głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fullofenergy I któregoś dnia zamiast uśmiechu na jego widok pojawiły się łzy.. Spierdalaj. Na zawsze. – naciskając ‘enter‘ zaczęła zastanawiać się czy właśnie nie popełniła

fullofenergy

fullofenergy.moblo.pl
I któregoś dnia zamiast uśmiechu na jego widok pojawiły się łzy..
I któregoś dnia zamiast uśmiechu... teksty

fullofenergy dodano: 12 luty 2013

I któregoś dnia zamiast uśmiechu na jego widok, pojawiły się łzy..

  Spierdalaj. Na zawsze. –... teksty

fullofenergy dodano: 12 luty 2013

- Spierdalaj. Na zawsze. – naciskając ‘enter‘ zaczęła zastanawiać się czy właśnie nie popełniła największego błędu w swoim życiu.

true .. teksty fullofenergy dodał komentarz: true .. do wpisu 12 luty 2013
Jeszcze jedno rozczarowanie  prawda? teksty

fullofenergy dodano: 12 luty 2013

Jeszcze jedno rozczarowanie, prawda?

Jak myślisz  ile jej potrzeba... teksty

fullofenergy dodano: 12 luty 2013

Jak myślisz, ile jej potrzeba kieliszków by wyznać mu to co naprawdę czuje? Popatrz na nią. Widzisz jak co 3 sekundy zerka na niego, jednocześnie przygryzając dolną wargę? Spójrz na jej ręce. Trzęsą się niemiłosiernie co? A teraz zobacz co robi jak go mija. Zakłada kosmyk włosów za ucho. Ona jest zakochana na bank. To widać. Przypatrz się jej oczom, takie żywe, rozpalone, takie zakochane. Ciekawe czy zdobędzie się na odwagę, kiedykolwiek.

To  że nie możesz cofnąć czasu... teksty

fullofenergy dodano: 12 luty 2013

To, że nie możesz cofnąć czasu, nie oznacza, że nie możesz stworzyć drugiej okazji.

Mam takie schizy   że leżąc... teksty

fullofenergy dodano: 12 luty 2013

Mam takie schizy , że leżąc wieczorami na łóżku , w pustym pokoju zaczynam myśleć czy ktoś mnie jeszcze potrzebuje , czy komuś gdzieś tam w najmniejszym zakamarku serca choć trochę na mnie zależy . Czasami ot tak po prostu , po moich policzkach spływają łzy , to weszło mi już w nawyk , bo wracam do wspomnień , bo myślę o tym co bolało mnie najbardziej , kto zadał mi ból , a kogo ja skrzywdziłam . Czasami wydaje mi się że nie mam dla kogo istnieć , a jeśli mam to tylko dla psa , który potrzebuje mnie tylko do wyprowadzenia , nakarmienia i głaszczenia . Myślę , kim jestem w tym swoim " życiu " którego scenariusza nigdy nie zrozumiem . To bezsensowne , ale myślę o tym , wiedząc że nie uzyskam żadnej odpowiedzi , bo sama sobie odpowiedzieć nie umiem, a nie ma drugiej osoby która miała by odwagę powiedzieć mi nawet najgorszą prawdę .'

A teraz weź kartkę i długopis i... teksty

fullofenergy dodano: 12 luty 2013

A teraz weź kartkę i długopis i notuj: " Tak jestem wielka i poradzę sobie z przeciwnościami! Przyjdzie czas, że wszystkich serdecznych pozdrowię środkowym palcem i to im będzie łyso."

Najbardziej nie lubię momentów... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. Kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie.

Kobieta zawsze winą obarczy drugą... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Kobieta zawsze winą obarczy drugą kobietę i do głowy nigdy jej nie przyjdzie, że to jej facet mógłby zrobić pierwszy krok, że to zwykły skurwiel, i że powinna dać mu kopa. Kobieta zawsze wyjdzie z założenia, że to inna babka zaczęła, nawet jeśli przypadkiem jest to jej przyjaciółka i nawet jeśli ta kobieta nigdy, przenigdy nie zrobiłaby, nic,by ją zranić.

Tu nie chodzi o to  żebym ja na... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył. Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść.

To  czego mężczyźni nie potrafią... teksty

fullofenergy dodano: 11 luty 2013

To, czego mężczyźni nie potrafią objąć rozumem, na szczęście potrafią objąć ramieniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV