głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you ''I nawet niezliczona ilość gwiazd nie mogłaby wyrazić ile chciałabym Ci powiedzieć.' dobrej nocy tęsknię Dziękuję za wiadomość przeczytałam wczoraj rano i dzię

forever-you

forever-you.moblo.pl
''I nawet niezliczona ilość gwiazd nie mogłaby wyrazić ile chciałabym Ci powiedzieć.' dobrej nocy tęsknię
''I nawet niezliczona ilość gwiazd... teksty

forever-you dodano: 9 kwietnia 2017

''I nawet niezliczona ilość gwiazd, nie mogłaby wyrazić ile chciałabym Ci powiedzieć.' dobrej nocy/ tęsknię/

Dziękuję za wiadomość... teksty

forever-you dodano: 9 kwietnia 2017

Dziękuję za wiadomość przeczytałam wczoraj rano i dzięki tobie miałam dobry humor. Tak wiem nie będę analizować dużo ale tak już mam, zrozumiałam jak to jest jak ja nie daje znaku. I doszłam do wniosku że musimy obgadać dwie sprawy. :)

Cisza  noc  wszyscy śpią a ja mogę... teksty

forever-you dodano: 7 kwietnia 2017

Cisza, noc, wszyscy śpią a ja,mogę w spokoju wypić lampkę czerwonego wina, popatrzeć w okno i.. Zobaczyć pustkę, uświadomić sobie ze jestem bardziej pierdolnięta niż mi się wydaje. Po co się nad sobą użalam, tęsknię, analizuje, wspominam, może on wogule nie myśli? Nie ma dla niego znaczenia co nas łączy, tworzymy dziwny związek ale jednak "związek"! A może ja mam błędne rozumienie i nie ma nas? Nie ma żadnego związku tylko moje wyobrażenie o nas? Dobranoc!

To jest wogule bez sensu  siedzę... teksty

forever-you dodano: 7 kwietnia 2017

To jest wogule bez sensu, siedzę wkurwiam się, za chwilę łza spływa po policzku z bezradności z tęsknoty. Z tej piepszonej samotności. Ale nie, ja nie będę płakać i się zamartwiac. Ocieram łzy i stwierdzam że najlepiej mieć wyjebane i mieć wszystkich w dupie. Ale ja tak kurwa nie umiem. Zresztą kogo to obchodzi, moje wzloty i upadki żadnego wsparcia. Po co się dołuje i myślę o kimś kto może wcale nie myśli o mnie:(

gdy o kimś myślisz  gdy nie możesz... teksty

forever-you dodano: 7 kwietnia 2017

gdy o kimś myślisz, gdy nie możesz o kimś zapomnieć, dostrzegasz go wszędzie wokół.

Mam czas poczekam na jakąś... teksty

forever-you dodano: 7 kwietnia 2017

Mam czas poczekam na jakąś wiadomość typu" nie miałem czasu już jestem " :((( wiem kurwa przyznaje ze sama się tyle nie odzywałam ale jak chcesz mi udowodnić jakie to hujowe tak robić, pokazać że jesteś zły na mnie to ja już wiem zrozumiałam to. Dopóki nie stracę cierpliwości jest dobrze później może być tylko gorzej. Później to ci coś zrobię!

Ok dalej milczysz  spoko rozumiem... teksty

forever-you dodano: 7 kwietnia 2017

Ok dalej milczysz, spoko rozumiem zastanawiam się czy robisz mi na złość czy nie masz czasu czy co?

Ta chwila już nigdy nie wróci :    teksty

forever-you dodano: 6 kwietnia 2017

Ta chwila już nigdy nie wróci :(((

Cisza wokół   i wódka która nadal... teksty

forever-you dodano: 6 kwietnia 2017

Cisza wokół, i wódka która nadal parzy w usta.

Są w życiu chwile  sytuację nad... teksty

forever-you dodano: 6 kwietnia 2017

Są w życiu chwile, sytuację nad którymi nie panujemy, działamy pod wpływem emocji. Mija czas zaczynamy mieć wyrzuty sumienia, żałujemy że zrobiliśmy parę kroków za daleko w takiej sytuacji jest już za późno nie da się cofnąć czasu. A jeżeli żałujemy że czegoś nie zrobiliśmy? Że nie wykorzystaliśmy okazji? Jestem skomplikowana osoba i żałuję rzeczy których nie zrobiłam mając okazję. Minęło sporo czasu a ja żałuję że nie poszłam o ten jeden krok więcej. A najgorsze jest to że wiem że bym teraz nie załowała tego. Myślisz że jest jeszcze szansa żeby nadrobić tamten czas? Chciałbyś wrócić do tych wszystkich chwil? Nie dajesz żadnego znaku. Wiem ja też tak czasem robię, ale odezwij się i napisz cokolwiek nawet zwykle " śpierdalaj " będzie lepsze od tej ciszy.

Czasem zastanawiam się nad sobą i... teksty

forever-you dodano: 5 kwietnia 2017

Czasem zastanawiam się nad sobą i nie dziwię się że ludzie mnie nie rozumieją, sama siebie nie rozumiem. Mam niby wszystko ale nadal stoję w miejscu. Nigdy nie będziesz mój i to jest jedyne czego mi brakuje. Może myślisz że mi nie zależy bo potrafię nie dawać znaku życia przez tydzień, później się odzywać jakby nigdy nic, pisać że się odezwę później ale wcale się nie odzywam, wiem że jestem trudna. Zależy mi mimo wszystko i wiem że nie jestem idealna. Nie wiem czy to czytasz wogule, czy jeszcze cie obchodze ale chcę żebyś wiedział że bardzo mi ciebie brakuje, zabrałes jakiś kawałek mnie, bo czuję pustkę. Może kiedyś dojdę do siebie ale teraz jest mi ciężko bez ciebie, chociaż wiem że zawsze będziesz w moim sercu. Dobranoc:*

Nie wiem  jak to jest możliwe. W... teksty

forever-you dodano: 4 kwietnia 2017

Nie wiem, jak to jest możliwe. W końcu minęło tyle czasu, który miał uzdrowić moją chorą duszę i popękane serce, ale ciągle połową siebie tkwię w tym, co było kiedyś. To nie są tylko wspomnienia, które nie chcą przeminąć. To jest coś więcej - takie poczucie, że to co było najpiękniejsze może jeszcze wrócić, że wystarczy tylko odpowiednie słowo, a znów będzie, jak dawniej. Tamto życie było lepsze, dlatego tak często do niego wracam, ciągle porównuję, analizuję. Utknęłam w tym, czego dawno już nie ma, a to strasznie wykańcza i w żaden sposób nie pozwala otworzyć jakiegokolwiek nowego rozdziału. Chciałabym odciąć się od tego jakąś grubą kreską, ale on ciągle jest ważną częścią mnie, a dopóki nią będzie - ja nie urodzę się od nowa. Nie mogę zapomnieć o tobie, nie chce zapomnieć. Cały czas Siedzisz w moim sercu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV