głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Kiedyś kiedt byłam mała pragnęłam bardzo mocno mieć chłopaka. Naprawdę marzyłam tylko o tym. Bardziej był to pociąg fizyczny niż emocjonalny Nie doceniałam tak

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Kiedyś kiedt byłam mała pragnęłam bardzo mocno mieć chłopaka. Naprawdę marzyłam tylko o tym. Bardziej był to pociąg fizyczny niż emocjonalny Nie doceniałam tak wielu
Kiedyś kiedt byłam mała... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 sierpnia 2014

Kiedyś kiedt byłam mała pragnęłam bardzo mocno mieć chłopaka. Naprawdę , marzyłam tylko o tym. Bardziej był to pociąg fizyczny niż emocjonalny, Nie doceniałam tak wielu rzeczy. Teraz kiedy dorosłam nie wiele się zmieniło . Dalej pragnę mężczyznę , ale który będzie mnie kochał . Chodzi o miłość emocjonalną nie fizyczną, I doceniłam jak ważną rolę odgrywają moi przyjaciele w życiu, To oni ZAWSZE są kiedy Ciebie nie ma. Oni wycierają moje łzy , które są przez Ciebie. Oni są bez względu na wszystko.

Wiesz jakie to uczucie  gdy nagle... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 sierpnia 2014

Wiesz jakie to uczucie, gdy nagle uświadamiasz sobie, że byłaś dla niego nikim?

Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 sierpnia 2014

Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

 Z Tobą mogę mówić swobodniej... teksty

fuck.it.im.young dodano: 22 sierpnia 2014

"Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek, bo nikt nie był przy mnie w ten sposób, jak Ty jesteś, z całą wiedzą o mnie, z taką świadomością, wbrew wszystkiemu, pomimo wszystko"

Tak trudno zrozumieć swoje... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 sierpnia 2014

Tak trudno zrozumieć swoje przeznaczenie, zwłaszcza kiedy jest nim samotność. Jak wytłumaczyć sercu, aby nie kochało, nie robiło nadziei? Co zrobić, gdy nie ma się zaufania, a chce się być kochanym? Jak poradzić sobie z myślami i pragnieniem tak wielkim, że szuka się na siłę tego, czego nie można osiągnąć... Jak żyć, gdy jedyne co Cię otacza to pustka, której niczym nie możesz wypełnić... Co zrobić, jak podążać, aby znaleźć to, czego się szuka i tak bardzo potrzebuje...?

Jeśli chcesz poznać dziewczynę... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 sierpnia 2014

Jeśli chcesz poznać dziewczynę, nie słuchaj tego, co mówi. Wsłuchaj się w tekst piosenek, których słucha. Znajdziesz w nich wszystko, o czym boi się mówić.

 tyle razy ci mówiłam  maksymalnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 sierpnia 2014

-tyle razy ci mówiłam, maksymalnie 2 piwa i o 22 w domu! -kurwa, znowu mi się pojebało

obiecujesz mi  że jak wyjadę to... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 sierpnia 2014

obiecujesz mi, że jak wyjadę to znikniesz z moich myśli raz na zawsze?

Tak na dobra sprawe dopiero dzis... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 sierpnia 2014

Tak na dobra sprawe dopiero dzis zrozumialam ze nie jestem ci do niczego potrzebna , ze co dzien wstajesz i zasypiasz nie myslac o mnie , ze to nie ja jestem tą z ktorą chcialbys dzielic radosc i smutek , ze ogladajac filmy o milosci to nie mnie utozsamiasz z glowna bohaterka a siebie z bohaterem , ze nie czujesz i nigdy nie czules niczego do mnie , a to wszystko co dzialo sie miedzy nami bylo zwykla szopka .. rozumiem , przynajmniej probuje , jest to jednak jakies posuniecie do przodu bo wkoncu jeszcze wczoraj nic takiego do mnie nie docieralo.

 Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 sierpnia 2014

"Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi. Chcę pięćdziesiąt butelek. Chcę cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybków, tubę kleju większą od ciężarówki, basen benzyn tak duży, żeby się w nim utopić. Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da by zapomnieć."

Alkohol w żyłach  we krwi... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 sierpnia 2014

Alkohol w żyłach, we krwi amfetamina Chyba jestem zbyt słaby, by na trzeźwo się zabijać...

ZAMIEŃMY SWE MARZENIA NA WSPOMNIENIA ! teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 sierpnia 2014

ZAMIEŃMY SWE MARZENIA NA WSPOMNIENIA !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV