głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fullofenergy

 Nie wiem czy jestem romantyczną. Po prostu znam tylko jeden rodzaj miłości.   Jaki?   Na całość.  Spoważniał.   To niebezpieczne.  I to mówi amator wspinaczki górskiej! Przecież kiedy się wspinasz ryzykujesz że stracisz życie. Wszystko albo nic.

jednorazowagra dodano: dziś o 00:25

- Nie wiem, czy jestem romantyczną. Po prostu znam tylko jeden rodzaj miłości. - Jaki? - Na całość. - Spoważniał. - To niebezpieczne. - I to mówi amator wspinaczki górskiej! Przecież kiedy się wspinasz, ryzykujesz, że stracisz życie. Wszystko albo nic.

Ponieważ jestem taka jak ty. Ponieważ jestem tak samo jak ty samotna i nie mogę podobnie jak ty kochać życia ludzi i siebie i traktować tego wszystkiego serio. Zawsze przecież istnieje trochę takich ludzi którzy wymagają od życia tego co najlepsze i nie mogą pogodzić się z głupotą i brutalnością.

jednorazowagra dodano: dziś o 00:24

Ponieważ jestem taka, jak ty. Ponieważ jestem, tak samo jak ty, samotna i nie mogę, podobnie jak ty, kochać życia, ludzi i siebie, i traktować tego wszystkiego serio. Zawsze przecież istnieje trochę takich ludzi, którzy wymagają od życia tego, co najlepsze i nie mogą pogodzić się z głupotą i brutalnością.

 Najbardziej nieprzystępna kobieta to taka która pamięta że ma nieogolone nogi i okolice bikini. :DD

jednorazowagra dodano: wczoraj o 22:07

"Najbardziej nieprzystępna kobieta to taka, która pamięta, że ma nieogolone nogi i okolice bikini." :DD

Wiecie czego najbardziej nie lubię w ludziach? Wykorzystywania czyjegoś wrażliwego sumienia. Ahh.. i wzbudzania poczucia winy choć tak naprawdę człowiek nic złego nie zrobił tylko musiał coś wybrać. Coraz bardziej przekonuję się do tego że z niektórymi sprawami problemami miejscami bądź nawet ludźmi należy się rozstać i nie chodzi tutaj o jakąkolwiek dumę ale o spokój wewnętrzny bo chyba to daje tak naprawdę największe szczęście. Poza tym można to jeszcze wytłumaczyć w taki sposób iż po jaką cholerkę mamy otaczać się ludźmi którzy potrafią jedynie oceniać innych nie mając zamiaru odrobinę spojrzeć na samych siebie czy też zamiast powiedzieć nam w twarz co naprawdę myślą robić to zaraz po tym jak znikamy za pierwszym lepszym rogiem .

jednorazowagra dodano: wczoraj o 00:43

Wiecie czego najbardziej nie lubię w ludziach? Wykorzystywania czyjegoś wrażliwego sumienia. Ahh.. i wzbudzania poczucia winy, choć tak naprawdę człowiek nic złego nie zrobił tylko musiał coś wybrać. Coraz bardziej przekonuję się do tego, że z niektórymi sprawami, problemami, miejscami bądź nawet ludźmi należy się rozstać i nie chodzi tutaj o jakąkolwiek dumę, ale o spokój wewnętrzny bo chyba to daje tak naprawdę największe szczęście. Poza tym można to jeszcze wytłumaczyć w taki sposób, iż po jaką cholerkę mamy otaczać się ludźmi którzy potrafią jedynie oceniać innych, nie mając zamiaru odrobinę spojrzeć na samych siebie czy też zamiast powiedzieć nam w twarz co naprawdę myślą, robić to zaraz po tym jak znikamy za pierwszym lepszym "rogiem".

 Pamiętaj czego się nauczyłaś i znów kogoś pokochaj. Znajdź kogoś do kochania i obdarz go bezwarunkową miłością. Po to tu wszyscy jesteśmy .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 22:03

"Pamiętaj czego się nauczyłaś, i znów kogoś pokochaj. Znajdź kogoś do kochania i obdarz go bezwarunkową miłością. Po to tu wszyscy jesteśmy".

 Żadnej miłości nie odczuwa się równie boleśnie jak wtedy kiedy na dworcu wymieniasz spojrzenia z kimś czyj pociąg odjeżdża w przeciwną stronę .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 22:01

"Żadnej miłości nie odczuwa się równie boleśnie jak wtedy, kiedy na dworcu wymieniasz spojrzenia z kimś, czyj pociąg odjeżdża w przeciwną stronę".

 Czymże jest życie jeśli nie pasmem natchnionych szaleństw?

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 21:59

"Czymże jest życie, jeśli nie pasmem natchnionych szaleństw?"

Strasznie nie lubię ortodoksyjnych ludzi w jakiejkolwiek materii w życiu. Bycie zapatrzonym tylko w jedną rzecz w życiu jest cholernie niezdrowe i bardzo ograniczone. Nie ma nic piękniejszego niż otwarty umysł ciekawy świata i smakujący wszystkiego co go otacza.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 21:49

Strasznie nie lubię ortodoksyjnych ludzi w jakiejkolwiek materii w życiu. Bycie zapatrzonym tylko w jedną rzecz w życiu jest cholernie niezdrowe i bardzo ograniczone. Nie ma nic piękniejszego niż otwarty umysł, ciekawy świata i smakujący wszystkiego co go otacza.

 Ja palę mosty za mną by oświetlały te przede mną.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 21:49

"Ja palę mosty za mną, by oświetlały te przede mną."

Pytasz czy ja to przeżyłem. Nie ja to umarłem.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 21:48

Pytasz czy ja to przeżyłem. Nie, ja to umarłem.

Kobieta wie kto jest jej mężczyzną.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 21:48

Kobieta wie, kto jest jej mężczyzną.

“Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień w nastroju zbyt dobrym aby przejmować się bzdurami z przeszłości. ”

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

“Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś, co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko, jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień, w nastroju zbyt dobrym, aby przejmować się bzdurami z przeszłości. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV