głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Idealny facet... To chyba taki którego obecność czujesz nawet wtedy gdy go nie ma. ...docenia błyskotliwość twojego umysłu ale rozczula się jak palniesz jakaś g

forever-you

forever-you.moblo.pl
Idealny facet... To chyba taki którego obecność czujesz nawet wtedy gdy go nie ma. ...docenia błyskotliwość twojego umysłu ale rozczula się jak palniesz jakaś g
Idealny facet...   To chyba taki... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

Idealny facet... To chyba taki, którego obecność czujesz nawet wtedy, gdy go nie ma. ...docenia błyskotliwość twojego umysłu, ale rozczula się jak palniesz jakaś głupotę... ...widzi twoje piękno bez makijażu i uczesanej fryzury... ...nie boi się stabilizacji i tego, że wiążąc się coś straci, bo wie, że zyska więcej niż chce... ...to taki, który czuje i się zobowiązuje, a nie uprawia samozadowolenie biorąc i nic nie obiecując... Idealny facet nie może być egoistą i narcyzem, tylko mężczyzna myślącym, sięgającym po to co chce nie na raz, a na zawsze.

Gdzie jesteś? I dlaczego nie przy mnie? teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

Gdzie jesteś? I dlaczego nie przy mnie?

To nie kłamstwo boli najbardziej... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

To nie kłamstwo boli najbardziej tylko niewygodna prawda. Można być kogoś namacalnym sumieniem. Pieprzonym niewygodnym głosem przypominającym o tym jakim człowiekiem się jest. Bo sumienie wie i odzywa się....prawdziwie niewygodnie dla ludzi żyjących na bakier z moralnością. Bywam nim... Jestem tym sumieniem często. Jego sumieniem i bolącą prawdą. Pieprzonym, niechcianym sumieniem słabego, bezdusznego człowieka bez swojego własnego- jestem ja!

i czasami chciałbyś komuś się... teksty

forever-you dodano: 22 września 2017

i czasami chciałbyś komuś się wygadać, ale coś ci nie pozwala, są to takie problemy o których trudno przyznać się nawet przed samym sobą, to jest to co Cię niszczy od środka, a Ty nie możesz nic z tym zrobić, bo boisz się konsekwencji.

nie chodzę w szpilkach  nie... teksty

forever-you dodano: 22 września 2017

nie chodzę w szpilkach, nie przepadam za wyzywanym ubraniem. nie słucham popu i nie piszczę na widok ładnej torebki. nie chcę chłopaka z kasą i tego najpopularniejszego . wręcz przeciwnie. lubię od czasu do czasu założyć dres , trampki. słucham rapu i nie wstydzę się tego. potrafię kochać i w chuj mocno się zaangażować. popełniam błędy, a później cierpię. taka kolej rzeczy. chcę chłopaka takiego, który jak trzeba pociągnie mnie za włosy żeby postawić mnie do pionu . jestem taka a innym chuj do tego. nie zmienię się. proste.

„Przyciska wargi do moich ust i... teksty

forever-you dodano: 21 września 2017

„Przyciska wargi do moich ust i całuje mnie z tak wielkim uczuciem, że natychmiast o wszystkim zapominam. Naprawdę o wszystkim, nawet o tym, gdzie jestem i kim jestem. Istnieją tylko chłopak i dziewczyna, pocałunek, mocno bijące serce, gęsia skórka, dłoń we włosach i ręce, które nagle stały się zbyt ciężkie. A także jego uśmiech przy moich ustach”

Chciałabym cie zobaczyć nawet... teksty

forever-you dodano: 20 września 2017

Chciałabym cie zobaczyć nawet jeśli trwało by to sekundę.Dobranoc:*

Twój oddech na mojej szyji... teksty

forever-you dodano: 20 września 2017

Twój oddech na mojej szyji, delikatny dotyk jak zapinałeś lancuszek, kurcze miałam ochotę się odwrócić.

Pamiętam tą niezręczną sytuacje.:  teksty

forever-you dodano: 20 września 2017

Pamiętam tą niezręczną sytuacje.:*

Kurcze nie poznaje cie  ciekawa... teksty

forever-you dodano: 20 września 2017

Kurcze nie poznaje cie, ciekawa jestem co się wydarzyło że tak myślisz. Mam rozumieć że dziewczyny poszły trochę na bok i już nie kusisz swoimi tajnymi sztuczkami? Nie mów że stałeś się " grzeczny" Czujesz coś do mnie jeszcze czy też byłam tylko zauroczeniem które szybko mija?

Tak pamiętam wszystko nawet takie... teksty

forever-you dodano: 19 września 2017

Tak pamiętam wszystko nawet takie drobne niby nie znaczące rzeczy, gęsty. Najbardziej to brakuje mi naszego spojrzenia wystarczyło że spojrzeliśmy się na siebie a już wiedzieliśmy co myśli druga osoba. Żałujesz czegoś?

No myśl  może wpadniesz na genialny... teksty

forever-you dodano: 19 września 2017

No myśl, może wpadniesz na genialny pomysł. Pamiętasz jak mi prostowałeś włosy? Albo jak psikałam cię moimi perfumami przed wyjściem do znajomych? Jak piliśmy piwo na spółkę?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV