głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Oboje nie jesteśmy idealni. Ja nie mam figury modelki lubię przeginać na imprezach i nie zawsze jestem tym kochanym słoneczkiem w którym zawsze jest oparcie. On

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Oboje nie jesteśmy idealni. Ja nie mam figury modelki lubię przeginać na imprezach i nie zawsze jestem tym kochanym słoneczkiem w którym zawsze jest oparcie. On pali
Oboje nie jesteśmy idealni. Ja nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 maja 2014

Oboje nie jesteśmy idealni. Ja nie mam figury modelki, lubię przeginać na imprezach i nie zawsze jestem tym kochanym słoneczkiem, w którym zawsze jest oparcie. On pali, chociaż tyle obiecywał, że rzuci. Potrafi oglądać się za innymi panienkami trzymając mnie za rękę, potrafi wyłączyć telefon i nie odzywać się przez kilka godzin, chociaż wie jak wtedy świruję. Nie jest typowo, nie jest słodko i raczej nigdy nie będziemy parą od miliona buziaczków w esie, serduszek na fejsie i publicznego kocham Cię. W sumie to jest dobrze jak jest. Z tymi kłótniami, godzeniem się, rzucaniem słuchawką i milczeniem. Jest dobrze kiedy wracamy, kiedy po prostu jesteśmy. Jest dobrze, bo jest prawdziwe.

poszłam w odstawkę. zeszłam na... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 maja 2014

poszłam w odstawkę. zeszłam na drugi plan. ba, może nawet nie na drugi. wymazano mnie z Twojego scenariusza. straciłam główną rolę. ludzkość mnie potępia. a Ty? Ty też mnie nienawidzisz? kurwa, nie wierzę.

gdybyś kochał szczerze. nigdy nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 maja 2014

gdybyś kochał szczerze. nigdy nie wypuściłbyś mnie z rąk.

I z verbą w głośnikach próbuję... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 maja 2014

I z verbą w głośnikach próbuję się uspokoić. Chcę przestać płakać, uśmiechnąć się i powiedzieć ‘zawsze mimo wszystko! Tylko brak mi czegoś.. Brak mi osoby, która mnie do tego zmotywuje. I nie chodzi mi to o koleżankę, przyjaciółkę.. Największa motywacja płynie z ust osoby, która jest dla człowieka wszystkim, która potrafi głupią gwiazdką sprawić bezcenny uśmiech, którego właśnie brak, którego właśnie godzinami szukam.. Pragnę odebrać esa od niego, aby móc być spokojna. Nie jestem zła, wkurzona czy wkurwiona, już nie.. Po prostu wielogodzinne nie pisanie, długi spacer, Verba uświadomili mi, że nie mogę się gniewać na najbliższą osobę za to, że ma ona zły dzień.. choć jest przykro, bardzo przykro. Tęsknota zabijająca od środka, brak wiadomości co się dzieje, to niszczy.. Ale nic nie mogę zrobić.. Pozostaje mi tylko czekać aż on przemyśli wszystko i zatęskni..

Takie jest już życie. Śmiejemy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 maja 2014

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć.

Gdy na was patrzę  Ogarnia mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 maja 2014

Gdy na was patrzę Ogarnia mnie wstręt Gdy na was patrzę czuje się źle

Muszę kłamać  by zachować twarz... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 maja 2014

Muszę kłamać, by zachować twarz Muszę kłamać, taką chcą mnie znać Cicho płaczę, gdy nie widzi nikt Oczy gasną, uśmiech dawno znikł

Co było wtedy  niech będzie tam... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 maja 2014

Co było wtedy, niech będzie tam gdzieś w pamięci Jak wobec ciebie zawsze moje szczere chęci Wyszło jak wyszło, dla mnie to logiczne Przez jedną piz**, co miała oczy śliczne Przez to, ze kiedyś pomyliłeś priorytety Niestety, choć farta życze dalej ci na wieki.

Koleżko pamiętam dobre akcje... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 maja 2014

Koleżko pamiętam dobre akcje, pamiętaj kto miał rację Jak przyjaźń to naprawdę!

i nawet jak nie pamiętasz dziś  to... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 maja 2014

i nawet jak nie pamiętasz dziś to przyjdzie nam jeszcze gdzieś razem iść wtedy ja powiem, że koniec stop nie ma już nas, to nie to podamy sobie dłonie i co? pójdziemy w dwie strony, i chuj.

z dnia na dzień wszystko poszło... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 maja 2014

z dnia na dzień wszystko poszło widywaliśmy się non stop co jest kurwa? wcześniej nie było tu bariery żadnej kontakt bez kitu ot tak się urwał i obcy dla siebie jesteśmy tak nagle życie rzuciło nas po kątach dziś tylko co dzień patrzymy po kontach hajs, szkoła, praca, przeszłość? po co do niej wracać? wiesz to pieprzyć stare akcję, gadanie o niczym i browar na ławce i nie mów że nie ma tu czego żałować bo zmienia się tylko ławka i browar pieprzę takie teksty dzisiaj nie da się nagle wypieprzyć z życia słów, spojrzeń, gestów ot tak!

i tylko patrzę na zdjęcia  i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 maja 2014

i tylko patrzę na zdjęcia i wkurwiam się, że ciągle o was pamiętam i tylko na zdjęcia patrzę na te wspomnienia których nawet czas nie zatrze

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV