głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Cz2: W ciągu 2 godzin rozmowy zakochałam się w Tobie. Jak byś czytał w mojej głowie. Nie przeszkadzało Ci nawet to że jestem totalnie bez makijażu włosy nie oga

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Cz2: W ciągu 2 godzin rozmowy zakochałam się w Tobie. Jak byś czytał w mojej głowie. Nie przeszkadzało Ci nawet to że jestem totalnie bez makijażu włosy nie ogar po p
Cz2: W ciągu 2 godzin rozmowy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 sierpnia 2014

Cz2: W ciągu 2 godzin rozmowy zakochałam się w Tobie. Jak byś czytał w mojej głowie. Nie przeszkadzało Ci nawet to , że jestem totalnie bez makijażu , włosy nie ogar po pogo , i mój punkowy temperament . No nie mogłam uwierzyć. Nagle złapałeś mnie za ręke i poszliśmy sami na koncert. Przytuliliśmy się , a Ty delikatnie wystukiwałeś rytm piosenki na moich plecach. Nic po za nami i koncertem wtedy dla mnie nie istniało. Cały woodstock spędziliśmy razem. A ostatnią noc spędziliśmy leżąc przed namiotem oglądając gwiazdy , słuchając muzyki i długo rozmawiając, Choć strasznie chciało nam się spać żadne z nas nie miało zamiaru spać o to nasza ostatnia noc. Sam powiedziałeś : "Nie chcę stracić żadnej chwili , z Tobą moja mała punkówo" Ale zmęczenie wzięło górę i zasnąłeś. Ja też za chwilę przytuliłam się mocniej do Ciebie a Ty objąłeś mnie jak tylko można i obydwoje zasneliśmy. Aż przyszedł czas pożegnania na stacji...Jeszcze nigdy tak mocno nikogo nie przytuliłam. Do zobaczenia za rok!

Cz 1 :Znaliśmy się z widzenia od... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 sierpnia 2014

Cz 1 :Znaliśmy się z widzenia od paru lat. Pare imprez na ktrórych się mijaliśmy , mecze na których byliśmy obok siebie a jednocześnie oddaleni . Przyszedł czas na mój pierwszy woodstock! Kiedy dotarliśmy z przyjaciółmi na stację , skąd mieliśmy jechać na kostrzyn nagle usłyszałam znajomy głos. Rozglądam się a tu Damian - mój stary kumpel z twojej miejscowości! Od razu rzuciłam mu się na szyje , pisk , krzyk , radość ! Od razu ustaliliśmy , że wooda spędzamy razem. Moja i jego ekipa od razu się polubiła. Po pierwszej nocy nastąpił dzień kiedy wszystko miało się zacząć , gdy wróciłam z przyjaciółką do obozu Damiana zobaczyłam Ciebie. Stwierdziłam , że zagadam czy się kojarzymy. Okazało się , że tak obydwoje się znamy ale " z widzenia" Nigdy mi się nie podobał zbytnio , wydawał mi się , że to nie mój styl. Ale Ty zacząłeś do mnie "startować" już po paru piwach stwierdziłam czemu nie? pogadać można. po 2 godzinach rozmowy okazało się , jak baardzo się myliłam !

Będę jak koszulka odwrócona na... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2014

Będę jak koszulka odwrócona na lewą stronę. Będę przeciw, na opak i dwa kroki od piekła. Bo mogę. Bo taki jest urok wolności.

Chcę tylko się przytulić. Nie mam... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2014

Chcę tylko się przytulić. Nie mam ochoty na wielkie uczucie, nie chcę usłyszeć kłamliwego kocham, bo już dawno przestałam wierzyć facetom. Chcę się tylko, najzwyczajniej w świecie, przytulić.

I jest taka noc podczas której... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2014

I jest taka noc podczas której zbiera sie na płacz, a do domu wraca się okrężną drogą...

  Jes­teś już dorosły.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2014

- Jes­teś już dorosły. Uśmie­chnąłem się, kręcąc głową. - Pełno­let­ni - tak, na­wet od dłuższe­go cza­su. Ale na­dal nie wiem czy jes­tem do­rosły. Ani czy chcę przes­tać być dzieckiem.

Najgorsze jest to  że w chwilach dla... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 sierpnia 2014

Najgorsze jest to, że w chwilach dla nas najtrudniejszych musimy znosić jeszcze samego siebie.

To właśnie z nim chcę się budzić... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 sierpnia 2014

To właśnie z nim chcę się budzić, wtulona w jego ramiona, na polu, po ostrym melanżu. Chcę trzymać go za rękę, patrzeć z nim w gwiazdy, gdyby przypadkowo się obudził przez moje dawanie mu buziaków. Potrzebuję tego uczucia. Potrzebuję jego. Kocham go.

I znowu 10 miesięcy patrzenia na to... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2014

I znowu 10 miesięcy patrzenia na to jak mnie ignorujesz i łamiesz mi serce.

WOODSTOCK   JEDZIESZ TAM RAZ A JUŻ... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2014

WOODSTOCK - JEDZIESZ TAM RAZ A JUŻ WIESZ , ŻE BĘDZIESZ TAM WRACAĆ CO ROKU!

 Piłam  bo chciałam utopić swoje... teksty

fuck.it.im.young dodano: 29 lipca 2014

"Piłam, bo chciałam utopić swoje smutki, ale teraz te cholerstwa nauczyły się pływać."

Byliśmy młodzi zrobiliśmy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 lipca 2014

Byliśmy młodzi zrobiliśmy braterstwo krwi

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV