głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Pewnie masz już cały dzień zaplanowany a ja dopiero się obudziłam dziwnie jest obudzić się rano i nie mieć żadnej wiadomości typu jak się spało albo dzień dobry

forever-you

forever-you.moblo.pl
Pewnie masz już cały dzień zaplanowany a ja dopiero się obudziłam dziwnie jest obudzić się rano i nie mieć żadnej wiadomości typu jak się spało albo dzień dobry. Minę
Pewnie masz już cały dzień... teksty

forever-you dodano: 1 kwietnia 2017

Pewnie masz już cały dzień zaplanowany a ja dopiero się obudziłam, dziwnie jest obudzić się rano i nie mieć żadnej wiadomości typu - jak się spało, albo dzień dobry. Minęło tyle czasu a ja nadal zaglądam w telefon po przebudzeniu. Czeka mnie ciężki i pracowity dzień. Muszę jechać w pare miejsc, włączę jakąś muzykę i znów na każdym zakręcie będę się zastanawic do czego ja w życiu dażę, i czego chce. Tak naprawdę życie nie jest skomplikowane, sami sobie je komplikujemy ale to dlatego że nie lubimy monotonii, brakuje nam szaleństwa, motylkow w brzuchu, adrenaliny. Życie nudne to życie przegranych.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

forever-you dodano: 31 marca 2017

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się – wiesz, że nie możesz się poddać, bo ta osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość !!

Mam być z tobą szczera  odpowiesz... teksty

forever-you dodano: 31 marca 2017

Mam być z tobą szczera, odpowiesz że tak. Miałabym w dupie twoja dziewczynebtak samo jak ty mojego chłopaka. Jeżeli miałabym ochotę to dalej ciągnąć a ty nie miał byś nic przeciwko to w dupie mam jej uczucia. Nie ważne co cie łączyloby z nią, ważne co łączy nas. Wiem to dziwnie brzmi ale jestem popiepszona. I nie przeszkadza mi ona bo wiem że kiedyś się pojawi kolejna osoba e naszym chorym związku. Wiem dziwnie to zabrzmiało ale znasz mnie po trupach do celu. Ty jestes moim celem. A serio chce żebyś był szczęśliwy nie ważne czy że mną, czy bez czy z nią.

 Jeśli jest wspaniała  nie będzie... teksty

forever-you dodano: 31 marca 2017

"Jeśli jest wspaniała, nie będzie łatwa, jeśli jest łatwa, nie będzie wspaniała, Jeśli jest tego warta, nie poddasz się, jeśli się poddasz, nie jesteś jej wart. Prawda jest taka, że każda osoba cię skrzywdzi, dlatego musisz znaleźć taką która jest warta cierpienia.";**

Nie należę do osób wylewnych w... teksty

forever-you dodano: 29 marca 2017

Nie należę do osób wylewnych w uczuciach i nie lubię i tym mówić ale stęskniłam się, naprawdę kurwa brakuje mi ciebie.

Jestem osobą która nie lubi   nie... teksty

forever-you dodano: 29 marca 2017

Jestem osobą która nie lubi, nie umie pocieszać innych. Zawsze mówię nie ma co się użakać nad sobą. Trzeba wziąć się e garść nie zależnie od wszystkiego i iść na przód z głową do góry. Problem jest gdy nie umie tych rad przelać na siebie, staram się pocieszyć innych a sama rozwalam się na drobne kawałki. Jest tylko jedna osoba która umie mnie w sekundę rozwalić, pocieszyć. Tylko pewnie się na mnie gniewa za tą ciszę przez te dni. Sama bym się wściekła gdyby to on nie dawał znaku życia. Jedyne co mogę zrobić to powiedzieć " przepraszam" wiem że te słowa nie mają takiego znaczenia jak powiedzenie ich osobiście ale mimo to przepraszam cie.

Kolejny dzień  kolejny szary dzień.... teksty

forever-you dodano: 29 marca 2017

Kolejny dzień, kolejny szary dzień. Pije kawę i rozmyślam nad sensem swojego życia, pogubiłam się już dawno w tym wszystkim , w tej chorej rzeczywistości. Chciałabym uciec daleko z tąd. Sama - z tobą, nie wiem czy uciekł byś że mną.

Kawa czy herbata? Pamiętasz jeszcze?... teksty

forever-you dodano: 20 marca 2017

Kawa czy herbata? Pamiętasz jeszcze? Pamiętasz coś wogule? ;(

Uwierz w swoje marzenia… we... teksty

forever-you dodano: 19 marca 2017

Uwierz w swoje marzenia… we wszystko, w co wierzysz… co sprawia, że jutro będzie właśnie takie, jakie pragniesz … by było jak dobry sen, który nigdy się nie kończy… by było twoje, tylko Twoje. Tęsknię

Tęsknię za tobą bardzo  nie wiem... teksty

forever-you dodano: 17 marca 2017

Tęsknię za tobą bardzo, nie wiem co mam ci powiedzieć jeszcze, brakuje mi ciebie naprawdę.

Zaczynam się powoli wkurwiac  nie... teksty

forever-you dodano: 17 marca 2017

Zaczynam się powoli wkurwiac, nie dajesz znaku życiu najlepiej kurwa miej wyjebane!

Ta cisza ta bezradność zaczyna mnie... teksty

forever-you dodano: 17 marca 2017

Ta cisza ta bezradność zaczyna mnie strasznie denerwować, jest do dupy. Tyle chciałabym wiedzieć, zapytać, powiedzieć. Zazwyczaj sama sobie zdawałam pytanie na które znałam odpowiedź a teraz nawet nie mam weny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV