsze tylko dla siebie? Co jest posiadane, kiedyś musi być oddane. Zatem dawaj już teraz. Miej swój czas darowania, zamiast czasu spadkobierców twoich.

Nie miłość  nie udręka  może... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Nie miłość, nie udręka, może urojenie, Jakiś cień zniewolenia błądzący po duszy Autor: Dino Campana

Jednak miłość nie daje i nigdy nie... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Jednak miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka.

Nieodwzajemnione uczucie to męka.... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

Nieodwzajemnione uczucie to męka. Nic tak nie potrafi skrzywdzić, więc jak z tym żyć? Życie bez kochanej osoby to udręka. Bez przerwy przed oczyma ją widzisz i nic nie możesz zrobić... On nie wie, że moje serce pęka. Powinnam się z tym pogodzić, muszę to zrozumieć.., lecz nie potrafię... Powoli wierzyć przestaję... Już nigdy miłości się nie oddam, jej czarowi się nie poddam... Samotność będzie mym zamknięciem przed niepotrzebnym kolejnym podtknięciem... Będzie mą ochroną... Będzie mą ucieczką... Będzie mą obroną...

części2:8 Miłość nigdy nie... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

części2:8 Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. 9 Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy. 10 Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. 11 Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce. 12 Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany. 13 Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość. [Hymn o miłości, 1 List do Koryntian (1 Kor 13)] mi się spodobał tekst czytaliśmy to ta lekcji polskiego:)

części1: 1 Gdybym mówił językami... teksty

funeczka123 dodano: 18 listopada 2011

części1: 1 Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. 2 Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił. a miłości bym nie miał, byłbym niczym. 3 I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. 4 Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; 5 nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; 6 nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. 7 Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV