głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fullofenergy Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś mnie jak nie mogłam zebrać się z łóżka bo dusiłam się łzami. Jak moja poduszka była mokra od wylanych uczuć a na policzku odbi

fullofenergy

fullofenergy.moblo.pl
Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś mnie jak nie mogłam zebrać się z łóżka bo dusiłam się łzami. Jak moja poduszka była mokra od wylanych uczuć a na policzku odbijał
Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś mnie, jak nie mogłam zebrać się z łóżka, bo dusiłam się łzami. Jak moja poduszka była mokra od wylanych uczuć, a na policzku odbijał się materiał prześcieradła. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak cholernie cierpiałam po Jego odejściu, gdy nagle cały świat wydawał się obcy. Każdy przechodzień był podobny do Niego. Każda piosenka opowiadała o Nim. Nie było myśli, która by nie uwzględniał Jego osoby. Może zewnętrznie nic nie było widać, idąc po ulicy uśmiechałam się, jak idiotka, ale wewnętrznie wszystko pękało. A pierwsza rysa poszło prosto od serca.

charakter? podobno mam cholernie... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

charakter? podobno mam cholernie trudny. upieram się przy swoim, i rzadko kiedy idę na kompromis. lubię decydować o sobie sama, i nie znoszę ograniczeń. jestem szczera, zawsze – nawet jeśli ktoś widzi w tym chamstwo. inteligencja pozwala mi na dość mocno rozwinięty sarkazm, którego czasami wręcz nadużywam. uwielbiam wykłócać się o swoje, i prawie nigdy nie odpuszczam. wkurwiam, oj bardzo. mam w sobie ten mały impuls, który często namawia mnie do działania na spontanie, i mówienia czegoś zanim to przemyślę. ciężko będzie Ci się ze mną dogadać, jeśli choć raz spieprzyłeś coś, lub zawiodłeś moje zaufanie. jestem może troszkę inna – bo lubię czasem spiąć się z kimś dośc mocno, i nie odmówię sobie wyjebania ręką w mur, jeśli tylko może to pomóc – ale to właśnie ta inność, i upór sprawiają, że Cię zaciekawiam, co również lubię robić – bo ‘intrygująca’ to moje drugie imię.

skoro mówisz mi że nie jestem już... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

skoro mówisz mi, że nie jestem już taką niewinną i słodką dziewczynką jak kiedyś, to powiem Ci to w stylu damy, zimnej kobiety, którą jestem w Twoich oczach: ‘wyjdź chłopcze, póki jeszcze możesz. wyjdź, jak najdalej, bo ja ranię bardzo mocno, krzyk, łzy, rzucanie przedmiotami. chwila milczenia, i słowa czułości. mocny uścisk, i seks na zgodę. cisza. litry wypitego z żalu alkoholu i setki przepalonych fajek. nerwy, stres i krew. i Ty to nazywasz miłością?

Ludzie robią straszne rzeczy ale... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Ludzie robią straszne rzeczy, ale nie musi to oznaczać, że są źli.Albo robisz coś wielkiego, albo nic.Dobrze jest się bać. To oznacza, że ciągle masz coś do stracenia.

Pewnie jeszcze nie raz znajdzie się... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Pewnie jeszcze nie raz znajdzie się w naszym życiu ktoś , kto bez względu na Twoją wole wtargnie z wielkim hukiem w Twoje uczucia , narobi tam zamieszania a później, a później odejdzie , bo przecież nic tak nie wzmacnia jak cierpienie...

 Dałbyś jej 3 szansę?  Tak.  Ale... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

-Dałbyś jej 3 szansę? -Tak. -Ale przecież 2 razy tak bardzo Cię zraniła.. -Tak to prawda, ale jest jeszcze coś. -Co takiego? -Kocham ją. Kocham ją tak bardzo, że dałbym wsadzić sobie sztylet w serce po raz trzeci dla chociażby kilku chwil, które podarowałaby tylko dla mnie

 Idziesz?  Nie.  A dlaczego?... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

- Idziesz? - Nie. - A dlaczego? - Bo on tam będzie. - I co? - I nie chcę go widzieć. Wiesz przecież, że mnie zranił. A ja nadal go kocham. - To pokaż mu, że cię nie zniszczył. Że popełnił największy błąd swojego życia rozstając się z tobą. Że potrafisz nadal cieszyć się z życia. Pokaż mu, że się nie przejmujesz. Zapytam więc jeszcze raz. Idziesz? - .. poczekaj, wezmę błyszczyk!

 buu!  no cześć.  nie... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

-buu! - no cześć. - nie przestraszyłaś się? - nie. -szkoda.. - dlaczego ? - bo wtedy miałbym pretekst żeby cię przytulić.

I to niezwykłe uczucie gdy łapie... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

I to niezwykłe uczucie gdy łapie mnie za ręce i przyciąga do siebie. Czuje jego oddech na swojej szyi, czuję jak miarowo oddycha. Jego usta zbliżają się do moich, serce szaleje.

Jeden chłopak . Milion problemów .... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Jeden chłopak . Milion problemów . Tysiące zranień. Setki nieprzespanych nocy . Hektolitry wylanych łez . A ja dalej kocham tak samo, wybaczam za każde fałszywe `przepraszam` . Po prostu nie potrafię Ci nie wybaczyć.

mimo tego że robisz mi cholerną... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

mimo tego, że robisz mi cholerną nadzieję, że się mną bawisz i że wykorzystujesz to co do Ciebie czuję. dziękuję Ci, że jesteś. dziękuję, że jako jedyny potrafisz wywołać uśmiech na mojej twarzy.

A potem znajdzie się powód by... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

A potem znajdzie się powód, by zwątpić czy się to opłaca. Znajdziemy powód by odchodzić i sto powodów, żeby wracać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV