głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Noc to taka pora w której każda zraniona dusza wspomina płacze chce lepsze jutro. Noc jest dla tych których zniszczyło życie. Moje życie pędzi strasznie i choci

forever-you

forever-you.moblo.pl
Noc to taka pora w której każda zraniona dusza wspomina płacze chce lepsze jutro. Noc jest dla tych których zniszczyło życie.
Noc to taka pora  w której każda... teksty

forever-you dodano: 29 września 2017

Noc to taka pora, w której każda zraniona dusza wspomina, płacze, chce lepsze jutro. Noc jest dla tych, których zniszczyło życie."

Moje życie pędzi strasznie i... teksty

forever-you dodano: 29 września 2017

Moje życie pędzi strasznie i chociaż nie chętnie się do tego przyznaje, ja też pędzę. Ciągle coś zmieniam, wymagam od swojego życia wiecej. I tylko z sentymentem wracam do miejsca w którym nic się nie zmienia- moje serce.

Chciałam ci powiedzieć że brakuje... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

Chciałam ci powiedzieć że brakuje mi ciebie, chciałabym się poprostu przytulić. W wiadomościach nie umiem się jakoś otworzyć i bezpośrednio pisać o uczuciach, pytać o niektóre sprawy, tu mi jest jakoś wygodniej,..bo tu jesteś mój. Tu mam inny świat z tobą, gdzie nie ma nic innego tylko my. A tam czuje mały dystans, jakąś ścianę pomiędzy. zastanawia mnie co myślisz czy dobrze że mamy jakiś kontakt ze sobą czy masz to gdzieś i są ważniejsze osoby odemnie? Powiem wprost nie chce się narzucać i wypisywać ciagle.

To nie odległość rozdziela ludzi... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

To nie odległość rozdziela ludzi, tylko ... cisza.

Jeśli kochasz   kochaj sercem  a nie... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

Jeśli kochasz - kochaj sercem, a nie chwilową potrzebą, czy przelotnym humorem...a w uczuciach bądź stały, jak skała nieporuszony.

Idealny facet...   To chyba taki... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

Idealny facet... To chyba taki, którego obecność czujesz nawet wtedy, gdy go nie ma. ...docenia błyskotliwość twojego umysłu, ale rozczula się jak palniesz jakaś głupotę... ...widzi twoje piękno bez makijażu i uczesanej fryzury... ...nie boi się stabilizacji i tego, że wiążąc się coś straci, bo wie, że zyska więcej niż chce... ...to taki, który czuje i się zobowiązuje, a nie uprawia samozadowolenie biorąc i nic nie obiecując... Idealny facet nie może być egoistą i narcyzem, tylko mężczyzna myślącym, sięgającym po to co chce nie na raz, a na zawsze.

Gdzie jesteś? I dlaczego nie przy mnie? teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

Gdzie jesteś? I dlaczego nie przy mnie?

To nie kłamstwo boli najbardziej... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

To nie kłamstwo boli najbardziej tylko niewygodna prawda. Można być kogoś namacalnym sumieniem. Pieprzonym niewygodnym głosem przypominającym o tym jakim człowiekiem się jest. Bo sumienie wie i odzywa się....prawdziwie niewygodnie dla ludzi żyjących na bakier z moralnością. Bywam nim... Jestem tym sumieniem często. Jego sumieniem i bolącą prawdą. Pieprzonym, niechcianym sumieniem słabego, bezdusznego człowieka bez swojego własnego- jestem ja!

i czasami chciałbyś komuś się... teksty

forever-you dodano: 22 września 2017

i czasami chciałbyś komuś się wygadać, ale coś ci nie pozwala, są to takie problemy o których trudno przyznać się nawet przed samym sobą, to jest to co Cię niszczy od środka, a Ty nie możesz nic z tym zrobić, bo boisz się konsekwencji.

nie chodzę w szpilkach  nie... teksty

forever-you dodano: 22 września 2017

nie chodzę w szpilkach, nie przepadam za wyzywanym ubraniem. nie słucham popu i nie piszczę na widok ładnej torebki. nie chcę chłopaka z kasą i tego najpopularniejszego . wręcz przeciwnie. lubię od czasu do czasu założyć dres , trampki. słucham rapu i nie wstydzę się tego. potrafię kochać i w chuj mocno się zaangażować. popełniam błędy, a później cierpię. taka kolej rzeczy. chcę chłopaka takiego, który jak trzeba pociągnie mnie za włosy żeby postawić mnie do pionu . jestem taka a innym chuj do tego. nie zmienię się. proste.

„Przyciska wargi do moich ust i... teksty

forever-you dodano: 21 września 2017

„Przyciska wargi do moich ust i całuje mnie z tak wielkim uczuciem, że natychmiast o wszystkim zapominam. Naprawdę o wszystkim, nawet o tym, gdzie jestem i kim jestem. Istnieją tylko chłopak i dziewczyna, pocałunek, mocno bijące serce, gęsia skórka, dłoń we włosach i ręce, które nagle stały się zbyt ciężkie. A także jego uśmiech przy moich ustach”

Chciałabym cie zobaczyć nawet... teksty

forever-you dodano: 20 września 2017

Chciałabym cie zobaczyć nawet jeśli trwało by to sekundę.Dobranoc:*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV