głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fullofenergy Przytulę Cię z całej siły i już nigdy nie wypuszczę. Nigdy rozumiesz? Nie pozwolę Ci odejść. Czasami mimo że coś nas niszczy nie potrafimy od tego odejść. Czasa

fullofenergy

fullofenergy.moblo.pl
Przytulę Cię z całej siły i już nigdy nie wypuszczę. Nigdy rozumiesz? Nie pozwolę Ci odejść.
Przytulę Cię z całej siły i już... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Przytulę Cię z całej siły i już nigdy nie wypuszczę. Nigdy, rozumiesz? Nie pozwolę Ci odejść.

Czasami  mimo  że coś nas niszczy... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Czasami, mimo, że coś nas niszczy, nie potrafimy od tego odejść. Czasami po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno, by uwierzyć że miłość potrafi zabić.

miłość to szanowanie ludzkich... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

miłość to szanowanie ludzkich uczuć, a nie wystawianie ich na próbę.

Kobieta bez krągłości jest jak... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Kobieta bez krągłości jest jak spodnie bez kieszeni - nie ma, gdzie włożyć rąk.

ten facet mnie wykończy psychicznie... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

ten facet mnie wykończy psychicznie, fizycznie, nerwowo i nie wiem jak jeszcze, ale kocham go, jak nikogo innego nigdy na świecie.

są tacy ludzie  którzy chociaż... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

są tacy ludzie, którzy chociaż zadali najwięcej bólu, to właśnie z nimi, spoglądając rano w lustro najbardziej tęsknisz.

Pytasz mnie dziś co w nim... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Pytasz mnie dziś co w nim widziałam. Czemu nadal po tym wszystkim z nim byłam. Otóż odpowiedź jest prosta. Widziałam w nim miłość mojego życia, szczęście ukryte w jego uśmiechu, pasję w oczach, a bezpieczeństwo w silnych ramionach. Widziałam sens następnego dnia. Widziałam urok trzymania się za ręce, przytulania, całowania. Widziałam także bliskość i ciepło drugiej osoby, słodkie wiadomości na dobranoc. Widziałam moją radość, gdy on za wszelką cenę próbuje mnie rozbawić. Widziałam wspólne przepalone papierosy, nasze kocham podczas letniego deszczu. Widziałam moją dumę z bycia razem. Widziałam poczucie własnej wartości i akceptacji. Widziałam świadomość, że ktoś jest dla mnie, tęskni, kocha... Widziałam wszystko, każdą chwilę. Wszystko to wydarzyło się naprawdę. I naprawdę byłam szczęśliwa. Dopiero potem pojawiły się łzy. A tego już nie przewidziałam.

Przecież jestem tylko zwykłym... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Przecież jestem tylko zwykłym człowiekiem. W dodatku kobietą  często tęsknie, nie zapominam, wciąż mam nadzieję i wciąż wątpię.

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć "nie odchodź". Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał, lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.

Czasem linia męskiego karku może... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Czasem linia męskiego karku może zmienić całe twoje życie. Sposób, w jaki sięga on do kieszeni po drobne, powoduje skurcz serca i chłód dłoni. To, jak dotyka twego łokcia lub nie zapiętego guzika mankietu koszuli, budzi w tobie demony, których istnienia nikt nie był świadom.

Nigdy wcześniej nie powiedziałaby... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Nigdy wcześniej nie powiedziałaby, że w jej życiu znajdzie się mężczyzna, który zburzy jej dotychczasowy porządek budowany przez tak długi czas, który z dnia na dzień będzie kochał ją coraz bardziej i bardziej, akceptując przy tym wszystkie jej wady których jest sporo. Nie zdawała sobie sprawy, że będzie mogła pokochać kogoś aż tak mocno, że ciężko będzie jej żyć, gdy nie ma Go obok. Doskonale wiedziała, że chce spędzić z nim resztę życia, bez względu na to, jakie przeszkody napotkają na swojej drodze. Nie chciała niczego, prócz tego aby zestarzeć się przy jego boku. Tak bardzo go kochała!

Wiem  że bywam trudna  ale to... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Wiem, że bywam trudna, ale to właśnie sprawia, że 2 razy bardziej doceniam tych, którzy zawsze są przy mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV