głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
foundme_26 odpuściła go sobie ale po pewnym czasie uświadomiała sobie że nie może o nim zapomnieć i siedzi w jej małym zranionym serduszku taka mała iskierka.. iskierka na

foundme_26

foundme_26.moblo.pl
odpuściła go sobie ale po pewnym czasie uświadomiała sobie że nie może o nim zapomnieć i siedzi w jej małym zranionym serduszku taka mała iskierka.. iskierka nadziei.
odpuściła go sobie  ale po pewnym... teksty

foundme_26 dodano: 27 sierpnia 2013

odpuściła go sobie, ale po pewnym czasie uświadomiała sobie, że nie może o nim zapomnieć i siedzi w jej małym, zranionym serduszku taka mała iskierka.. iskierka nadziei.
Autor cytatu: patteek

wszystkiego najpiękniejszego kochana  dużo uśmiechu  wspaniałych ludzi dookoła no i miłości :  teksty foundme_26 dodał komentarz: wszystkiego najpiękniejszego kochana, dużo uśmiechu, wspaniałych ludzi dookoła no i miłości :* do wpisu 27 sierpnia 2013
Jeśli znów się pogubię. Zaczekaj... teksty

foundme_26 dodano: 26 sierpnia 2013

Jeśli znów się pogubię. Zaczekaj na mnie… Bo wrócę i wciąż może być jak dawniej. [TMK aka Piekielny ♥ ]
Autor cytatu: ciamciaramciaa

Nie chcę być dla Ciebie jedyną... teksty

foundme_26 dodano: 26 sierpnia 2013

Nie chcę być dla Ciebie jedyną dziewczyną na świecie, chcę żebyś wiedział, że istnieją mądrzejsze, piękniejsze i bardziej zabawne, ale chcę byś mimo to wolał mnie.
Autor cytatu: patteek

sto lat! :  teksty foundme_26 dodał komentarz: sto lat! :* do wpisu 26 sierpnia 2013
Kobieta przy swoim partnerze powinna... teksty

foundme_26 dodano: 12 sierpnia 2013

Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta.
Autor cytatu: niekoffana

Nie chcę wiele. Chcę tylko Twojej... teksty

foundme_26 dodano: 12 sierpnia 2013

Nie chcę wiele. Chcę tylko Twojej obecności, chcę byś był przy mnie, gdy grunt pod nogami powoli zaczyna się odsuwać. Chcę byś wtedy mnie przytulił, dodał otuchy i powiedział, że wszystko będzie dobrze. Chcę żebyś pocieszał mnie, w te złe dni, gdy nie mam już na nic sił, wtedy gdy życie zaczyna mnie dręczyć. Chcę żebyś mnie wpierał, gdy jest tak cholernie ciężko. Chcę żebyś tulił mnie do siebie, gdy krzyczę ` jak bardzo Cię nienawidzę `, bo wiesz że tak nie jest. Wiesz, że krzyczę tak wyłącznie w złości. Wiesz, że za bardzo Cię kocham, by Cię nienawidzić. Chcę Twojej miłości, Twojego ciepłego uczucia. I nie musisz tak do końca mnie rozumieć, bo wiem, że jestem trudna do ogarnięcia. Ale chcę żebyś po prostu przy mnie był, starał się , był dla mnie oparciem. I wiesz przy Tobie czuje się na prawdę bezpieczna, ale chciałabym jeszcze poczuć, że wszystko mam przy sobie. Więc proszę nie rań. Czy to tak wiele? ~ bezznakumiloscii ~.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Kochać jest łatwo. To  można... teksty

foundme_26 dodano: 3 sierpnia 2013

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje jakiś podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przed przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochaną może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu? | Jonathan Carroll
Autor cytatu: yezoo

Czy wierzycie w to  że każdy z Nas... teksty

foundme_26 dodano: 2 sierpnia 2013

Czy wierzycie w to, że każdy z Nas ma tylko jedną bratnią duszę, jedyną prawdziwą miłość? | H.Coben
Autor cytatu: yezoo

słyszę polskie wyrazy w... teksty

foundme_26 dodano: 2 sierpnia 2013

słyszę polskie wyrazy w zagranicznych piosenkach .
Autor cytatu: ansomia

 pieeeeeerdooooolisz..  jako... teksty

foundme_26 dodano: 2 sierpnia 2013

"pieeeeeerdooooolisz.." jako określenie niedowierzania .
Autor cytatu: ansomia

gdy kiedyś będziesz zdołowany lub... teksty

foundme_26 dodano: 11 lipca 2013

gdy kiedyś będziesz zdołowany lub poczujesz, że jesteś do niczego, przyjdź do mnie . będę ci nawijać przez całą noc, jaki jesteś cholernie idealny .
Autor cytatu: ansomia

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 53 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV