głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fullofenergy Szczęście to pojęcie względne. Można powiedzieć że jestem szczęśliwa przecież mam do tego powody – rodzina może nie idealna ale w końcu ją posiadam a nie każdy

fullofenergy

fullofenergy.moblo.pl
Szczęście to pojęcie względne. Można powiedzieć że jestem szczęśliwa przecież mam do tego powody – rodzina może nie idealna ale w końcu ją posiadam a nie każdy ma n
Szczęście to pojęcie względne.... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Szczęście to pojęcie względne. Można powiedzieć, że jestem szczęśliwa, przecież mam do tego powody – rodzina, może nie idealna, ale w końcu ją posiadam, a nie każdy ma na tym polu tyle szczęścia. Spełnianie swoich marzeń, dobre wyniki w nauce, książki, których nikt nie zabrania mi czytać i uczucia, których nikt nie zabrania mi tutaj wyrażać. A jednak nie uznałabym siebie za osobę szczęśliwą. Mającą powody do szczęścia – jak najbardziej, ale nie szczęśliwą.

I resztkami bezsensownej nadziei... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

I resztkami bezsensownej nadziei, każdego wieczoru łudziłam się, że jesteś zdolny do tego, by dać mi coś od siebie. By nie dostarczać mi jedynie złudzeń wymieszanych z goryczą, by otworzyć kłódkę do swojego serca, oplecionego pajęczyną obojętności. Ale dzisiejszego wieczoru, wyparłam się ułożonych w głowie nadziei, zniknęły, Ciebie już nie ma, niech ktoś inny teraz próbuje odkurzyć Twoje uczucia. Ja rezygnuję.

Miłość? Dostajesz skrzydeł i... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Miłość? Dostajesz skrzydeł i wzlatujesz ku niebu, gdzie przez chwilę mieszkasz. A gdy brutalnie spadasz na ziemię, nie potrafisz już żyć. Nie tyle z bólu i ran po tym upadku… Po prostu zapomniałeś, jak wygląda życie w szarej rzeczywistości, pozbawionej tych rozkosznie ciepłych uczuć.

Nie czekaj aż napisze. Musisz... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Nie czekaj aż napisze. Musisz zrozumieć, że pewne rzeczy mają swój koniec i nie warto ich sztucznie przedłużać. Wtedy nawet jak napisze pomyślisz tylko ‘i co z tego?’.

Bardzo rzadko nie myślę o niczym.... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Bardzo rzadko nie myślę o niczym. Bardzo rzadko mam takie chwile, że idę sobie i nic mnie nie obchodzi, nie myślę o niczym, tylko idę lekko. Przeważnie mam w głowie wielki szum. To jest może jakaś wada albo jakaś choroba umysłowa, żeby nie potrafić czasem nie myśleć.

Stres  który jest stanem napięcia... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Stres, który jest stanem napięcia, utrzymuje nas przy życiu, jest jego motorem rozwojowym. Problemy zaczynają się, kiedy przechodzi on w lęk. Lęk to taki poziom stresu, z którym człowiek sobie nie radzi. Ma wrażenie, że dotarł do ściany i zaraz się o nią rozbije.

O najważniejszych sprawach... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je – słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają się zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci ukraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.

Co to znaczy kochać mężczyznę? To... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu.

Każdy chyba w życiu posiadał... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie – absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego – było to takie dziwne ‘coś’ czego nie da się zapomnieć nigdy.

Każdego ranka  po przebudzeniu... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na każdy dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj.

Jeśli kogoś kochasz powiedz mu... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Jeśli kogoś kochasz,powiedz mu to.Nawet jeśli boisz się,że to niewłaściwe.Nawet jeśli boisz się,że wywoła to problemy.Nawet jeśli boisz się,że przewróci to Twoje życie do góry nogami,powiedz to.Powiedz to jak najgłośniej.A potem idź za ciosem.

Kiedy człowiek koncentruje się na... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Kiedy człowiek koncentruje się na czymś bardzo mocno i trzyma to w myślach, pragnie tego i o tym marzy, to prędzej czy później te marzenia zamieniają się w rzeczywistość. To, o czym najczęściej i najmocniej myślisz dzisiaj, będzie twoim jutrem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV