głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young 2 w nocy środek lata. Obydwoje jesteśmy pijani. Idąc przez osiedle jak zawsze się kłócimy przy tym krzycząc. Ja nagle poszłam przodem Ty szedłeś za mną z moją p

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
2 w nocy środek lata. Obydwoje jesteśmy pijani. Idąc przez osiedle jak zawsze się kłócimy przy tym krzycząc. Ja nagle poszłam przodem Ty szedłeś za mną z moją przyjaciółk
2 w nocy środek lata. Obydwoje... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 lipca 2014

2 w nocy środek lata. Obydwoje jesteśmy pijani. Idąc przez osiedle jak zawsze się kłócimy przy tym krzycząc. Ja nagle poszłam przodem Ty szedłeś za mną z moją przyjaciółką, Usiadłam na krawężniku , wy staliście pare metrów za mna. Nagle Ania rzuciła: Wy to jesteście melanż bez kłótni dla was nie istnieje. Odpowiedziałeś : Jest moją najlepszą pryjaciółką , taką prawdziwą, Dużo dla mnie znaczy i w dupie mam innych. Jest wspaniała , naprawdę mi na niej zależy. Usłyszeć coś takiego z jego ust? Od największego skurwiela tego miasta , który nikomu nie okazuje uczuć i udaje , że nic go nie obchodzi? wooooow , coś magicznego!

Ciekawa jestem  czy przyszedłbyś na... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

Ciekawa jestem, czy przyszedłbyś na mój pogrzeb. Czy uroniłbyś łzę, jakbyś się dowiedział, że nie żyję. Czy przeszłaby Ci przez głowę myśl 'Cholera, skrzywdziłem ją, a ta mnie na serio kochała'. Czy przejąłbyś się moją śmiercią? Bo wiesz. Ja Twoją tak. Mimo wszystko, byłeś swego czasu dla mnie całym światem i tego już nie zmienię .

Wariatek się nie kocha.Wariatki... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

Wariatek się nie kocha.Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą Najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki. I w końcu przestają być potrzebne.. Są za głośne. I niewielu wie, że one też mają uczucia. I potrafią płakać. Wariatek się nie kocha. Nie od tego są. Może za mało im zwyczajności po prostu? Bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać. Może dlatego są niekochane? Wariatek się nie da pokochać. Tak prawdziwie. Do bólu. Wariatki zawsze będą tylko wariatkami.

Pozwól odejść tym  którzy już... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

Pozwól odejść tym, którzy już odeszli.

Zawsze podświadomie lgniesz do osób... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

Zawsze podświadomie lgniesz do osób, którą zaakceptują cię w pełni, takim jakim jesteś.

gdy dwie osoby się kochają  ale są... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

gdy dwie osoby się kochają, ale są zbyt nieśmiali, aby to przyznać, ale to i tak pokazują

Nie mam siły  chciałbym krzyknąć... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

Nie mam siły, chciałbym krzyknąć, że was pierdolę. Dwa cztery zero na blacie, i chuj wam w dupe, teraz sami sił nie macie. Każdy srałby w gacie. Ja wyśmieję się kostusze, przypierdolę w mur to jej wizytę wymuszę. A zabieraj mnie w chuj, tam i tak jest lepiej.

Widzę twoją twarz  gdzie nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

Widzę twoją twarz, gdzie nie powinno być niczego. Mam coś w sobie choć nie zawsze jest to coś dobrego, lecz mimo tego przede mną jeszcze jest coś ważnego. Tak coś pięknego, tak nieuniknionego - czy to zbyt wiele jest że ciągle chcemy tego?

bo znowu wyszło źle  a znowu... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

bo znowu wyszło źle, a znowu chciałeś dobrze. Mogłabym ci wiele dać, to za czym tęsknisz, mogłabym za tobą stać, uczynić wielkim gdybyś naprawdę chciał, powiedział to głośno, a karma jest zołzą pokaże ci samotność.

Czy chciałbym zbyt wiele  żeby nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

Czy chciałbym zbyt wiele, żeby nie być sam?

Panie powiedz mi  dlaczego zabrałeś... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

Panie powiedz mi, dlaczego zabrałeś mój świat Już słabo go pamiętam Bo przecież Ty miałeś mieć moc, która jest święta Potrzebny jesteś dziś.

Zaczęło się od tego  wiesz  że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 lipca 2014

Zaczęło się od tego, wiesz, że byłem za miękki Chciałem odreagować, lecz stan okazał się zbyt piękny

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV