głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Co bym musiała zrobić żeby doprowadzić cię do szaleństwa? Zwykle jeżeli nie wiesz o co chodzi to chodzi o zwiększenie okazywania jej miłości poświęcanie więcej

forever-you

forever-you.moblo.pl
Co bym musiała zrobić żeby doprowadzić cię do szaleństwa?
Co bym musiała zrobić żeby... teksty

forever-you dodano: 6 października 2017

Co bym musiała zrobić żeby doprowadzić cię do szaleństwa?

Zwykle  jeżeli nie wiesz o co chodzi... teksty

forever-you dodano: 3 października 2017

Zwykle, jeżeli nie wiesz o co chodzi to chodzi o zwiększenie okazywania jej miłości, poświęcanie więcej czasu. Zapewnienie jej, że jesteś stabilny w swoim uczuciu, relacji. Zapewnienie że gdy wali się świat będziesz przy niej albo chociaż napiszesz wiadomość, że jesteś ..dla niej.

..  Chcę Twoją dłoń czuć w mojej... teksty

forever-you dodano: 3 października 2017

.." Chcę Twoją dłoń czuć w mojej, chcę upajać się zapachem Twojej skóry, Twoich włosów, chcę czerpać Twój oddech, chcę czuć bicie Twego serca i Twoje ciało zamknięte w moich objęciach, chcę poczuć Twój cichy, słodki szept na mojej szyi. Chcę czuć Twoją obecność. Chcę mieć świadomość, że jesteś tu ze mną, tylko dla mnie. "...

Ta wkurwiajaca cisza tu doprowadza... teksty

forever-you dodano: 3 października 2017

Ta wkurwiajaca cisza tu doprowadza mnie do szału.

I czuję się kurwa całkiem... teksty

forever-you dodano: 2 października 2017

I czuję się kurwa całkiem żałośnie, gdy myślę o Tobie nocą i błądzę.

Ciekawa jestem czy jakbym teraz... teksty

forever-you dodano: 2 października 2017

Ciekawa jestem czy jakbym teraz przestała się odzywac zauważył byś jakąś różnicę. Nie widzę zainteresowania z twojej strony, nie codziennie mogę pisać a ty nawet nie możesz napisać tu czegokolwiek, odpowiedziec na pytania jakie zadałam ostatnio też te pisane na snapie.Mam rozumieć że masz to w dupie? Bo napisanie wiadomosci- wpisu zajmuje 30 sekund, no może góra minutę. Więc rozumiem brak czasu, dużo zajeć, pracy itd ale wpis możesz napisać robiąc tak naprawdę cokolwiek.

To  co minęło  powraca. Wchodzi jak... teksty

forever-you dodano: 29 września 2017

To, co minęło, powraca. Wchodzi jak igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą."

Noc to taka pora  w której każda... teksty

forever-you dodano: 29 września 2017

Noc to taka pora, w której każda zraniona dusza wspomina, płacze, chce lepsze jutro. Noc jest dla tych, których zniszczyło życie."

Moje życie pędzi strasznie i... teksty

forever-you dodano: 29 września 2017

Moje życie pędzi strasznie i chociaż nie chętnie się do tego przyznaje, ja też pędzę. Ciągle coś zmieniam, wymagam od swojego życia wiecej. I tylko z sentymentem wracam do miejsca w którym nic się nie zmienia- moje serce.

Chciałam ci powiedzieć że brakuje... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

Chciałam ci powiedzieć że brakuje mi ciebie, chciałabym się poprostu przytulić. W wiadomościach nie umiem się jakoś otworzyć i bezpośrednio pisać o uczuciach, pytać o niektóre sprawy, tu mi jest jakoś wygodniej,..bo tu jesteś mój. Tu mam inny świat z tobą, gdzie nie ma nic innego tylko my. A tam czuje mały dystans, jakąś ścianę pomiędzy. zastanawia mnie co myślisz czy dobrze że mamy jakiś kontakt ze sobą czy masz to gdzieś i są ważniejsze osoby odemnie? Powiem wprost nie chce się narzucać i wypisywać ciagle.

To nie odległość rozdziela ludzi... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

To nie odległość rozdziela ludzi, tylko ... cisza.

Jeśli kochasz   kochaj sercem  a nie... teksty

forever-you dodano: 28 września 2017

Jeśli kochasz - kochaj sercem, a nie chwilową potrzebą, czy przelotnym humorem...a w uczuciach bądź stały, jak skała nieporuszony.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV